Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcapTársalgó - Page 29 I_voting_barTársalgó - Page 29 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 29 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 29 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 29 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 29 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 29 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 7:34 pm

    Nheil írta:
    Szal Joco ne szarozz, menjél fel a hamachira és végezd ki Flakert... online órák óta.

    Jah, csak ha nem válaszol nehéz lesz...
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 2:22 pm

    [quote="Joco4"]
    Nheil írta:
    Szal Joco ne szarozz, menjél fel a hamachira és végezd ki Flakert... online órák óta.

    Megtörtént a dolog: Sajnos kiszoptam 2-1-re.
    1. duelt nyerte, 3 caiussal, még úgy is, h crowwal remováltam frogot, de erre jött még1 frog...
    2. duelt nyertem nagy nehezen, persze ott is stallolt rendesen, sikeresen lehívott 2 Fadert és 1 Gorzot is, de végül megkockáztattam h csak nincs nála egy 3. fader, ütöttem, és nyertem.
    3. duelben is hasonló szituáció állt fenn, mint a 2. végén, de itt betopdeckelte fadert, mert mért is ne... 1200 LP-je volt már csak és lehozta fadert... Kicsit ideges voltam.... Ezután Laddolt, és így gorzzal sem tudtam contrázni, csak csökkentgetni az ATK-ját, ami nem ért semmit sem.

    Összegzés: lost aganist luck.

    Szerk.:
    OMG ki lett a boss:
    http://www.kaibacorporation.com/viewtopic.php?id=26711
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 5:36 pm

    Ehh véget ért a duelem EJ ellen, ha valami epic volt, akkor ez az, végig mentek a szarmákolások, győztem 2 1 re. Csináltam közben screeneket, mondogattam magamban párszor hogy reális.

    Cattel mentem Volcanic Dandy ellen. Szerintem ez még szemetebb verzió mint a sima Dandy, jellemzően szarráhúzza magát az ember avaricokkal, egy kis LS engine, blaze accelerator + volcanic shellek ha nincs mivel ütnie, szóval nem mondhatni hogy könnyű dolgom volt.
    Maineltem 3 Doomcalibert mert esélyes volt a Dandy. (A sors fintora hogy 3 duel alatt egyszer húztam ki, de ez más kérdés)

    Elöljáróban az ellenfélről, EJ-ről : Le a kalappal alőtte, nagyon jó ellenfél, és ha vesztettem volna, akkor is ugyanezt mondanám. Amikor mákolt, nem kezdett el XD-zni, amikor én mákoltam, nem whinolt, hamán duel után is jól eldumáltunk.

    Nah, első duel, meglátom ak ezemet:
    http://kephost.hu/share-D4CD_4C49A333.html
    kínos... Ez egy teljesen okádék kéz, esélyem se volt a duel megnyerésére, elég hamar vége is lett a duelnek, 1 0 EJ-nek. (Igen, Magic Drain, és nem, nem kaknoob lap, szimplán most solemn helyett ezt nyomom mert nagyon király avarice/brain/heavy stb ellen, vagy negálom, vagy eldob egy másik spellt, , solemn foylton levesz sok éeltpontomat, és catben 1-2 ütés és halott vagyok ,úgyhogy nem vagyok kíváncsi az osztásra ez ügyben)

    Side : Persze besidoltam 2 Noblemant és 2 DD Crowot, valamint Mind Controlt. Azért csak ennyit, mert nem akartam nagyon megbontani a deck balance-ot, ráadásul EJ deckje tipikusan olyan deck, hogy vagy nagyon beindul , vagy nem, tehát nem akartam megfosztani magam a Cates szarmákos lépsektől, és bejött, mert a deckem ezután jól működött.

    Nah ,kezdődik a 2. duel, végre elfogadható kéz:
    http://kephost.hu/share-1BE9_4C49A447.html
    Itt nem is a kezemmel volt a gondom, hanem azzal, hogy EJ elkezdett luckolni, de folyamatosan. Minden lépésemet counterelte, mindig volt egy utolsó BTH, Prison, akármi. Folyamatosan előnybe került, lement az életem 2ezerre. Reális átmindolta a Rykomat :
    http://kephost.hu/share-4AFF_4C49A5DA.html
    Tehát nagy előnyre tett szert, a side lapokkal ne msokra mentem, összesen egyszer tudtam crowozni a debrissel behozandó dandyját (bár esélyes hogy ezáltal túléltem) . Én bevallom, ezen a ponton már kicsit whinoltam, és mondtam is neki, hogy innen kisebb csoda kell hogy nyerjek.
    Aztán valahogy alábbhagyott a durva luckolása, nem nagyon támadott, felcsillant a reménysugár, bár gyakorlatilag foylamatosan seteltem csak szörnyeket. Nem tudtam már mit csináljak sokszor:
    http://kephost.hu/share-905B_4C49A6A1.html
    Persze BTHzott megint -.- .
    Aztán mikor az utols 2 lényemet megölette egymással brainnel :
    http://kephost.hu/share-1024_4C49A6FC.html
    Azt hittem végem (a két setem blöff Nobleman és Brain volt, mivel MSTje és HEavyje már kiment), 2 ezer élettel és no szörnnyel álltam, bár akkor már ő is ebül állt, viszont volt plagueja a graveben. Kemény túlélési körök következtek, neki is már csak arra futotta hogy plaguet behozza és pajzsnak kitegye. Erre mit húzok:
    http://kephost.hu/share-FC96_4C49AA68.html
    IGEN, hát persze hogy Gorzt. Ebben a helyzetben, ha AKÁRMILYEN valamirevaló lényt húz, mivel a plagueja kint van,, nekem meg csak blöfff lapjaim voltak lent (bár ő persze nyilván ofosott) és támad, nekem annyi. De nem húzott . Én pedig, a 3 duel folyamán ELŐSZÖR ÉS UTOLJÁRA behúztam a HÁROM Doomcaliberem egyikét, felcsaptam braint és wow miracle, 1-1.

    3. duel előtt nem változtattam a sideon. Igazából ez már nem volt sem annyira hosszú, sem annyira izgamlas mint az előző kettő (igazából az első is elég hosszú volt, mert haldokoltam sokáig, csak nem csináltam screeneket) . Itt bejöttek a lapok. Eleinte itt is mindent counteterelt, de most neki nem jöttek a dolgok, nem avaricozott (amugy is volt a kezemben crow) , desc -kel kivételsen végrre megöltem egy jó lapot (ryko) , gorzoztam, braineltem, és behúztam.
    Voila.

    Egyébként hajlandó voltam lassan playelni, sokat gondolkodtam, minden lépst végiggondoltam kétszer, felmértem mikor mi lehet lent. Ez magamhoz képest nagy szó.

    Egyrészt kellett az önbecsülésemnek egy ilyen kiélezett helyzetben win, másrészt nem bírnám elviselni ha Flaker nagyképűsködne továbbra is. Baszott jó duelek voltak, és akkor is ezt mondanám ha kikaptam volna.

    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 8:07 pm

    Nah unatkoztam egy kicsit, titlere/lyricsre és nem stílusra összpontosítottam:

    Szaba
    Pók
    Set
    Nheil
    Cslk
    Pendecho
    Jocó
    Siverius
    Istipisti
    Sheodon
    Dawe
    Dreamer
    Freed
    Vissza az elejére Go down
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 8:58 pm

    Nah grat Nheilnek szép volt.
    Hajrá srácok hozzátok a gamot =)
    XVékkel döntőztök??
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 9:09 pm

    Yo' bro', thanks fo' da shit ya' selected me! Peace motherfucke'!
    Vissza az elejére Go down
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 9:17 pm

    Nah grat 3-0 nektek GG látom kik az ellenfelek XD

    Ballin Quickdraw enemyvel stb.
    SVSTar Frog Monarch

    Thocinak és Pendechonak vannak a legkeményebb ellenfelei sok sikert srácok:)
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 9:21 pm

    Hmm... vajon miért is kpatam pont azt a számot xD? Amúgy a vámpírokat is egyre inkább kezdem bírni na nem a twilight miatt, senki ne gondoljon rosszra, csak épp nemrég játszottam a Vampire the Masquerade: Bloodlines nevű játékkal és tetszett. Ajánlom másnak is.
    Amúgy meg grat Thoci a bejutásodhoz meg persze Nheilnek is a winhez.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 11:04 pm

    Omg Istipisti ez jelenthet valamit, én pont tegnapelőtt kezdtem el újrakezdeni azt a game-t, az az egyik legrox-abb vamp game. Btw Ventrue-val kezdtem (best (L)(L)) és olyan kibaszott imba statosztást fedeztem fel kb LA Downtown-on belül. :O Én ilyen game-ken nőttem fel, szóval nekem a kipúdírozott világító Tardlight vámpír-fanok ne mondják h az jó. :@ :@

    Am meg hajrá a HNS-en.
    Vissza az elejére Go down
    Deadbone

    Deadbone


    Posts : 29
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 31
    Location : Eger

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 6-3

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimePént. Júl. 23, 2010 11:29 pm

    sry bocsi de freedel nem tudtam lejátszani a meccset
    és 7végén nem leszek.. Elnézést Nheil.. Freed se volt sokat hamon meg én se..
    vasárnap este még letudjuk játszani ha freed ott lesz
    elnézést még1szer
    bone
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 8:00 am

    Thoci írta:
    Nah unatkoztam egy kicsit, titlere/lyricsre és nem stílusra összpontosítottam:

    Szaba
    Pók
    Set
    Nheil
    Cslk
    Pendecho
    Jocó
    Siverius
    Istipisti
    Sheodon
    Dawe
    Dreamer
    Freed

    Thoci

    or

    Thoci
    Vissza az elejére Go down
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:43 am

    Baszki Thoci ezeket végig hallgattam nagyon oltanak XD azta a geci XD Sheodon, Freed lol XD

    EDIT: Istipistinek a Wait and Bleedet is belehetettt volna tenni klippel vagy a Left Behindot Slipknottol azis trancsírozós XD


    A hozzászólást Tarantila összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 24, 2010 10:46 am-kor.
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:44 am

    DarkSide membrék kapnak bónusz zenéket.

    Thoci (especially the boy dancers lol)
    Joco4
    Pendecho
    Szaba(ez a klip olyan freak)
    Tarantila


    omg megint rájöttem mennyire hiányzik nekem az eurotechno a mai techno mainstreamből, 15 éve mikor én még kis pöcs voltam ilyenkre tomboltak :
    https://www.youtube.com/watch?v=3QVrhetXl0s&feature=related
    Jó nyilván nem a minőség csúcsa de iszonyú jó bulizene, nem veszi magát nagyon komolyan, nagy király.

    Jaj még egy, vámpírosoknak jó klip és baszott jó zene :
    https://www.youtube.com/watch?v=aDlKbvoHDNw


    A hozzászólást Nheil összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 24, 2010 11:09 am-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:53 am

    Ha nyertek a versenyen az csakis miattam van Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 11:11 am

    Thoci írta:
    Nah unatkoztam egy kicsit, titlere/lyricsre és nem stílusra összpontosítottam:

    Szaba
    Pók
    Set
    Nheil
    Cslk
    Pendecho
    Jocó
    Siverius
    Istipisti
    Sheodon
    Dawe
    Dreamer
    Freed

    Thoci nem is tudtam, hogy tudsz japánul, de azért kösz! Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 11:44 am

    Nheil, az animevámpírokkal az a baj, hogy túlkomplikáltak, szal azok a vért sem isszák, mert mittoménhányszázaléka víz és az pedig savként hat rájuk, stb, de am jó vidi, nice avatar, awesome deckbuilder, awesome friend.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 12:06 pm

    soz i am nub at animevampiras ididnt knew they doesnt drank blod but in thes case what blod they drink?
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 12:08 pm

    Nem igazán... az anime vámpírok az "emberek" miatt nem isznak vért, ami még nem is olyan nagy baj, a gond ott kezdődik, hogy homo mind.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 1:17 pm

    Fő az, hogy kb a 2006 után kitalált vámpírok szarok, az azelőttiek között is van ratyi, de az origi vámpírfáma a rox.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 8:47 pm

    Na végre visszatértem az esküvőről, jóféle volt, csak hiányzott a kockulás(na jó így visszagondolva nem is) Annyira nm értek mondjuk a vámpírokhoz, animés vámpírokhoz főleg nem, olyanokat nem szoktam nézni. Én amúgy tremere-el mentem nekem bejött az a blood magic. A játék is jó volt, csak még asszem mindig van benne pár bug, Amúgy még van más VTM-es PC játék is nem?
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:02 pm

    Igen egy korábbi, a Bloodlines az újabb. A régebbi game az a Redemption. Am egyértelműen Malkáv, Tremere vagy Gangrel, mert ezeknek vannak különleges(en őrült és killer) képességeik. Brujah csak üt-vág, Nosferatu zomg ki akar végiglopakodni egy gamet? Az játsszon Thieffel... Toreador csajoknak és gayeknek való, Ventrue az meg nekem egy semmilyen kaszt.

    Hamarosan updatelek egy újabb zenei csomaggal akár tetszik akár nem geek
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:02 pm

    Van egy régi VTM Redemption, annak kötött története van, érdemes kipróbálni időölőnek jó. A Tremere is jó, de nemtom, nekem kicsit túl gyenge volt alapban. Jó Blood Magic stb, de kb Hollywood-nál semmi boldogulás :S.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:53 pm

    Hát Hollywoodnál a csatornák elég kemények voltak az biztos, de azért a blood shield elég hasznos volt ott is. Többi osztállyal amúgy nem néztem, egy malkavian azért érdekes lenne. Kíváncsi vagyok milyen lehet a tabletop változat.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 4:03 am

    Most pediglen újabb zenei traktus következik. Eurovisionnek nagy fanja vagyok, bár egyre kevésbé, mert az utóbbi években egyre több shitty produkció kerül be. Lényeg a lényeg, itt vannak az eurovíziós dalaitok. Ezúttal style-t is néztem de mivel sokaknak fogalmam sincs az ízléséről, egyeseknél random a passzolás. Nem kérek whinet hogy "jajj ez rám nem illik", meg van kötve a kezem, elég szűk a tárház. On the other hand I gladly welcome stuff like "zomg Thoci thx you are awsum!"

    Pók - Izland 2008
    Szaba - Svájc 2005
    Cslk - Franciaország 2010
    Set - Finnország 2006
    Nheil - Bulgária 2008
    Pendecho - Finnország 2008
    Joco4 - Ukrajna 2007
    Sheodon - Azerbajdzsán 2010
    Siverius - Svédország 2009
    Dawe - Lettország 2008
    Istipisti - Svájc 2007
    Ragnaros - Románia 2010
    Freed - Törökország 2010
    Csabi - Szlovénia 2008
    Thoci - Moldova 2007

    Extra tracks:
    Dafti örökké - Dánia 2007
    Sanyesz - Belgium 2009


    A hozzászólást Thoci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 27, 2010 11:21 am-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 2:02 pm

    Nah mivel Thoci meghozta a kedvemet, én is csinálok egy trekkbörzét, csak nekem ugye van ez a kóros születésemtől fogva tartó Hip-Hop-kór-om, ezért egy ilyen keretben rakok zenéket az embereknek. Később majd egy másik is lesz ami emberek stílusától fog függeni.
    Nah szal:

    Tarantila
    Thoci
    Szaba
    Joco
    Nheil
    Pendecho
    Sheodon
    Siverius
    Set
    Kira
    Istipisti
    Dawe
    Ragnaros
    Freed
    Csabi
    Deadbone

    Bonus Tracks from the Hood:

    Dreamer
    Dafti
    Sanyesz
    Poddy
    Kyosuke
    Seto
    Kiryu


    No offenses, just tryin' to catch yo' styl's. Tudom, sokak nem szeretik a hip-hop-ot, ezért sokszor, kb 98%-ban poénban fogtam fel, szóval csak végiggondolás után írjátok pl0x, h "ez nekem miért? :O". Próbáltam mindenkinek jót válogatni, sorry if I made a bad day for you.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 29 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 29 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    29 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: