Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcapTársalgó - Page 18 I_voting_barTársalgó - Page 18 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 18 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 18 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 18 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 18 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 18 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:07 pm

    Dune 2 Ordosokkal gigalol.....annak az Ordos tanknak van egy bugja
    Amikor meglövöd az ellenfelet ideggázzal és átállítod akkor nyomd be hogy támadás de ne válassz célpontot....várd meg míg az ideggáz elmúlik és az ellenfél tankja visszakerül az ellenfélhez és AKKOR jelöld ki a targetot...

    Eredmény: Az a tank onnantól kezdve végig azt az utasítást fogja végrehajtani amit neki adtál.....amúgy általánosban játszottam azzal a gameel legalább 10 éve de erre még mindig emléxem..(magam fedeztem fel ezt a bugot ^^)


    A hozzászólást Szaba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:08 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:08 pm

    Nekem se eredeti, viszont nekem Homm 3 Complete verzió van meg, ami nem kompatibilis ha alap+AB+SOD van fent. De secperc alatt le lehet szedni kompatibilis verziót szal ezt később megoldjuk. Nekem is van még 2 vizsgám hátra, utána mindekit megverek .
    De majd visszatérünk erre és majd megbeszéljük ok?
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:08 pm

    Prehistoric ftw, kb egy hete vettem észre, hogy fent van a gépemen, unfortunately nem indúl.. Majd akkor egyszer megbeszélhetünk egy ilyen Heroes 3 vmit.. Fuck, eddig azt hittem csak én tudom, hogy Undead rulz

    Edit: Nekem is Complete van meg..
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:10 pm

    Én akkora gigamájerpró vagyok hogy nekem teljesen mindegy milyen vártípussal megyek, akár a legszarabb Fortress, vagy Infernos is jó muhahahhaaaa. A játék minden apró körömpiszoknyi dolgait kívülről fújom. Na most felvillanyoztatok, Cslk és Istipisti mos már csalódott leszek ha a közeljövőben nem tolunk Heroes 3at ! v_v
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:13 pm

    A pokemon játékokat azokat szerettem mindig is, sőt a Sárga verziót annó még meg is vettem Gameboy Colorra. Persze arra még máig nem jöttem rá, hogy Haunterből, hogy a rákban csinálok Gengart. Very Happy

    Amúgy én a kis lázadásomat a dmc animének a pokemon animéhez való hasonlítása miatt voltam kénytelen megejteni. Lehet félreértettem, OOPS! Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:15 pm

    Amúgy attól még nem szeretem az undead-eket( ellentétben Deadbon-nal) ha minden jól megy ő is jön játszani. én leginkább a castle-t szeretm de általában mind1.
    Én az ordoss-okkal mindig azt csináltam, hogy a gázzal átvettem a tankjaikat, utána elküldtem őket támadni, és azt már elfelejtettem hogy de miután visszaváltoztak mindig lebénultak és egy helyben maradtak. Rég volt már az. Viszont a saboteur-t sosem tudtam rendesen használni. A death hand-et viszont annál jobban szeretem
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:19 pm

    Siverius írta:
    A pokemon játékokat azokat szerettem mindig is, sőt a Sárga verziót annó még meg is vettem Gameboy Colorra. Persze arra még máig nem jöttem rá, hogy Haunterből, hogy a rákban csinálok Gengart. Very Happy

    Amúgy én a kis lázadásomat a dmc animének a pokemon animéhez való hasonlítása miatt voltam kénytelen megejteni. Lehet félreértettem, OOPS! Very Happy

    Gengart úgy kell hogy tradeled az egyik haveroddal Hauntert és akkor Gengar lesz belőle.
    Utána meg persze haveroddal visszatradeled.

    Vannak még ilyne pokemonok a játékban amit csak úgy lehet megszerezni ha átküldöd haverodnak pl: Kadabra->Alakazam vagy Machoke->Machamp

    és akkor nála továbbfejlődnek ő meg visszaküldi
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:42 pm

    Íj... na kösz az infot! Smile
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:42 pm

    Na lássuk az én listámat:

    - Fallout 3 (PS3, PC-n csak modolgatni jó)
    - White Knight Chronicles (PS3)
    - Tekken 6 (PS3)
    - SoulCalibur IV és SoulCalibur: Broken Destiny (PS3 és PSP)
    - Dissidia Final Fantasy (PSP)
    - LittleBigPlanet (PS3)
    - Pokemon RPG-k gameboyokra (PSP-n meg PC-n, emulátor)
    - Heroes of Might and Magic 3 (PC)
    - KotOR I-II (PC)
    - Oblivion jó modolgatni meg saját kari ftw - kreatívkodni lehet meg saját sztorit kitalálni fejben lol xD (PC)
    - Fable (PC)
    - Jedi Academy - nagyon sokáig játszottam vele, főleg multival, sima és RPG szerverekre egyaránt, de ma már nem játszom vele (PC)
    - Star Wars III (PS2)
    - The Force Unleashed (PS3)
    - Resistance 1-2 (PS3)
    - Uncharted 2 (PS3)
    - Crash Bandicoot széria - PS ONE-os játékok, Crash 1-től 3-ig + a Crash Team Racing (PS3-n és PSP-n játszok vele)

    Szerintem mindent felsoroltam, legalábbis azt amikkel gyakran szoktam játszani. Very Happy

    Remélem van, akinek legalább egyvalami ismerős a listáról.
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:53 pm

    Jájj a The Force Unleashed. Esköszüm ha nem a Star Wars villágában lenne az a game, vagy nem Star Wars The Force Unleashed lenne, azt mondanám, hogy az a game egy jó erős 10/10, alapítsunk szektát neki.
    De! sajnos ott van megb**zva az egész, hogy Star Wars. Az egész Star Wars univerzumot megrakta hátulról az a szutyok. Az SW világ legerősebb erőhasználóját (akit nem mellesleg maga az erő nemzett) hátra tett kézzel lenyomja egy ócska kis neve sincs jedi kölyke, majd ezt az Apprenticet még hivatalos forrásokban is kinevezték az univerzum valaha létezett legerősebb erőhasználójának. NC number 1.
    Az erő trükökk... Piros meg zöld meg minden ingyom bingyom erőgömbök, meg mint jedik támadó erőtrükkökkel. OMG, WTF?! Még jó, hogy a Jedi kód külön tiltja az ilyeneket. NC number 2.
    ÉS végül ez egész film/játék legnagyobb bukója!!!!!!

    Figyelem- figyelem, Shak Ti mestert az episode 3. legelején (azaz a DvD-n kiadott kivágott jelenetekben) megölte Grievous Tábornok! Nem mellesleg Anakin is Shak Ti mester helyét foglalja el a tanácsban. Költői kérdés: akkor hogy a rákban ölhette meg őt újra az Apprentice? Nem értem...
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:56 pm

    Jah amúyg gameben minden erő cucc el van túlozva meg maga az egész story egy nagy 0 kb.....
    Persze erre azt mondanák a FU fanok hogy dehát Lucas a nevét adta a játékhoz....baszki Lucas mindenhez a nevét adja mert CSAK ABBÓL hogy a nevét adja valamihez több millát keres
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:59 pm

    Annyira a The Force Unleashedben én sem a sztorit szerettem hanem azt hogy milyen nagy lehetőségek voltak az erőben, hogy mi mindent lehetett használni. Azért sztori szempontjából, meg SW univerzumba való illeszkedés tekintetében ez tényleg nem a legjobb, sőt... A KotOR viszont pl. nagyon jó és teljesen beleilleszkedik az egész sagába.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:10 pm

    Force Unleashed-hez túl szar a gépem Sad

    Én játékaim:
    -SYBERIA I-II. (Régi játék, de nálam ez a top. Sztorija valami elképesztően jó szvsz.és nagyon várom már a III-at, jöhetne már)
    -SW KoTOR 1-2 (inkább 1), LEGO SW (nem infantilis, hanem vicces)
    -Mafia
    -Max Payne 1-2 (bullet time rulz)
    -Sid Meier's Pirates!
    -Rome - Total War! (Alexander nélkül)
    -régebbi Fifák (mondjuk 6-7)
    -Total Club Manager/FIFA Manager játékok
    -LoTR - Battle for Middle-Earth (csakis az 1.)
    -COD 2 online
    -Settlers, de csak 3-ig, még tán a 4 is belefér, 5-től faszság
    -Transport Tycoon (ősrégi talán 99-es játék, városépítős)
    -Hitman 3
    -ReVolt (őrületes, tök jó pörgős zenéi vannak XD)
    -Tekken és Mortal Kombat játékok (konzolon)
    -Grand Tourismo (konzolon --- legjobb autós játék szvsz)
    -Crash Bandicoot széria, de leginkább a Crash Bash, nővéremmel sokat multiplayereztünk vele Smile


    ötletek multiplayerhez (Heroeson kívül) : LoTR - BfME-zhetnénk is egyszer, vagy esetleg Rome, bár az kevésbé izgis multiplayerben sztem.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:27 pm

    omfg Revolt azzal is akarok multizni! Kéne egy huda revolt bajnokságot nyomatni minél többen loool
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:31 pm

    Szép lista, nagy részére csak bólogatni tudok. Smile

    Amúgy a Revoltot még asszem Gamestar vagy PC Guru adta anno teljes játéknak. Marha sokat el lehetett hülyülni vele. Very Happy

    u.i: Szaba, a Force Unleashed 2. reklámszövege: Még látványosabb erőtrükkök. XD
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:33 pm

    BFME-hez hozzájárulok, egyik kedvenc RTS-em, kb egy éve erősen ráfüggtem. :/
    Syberia-t már nagyon régen ki akarom próbálni, csak nagyon nemtom megszerezni, torrentre meg lusta voltam. Revolt az meg visszahozza az "info órán basszunk a tanárra és LAN-oljunk ink." feeling-et.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:39 pm

    Nah állok elébe, ReVoltot én bármikor felteszem, megvan CD-n. Nheil csak a legszarabb autóval azzal az elsőpolcos dagadt zölddel mehet talán vmi Slug a neve Very Happy

    Csülök amúgy a Syberia egy gigabyte sincs, csak kevés a torrent és mindben van vmi bug legalábbis amiket én szedtem eddig torrentről Sad
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:43 pm

    A Revolt az jó, kár hogy nem nagyon értek hozzá.
    De ha már a multizásnál tartunk, szerintem egyvalamit semmiképp nem hagyhatunk ki. Mégpedig a CS-t.
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:48 pm

    Inkább Quakeonline legyen...

    blahblahblah nospam blah
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 5:34 pm

    Szerény személyem sajnos nem az a lövöldözős fajta, szal sorry guys. (Igen a fórumon kb ez egyetlen vagyok, aki nem gépelte el, Fck YEAH! ><)
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 7:09 pm

    Nah kb. 20 perc alatt mindent elolvastam.
    Én is benne lennék egy Heroes 3 vagy Revolt multiban, mert ezek a gamek nekem is bejöttek.
    Heroest legtöbbször gép ellen nyomtam több kevesebb sikerrel (a gép csal :S)
    Ezeken kívül még én is szeretem a SW: Jedi Academyt. Kurvára el lehet vele szórakozni.
    Amúgy ebben is van online mód, csak mikor haverommal akartunk így gamelni nem tudtuk összehozni.
    A Monkey Islandot nem ismerem, de a googlezott kép alapján nem tűnik rossznak. Ilyesfajta játék volt a King's Quest sorozat is, ami nekem nagyon bejött, annak ellenére h nem vmi új játék.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 7:38 pm

    Én Heroes 3ban lennék benne, és megtalálom a Revolt instalCD-t akkor abban is.
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 7:55 pm

    Fejlemény az ügyben: Revoltot sikeresen felraktam.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:03 pm

    Hohó, egyszer kezdek el angolozni és máris lemaradok valamiről. Mik a fejlemények? Jól értem hogy valami nagy közös baráti multizást terveztek? Very Happy Abba beszállnék, bár Heroes 3-ba RÉGEN egész jó voltam, Revolttal még életembe nem játszottam. :S
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:03 pm

    ReVolt nekem is fenn van már. Install CD-t meg nem kell keresgélni, 100 megabyte alatt van, kb fél óra és lejön, még ha nagyon szar a letöltési sebesség is:

    http://thepiratebay.org/torrent/3506470/Revolt

    Attól meg nem kell félni, hogy a többiek nagyon prok benne, én speciel kb 4 éve játszottam vele utoljára Smile

    Szaba megint rákapcsolt a postgyűjtésre, a bit pathetic isn't he?
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 18 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 18 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    18 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: