Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 17 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 17 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 17 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 17 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 17 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 11:44 pm

    uram isten. megnézek egy háromnegyed órás sorozatot, elmegyek fürdeni, és máris két oldalnyi post van. Hogy tudtok ennyit írni egyszerre?
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Dafti   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 12:12 am

    Na szóval hamár nheil vagy ki a rák meg thoci belekevertek egy olyan vitába amiről még csak most tudok nem rég akkor már hozzászólok én is és nem érdekel hogy már más a téma.


    Akkor kezdem
    figyelemmel kísértem az elmúlt napokban történő eseményeket és és bőven megvan rá az oka déwnke hogy elmenjen innen mert folyton csak ő van elővéve mindenért és így már nem csodálom hogy le akar lépni ahogy én is lefogok.

    Ez a dolog hogy:
    "És most mi lesz szegény Sanyesz-szel meg Dawevel? Nincs önálló gondolatuk, hogy Dafti nélkül duelezzenek, vagy nem értem? :-) "

    itt már én se értem miért kellett nekem beszólni mert én tudtommal egy rossz szót sem szóltam hozzád épp úgy ahogy máshoz sem. Amúgy tájékoztatásul közlöm hogy déw és dafti ugyan az a személy csak én hívom déwnek meg még páran az ismerőseink közül, és de van önálló gondolatom nélküle is de mivel még nem tudom rendesen kezelni a kcvdst mivel csak tegnap sikerült rá regelnem így elkellett volna nekem egy kis segítség ez ügyben amit itt úgy sem kaptam volna mert ahogy észrevettem itt csak kötekedés van és inkább elkerültem hogy engem is szivasatok azzal hogy hogy lehetsz te ennyire béna hogy nem tudod kezelni a kcvdst és ennek elkerülés végett inkább déwet kértem meg hogy segítsen, hát igen ez aztán tényleg nem önálló gondolkodásra vall ha valaki segítségetmer kérni a másiktól. Mellesleg most látom hogy admin vagy hát akkor pont neked kéne rendet csinálnod és nem szét zűlesztened a fórumot.


    "Nem szólt be senkinek, csak egy enyhén humoros (kissé szarkasztikus) megjegyzés volt. Azért, h nem érted a viccet, még nem kell túlspirázni a dolgokat.. :S"

    hát mivel nekem k*rv*ra rossz humorom van főleg ha velem humorizálnak így ezt én egyáltalán nem tartom viccesnek inkább gúnyólodásnak ha szépen akarok fogalmazni.


    "pont ez a baj(om) veled, hogy kurvára nem veszed észre magad."

    hát itt 1-2 embernek kéne észre vennie magát és nem neki.


    "gyerekek én nem szólok be ezekbe, és bevallom el se olvasom mert unom, szóval nem tudom mi történik nagyfiúk vagytok,szóval nem foglalkozok a problémátokkal szori."

    Tudtommal te vagy a főnök itt legalább is én úgy tudom és pont neked kéne foglalkoznod az ilyen dolgokkal és rendet kéne csinálnod ha már az adminok sem képesek úrálenni a dolgon sőt az egyik pont hogy az ellenkezőjét csinálja a dolgának. sajnálom a nagypapádat de ha jobban lesz és már nem lesz ennyi rossz dolog körülötted akkor egy kis rend csinálás nem ártana itt szerintem.
    de ennek már az újonnan jövök fogják látni a gyümölcsét remélhetőleg.

    Na peace. csövi


    szerk: ezt csak most vettem észre gondoltam erre is válaszolok de itt már rövid leszek

    "de még Sanyesz a legjobb haver sem mukkan meg (holott megtehetné, érdekelne, hogy látja a szitut)? Ez azért sugall valamit...talán hogy Daftiban (is) van (a) hiba?"

    1.akkor mukkanok amikor én jónak látom
    2.köszi hogy érdekel de szerencsére a szememnek semmi baja sincsen úgyhogy jól látok
    3.mivel nem vagyok kocka mint egyesek én nem tudok a nap 24 órájából 20 végig ülni a gép előtt és nem tudok 5 percenként feljönni ide
    4. és nem! nem benne van a hiba hanem ahogy már mondtam 1-2 emberben.


    "Ez olyan szomoru! Tarantila emiatt öngyi lessz hogy 2 tagot elveszit:("
    Hát az biztos nem lesz de nem hiszem hogy örül neki hogy 2 aktív tagot elveszít abból a kevésből is ami van. Ráadásul a saját emberkéi miatt.


    A hozzászólást Sanyesz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 12:57 am-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 12:50 am

    Menjetek az anyátokba, hogy ilyenkor kell flamewarozni most ébredtem, de már nincs senki fenn kb.

    Pedig szívesen csatlakoztam volna ezen ritka eseményhez......

    Well....se ya next year.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:03 am

    Miért van ilyen déja vum?

    Sanyesz, jó páros vagytok Déwwel, kb teljesen ugyanazt hajtogatod te is. Nem fogok úgy számozgatni, mint te mert nekem nem verseny, hogy ki tudja több perspektívából csépelni a száját, de van egy pár megjegyzésem.
    Senki nem vette volna zokon, ha segítséget kérsz regelésben, decképítésben, vagy bármiféle beilleszkedésben. Ha jól emlékszem, a bemutatkozó topicodban mondtam is, hogy ha valami van, szólj, segítünk. Set és Siverius is új tagok (hozzám képest), érdekes módon velük tudtam msn/hamachin konzultálni, nem féltek duelt kérni, deckeket tesztelni, pedig nekik is csak 1x mondtam el. (Igen tudom, nem mindig tudok igent mondani duelre nekik sem, sry guys I'm having final exams). Az, hogy te Daftihoz fordultál, nem is meglepő, és nem is baj, nem is értem, miért kellett ezt itt felhoznod.
    Nincs jó memóriám, nem mondom meg neked, melyik nap és melyik topidcba, de nemrégiben pont hogy postoltál valami olyasmit, hogy "Dafti ne foglalkozz velük" (ez volt a lényeg). Kicsit ellentmondásos, amit magyarázol, épphogy itt voltál már bevédeni Daftit, ha kellett. Ez sem meglepő, hiszen a barátod. Csak mikor Dafti állandóan úgy írogat, hogy "2 embert veszít el a fórum", "Sanyesz is tuti jön ha én nem leszek", akkor igen, megemlítettük Nheillel, hogy jó lenne, ha te is megszólalnál. [Mellesleg a 2-es pontod senseless, olvasd újra, mit írtam, ha már így szeretsz idézgetni, olyat idézz, amit értesz is].

    Még ha nem is ezen a fórumon kezdtünk összekovácsolódni, 5-6 ember már elég régóta (BC-s idők) élvezi (?lol) egymás társaságát, mióta itt vagyunk, Cslk, Sheodon, Jocó, haddnesoroljam végig megtalálta köztünk a helyét, és többnyire (bocs hogy a nevetekben beszélek, bannoljatok ha mellédumálok). Elviselik Szaba nagyképűségét, az én gecizésemet, Nheil szókimondóságát, Freed gyerekességét, Tarantila... (basszameg Pókról nem lehet negatívat mondani XD), sőt hozzátesznek a közösséghez.
    Ez egy funfórum, senkinek sem kötelező megmaradni köztünk, de azt sem kell hinni, hogy nélkületek jajj mi lesz a fórummal. Itt hajtogatjátok egymásra kontrázva, hogy szegény Tarantila, elveszt a 16 tagú fórum 2 aktív tagot (még most is sikerül drámázni..), nos én erre két dolgot tudok mondani: a, a kettőből az egyik túlságosan aktív, a másik meg a lófaszt aktív; b, nem elveszítünk titeket, elveszíteni fontos embereket lehet. Ez esetben ti léptek le, emelvén ezzel az itteni színvonalat. Nem kell hangoztatni, hogy mekkora érvágás a fórumnak a távozásotok, higgyétek el, nem az.


    ~És még Szaba meg Ragnaros egy kutya, piff...

    Edit: Aztakkkkúrva mekkora post lett, hozom a régi BC-s formám XD
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 10:54 am

    Hm a busz előtt akartam valami epic postot összehozni de Thoci leírt gyakorlatilag mindent amit akartam volna, érthetően.
    Pár dolgon el lehet még gondolkodni, az egyik : Vajon érdekes módon miért nem problémázik egyik új tag se senkivel? És mi se velük? Másik : Ha nekem annyira nagy haverom Thoci és kivételezek vele, hogy lehet az hogy az ő postját is töröltem a versenyemen, mikor nem bírta abbahagyni a postwart?
    Pl. Siverius miért tud találni totál ismeretlen fórumon totál ismeretlen arcokat, hogy segítsenek neki? Vagy előírás, hogy aki új, az csak és kizárólag az ő IRL barátja segítségével képes KCVDST használni, meg decket építeni, meg duelezni? Nevetséges. Ha Dafti kútba ugrik, Sanyesz követi?
    Teljesen REÁLIS, hogy kb 6-7-8 ember szerint gáz amit Dafti művel, de azért NEM BENNE VAN A HIBA... Nyilván bennünk van a hiba, szóval azt tudom javasolni, kedves Dafti és Sanyesz, vagy Dawe, ha jobban tetszik, hogy ha ennyire gonoszak vagyunk, akkor fájó szívvel búcsúzzatok el és keressetek egy másik, jobb fórumot, vicc topic meg deck topic elég sok helyen van gondolom, szóval meg fogjátok találni a helyeteket.
    Egy aktív taggal kevesebben leszünk. Most komolyan, kit érdekel?
    Az meg hogy én hatalommániás vagyok az egész egyszerűen vicc, mivel meg lett volna a lehetőségem hogy banoljam Daftit, de nem tettem, sőt azóta is inkább vagy töröltem a postját, vagy próbáltam levegőnek nézni (de nem sikerült lol) , csakhogy ne kelljen banolni, mert az csak a legvégső eset és nem szeressük.

    Szóval... Viszonlátás.


    Ja és téma : PC játékok . Mindenki írja le a kedvenceit!
    Én : Diablo 1-2, Heroes of might and magic 3 és 5, Gothic 2, Baldur's Gate 2, Half Life, Quake 3, Ut és UT 2004 ezekkel toltam szerintem a legtöbbet.
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 11:11 am

    Prince of Persia: The Sands of Time egyik kedvencem(meg a többi rész is jó de főleg ez). A legújabbal(The Forgotten Sands) még nem játszottam de fogok mindenképp.

    Star Wars: Knights Of The Old Republic 1-2t is szeretem nagyon.

    Monkey Island 1-2-3 marha jó szintén. Már egy ideje megvan a 4 meg az 5ből elég sok rész szóval majd 1x azt is végigjátszom. jocolor

    De persze sokmindennel játszottam már ami tetszett de ezeket kiemelném, meg most ezek is jutnak eszembe valszeg mert ezeket tényleg szeretem.

    Egyenlőre ennyit.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 11:25 am

    M&M Heroes 3, Unreal Tournament, és még sok minden, de inkább Nintendózok mostmár.
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 12:16 pm

    Ejnye- ejnye itt írogatnak rólam és még csak nem is csuklottam. :'( (Lehet, hogy öregszem? :O)

    A lényegek pontokban összeszedve:
    - Imádom a Devil May Cry sorozatot (igen, a ps-re kidobott részeit is kipörgettem.)
    - Nagyon szeretem emellett a Star Wars Jedi Knight 2 és 3at és a KOTOR 1 meg a 2-t, bár bevallom a 2 Kreia karaktere miatt messze jobban bejött nekem, mint az 1, pedig az is 9/10es nálam.
    - Eléggé bejött a Prince of Persia Warrior Within (elsőre a zenéje fogott meg, a játék csak utána Razz) meg a Prince of Persia Two Thrones (a Dark Prince a lánc-fighter style-val nagyon ott van szerintem ^^).
    - A Prototype is megtudott hatni.
    - A Sims 3 szerintem nagyon jópofa lett.
    - Roppantul le tudott anno kötni a Warcraft 3 és igen, kövezzetek meg, több mint egy évig eredetiztem WoW-on. (Lehet fújolni! Very Happy)
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 12:39 pm

    Jah Devil May Cry marha jó valóban, főleg a 3 tetszett bár 4nek jobb grafikája volt, de a főellenségek meg a pályák ismétlődőek voltan a felétől......3. viszont überatomistenkirály volt minden szempontból.

    Jah meg a 3.ban az a battle theme nagyon bejött amikor 2. alkalommal harcolsz Vergil ellen.

    Vergil 2nd time


    Bassza meg végig kell játszanom újra!! Very Happy Very Happy

    Thx Siverius
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 12:46 pm

    Én le is töltöttem a DMC 3 teljes soundtrackjét. Bár nekem valamiért az utolsó Dante vs. Vergil fight alatti theme tetszett nagyon, a Sibling Showdown összekötve a Vergil Battle 3-val.

    EDIT: Nincs mit, szerintem én is felteszem most újra. Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 1:13 pm

    Érdekes. A KCVDS-t mindenki kihagyta Shocked
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:06 pm

    Én régen rengeteget játszottam a cod2-vel, cod4-el, 1évig aktívan a GRID-del, persze közbe más játékokat is kipróbáltam, az UT sorozatból a 2004 a kedvencem, DMC4, Jedi Academy. Most a Ghostbusterst tolom, közbe néha a shiftet és a split/second-ot.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:27 pm

    Húhh én is nagy kocka vagyok.
    Amiket legjobban szeretek: Heroes 3-4-5, Starcraft, Supreme Commander, Rome Total War, Europe Universalis, Fallout2, KOTOR 2 Newerwinte 1,2 Aknakereső talán még a Most Wanted is, persze még diablo 2 is,Civilization sorozat, Imperium galactica, Panzers stb.. leginkább RTS és RPG

    A régebbiekk közül: Civilization 1, Dune 1-2, Golden Axe, Warcraft 1, The Lost Vikings nem tudom emlékszik-e mg valaki rájuk.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:43 pm

    ls is better than bw


    Am DMC (az egyik anime amit el tok viselni btw.), Heroes of M&M, Prince of Persia sorozat (ezen nőttem fel), NFS Most Wanted, Sherlock Holmes játékok (kúrvajó kalandjáték) ha már itt tartok, Monkey Island, az összes (ez a másik amivel felnőttem), Vampire: The Masquarade - Bloodlines, Battle for Middle-Earth, meg még sorolhatnám.. (igen, amikor az emo-sok ott tartanak, hogy felvágják az ereiket, én kitolok egy game-t)

    Kicsit témaújítás: Kinek mi volt az első emlékezetes játéka akár pc-n, akár más konzolokon is. Nekem: Prince of Persia, Monkey Island, Time Commando (egy noname game de kibaszott nagy volt az időutazás 10-12 évesen)
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:46 pm

    DMC anime?? pedig az egy rakás sz/r ha játszottál a játékkal.....ég és föld
    sorry if this hurt your feelings bro....

    Időutazással kapcsolatban: Second Sight...egy egyzserű és jó game....a twist tetszett a végén..
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:48 pm

    Hát amiket én felsoroltam azok mind régiek, az UT2004 és a Heroes 5 ami "legújabb" mert csak 3-4-5 évesek lol.
    Az a baj a gépem nem bírja a mostani játékokat, bár én is túl lusta vagyok hogy újakba belefogjak.
    Én egy ideig wowoztam törtön, kisebb nagyobb kihagyásokkal, sose voltam igazi pro benne, de tetszett a jó nagy világ, ideoda szaladgálni meg mobozni, nem rossz azért.

    De igazi 2 kedvenc ami megunhatatlan akkor is a Heroes 3 és a Diablo 2, ezeket úgy eltalálták hogy újra és újra elő lehet venni.

    Ha valakinek lenne kedve velem Heroes 3ban multizni, jelezze! Szabával kipróbáltuk de sajnos ő túl noob (gnollokkal megvertem a castle lényeit...) szóval aki pró az jelezze elsősorban :-)
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:50 pm

    Nemtom, a játék az ugye olyan megaüberultraking, az anime-ban Dante személye szerintem nagyon jól ki lett dolgozva, a többi most nah, anime-nek jó. Persze a Pokemon-t nem übereli..

    A game-ről meg annyi, hogy a 3. az a legjobb, szal hallgasson rám, aki el akarja kezdeni, és Szabában nem bízik. A 4. is jó, csak picit uncsi a közepén. :/ A 2. az nekem nem jött be annyira, bár így is jobb mint egynéhány szar... Az 1. meg az origi, szal nem lehet rá rosszat mondani. Very Happy

    ---

    Edit: Diablo 2-t kihagytam, best game evar. HoMM 3-azni egyszer leülhetünk, csak én is kiestem már, de vertem már Castle-t 56 csontvázzal...


    A hozzászólást Cslk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 2:51 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:50 pm

    Ya know nheil ...heroes knwledge is not what really cunts....this really hirt my feelings btw elephant
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:52 pm

    Amerikában van egy rendőrképző vmi, ahol ha végigviszed a Doom 3-at megkapod a jeles diplomát, szal lehetséges, hogy HoMM 3-t kellett kitolnia Obamának..
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:56 pm

    Obamaról és a Pokemonról jut eszmbe....

    Egész eddig abban a hitben éltem hogy Abomasnow -t Obamasnownak hívják XD
    De tényleg úgy is ejtik lol....
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:57 pm

    Én sose voltam oda a Heros-ért, de csak mert a csontsárkányok cart nem értek benne soha. (ez számomra végzetes hibája a gamenak XD) Amúgy meg a DMC anime meg hát... erősen a nc kategória, de hogy egy Pokemonhoz hasonlítgassuk, aminek a célközönsége 12-3 éves kisfiúk... ezért bocs, de ez sértésnek is durva. Very Happy

    Csak, hogy témánál is maradjak, nekem a legelső pc-s játékom, ami tényleg a számítógép elé szögezett az a Star Wars Jedi Knight 2 és utána az Elder Scrolls 3 Morrowind voltak.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:00 pm

    első játékom címére nem emléxem, de még 1990es évek elején volt. Egy labirintusban kellett menni, és varázslényeket őlni.
    De utána jött a Prehistorik Very Happy Nem tudom ki emlékszik rá, de nagy volt. Ősemberrel keleltt menni, és mindenkit lebunkózni. Az volt a legjobb amikor még egy hűtőt is szereztél XD
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:02 pm

    Pokemon amiről beszéltem az egy rpg játék és csomóan játszák ugyanúgy mint a yugioh-t nem csak 12 évesek.

    Egy RPG t meg egy action gamet összehasonlítani nem a legszerencsésebb.
    De persze aki nem szereti alapba pokemot annak röhejes ugyanúgy mint yugioht is képtelenség ajánlani olyanoknak akik nem ismerik mert rohejes a neve.....az animére gondol mindenki
    Pl haverom Magicezik és régen ajánlottam a yugioht neki és kiröhögött......


    A hozzászólást Szaba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:02 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:02 pm

    Prehistoric rulz.

    Amúgy ja tényleg szarok a csontsárkányok de kárpótlásul a nekromacia miatt kibaszott sok csontváz sereged lesz és az undeadek immunisak baromi sok dologra. Szal mert egy lény gyenge, attól a játék még nem rossz lol.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 3:04 pm

    Nheil: én bármikor megyek Heroset nyomni, egyik kedvenc játékom, ja amúgy tudom hogy ez egy noob és láma kérdés, de nekem nem eredeti verzió van (ejnye-ejnye!) attól még neten tudunk multizni? (azt tudom hogy LAN-ba lehet, de a netbe már nem vagyok biztos)
    Az első játék ami igazán leszögezett az a civilization 1, vagy Dune 1 or 2 volt. Már nem emlékszem.é
    Az undead-ek a necromancia miatt tényleg jók, főleg ha van a csontik mellé Vial of Lifeblood, vagy az a ring aminek a neve most nem jut eszembe.
    De a Prehistorik az tényleg jó.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 17 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    17 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: