Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcapTársalgó - Page 14 I_voting_barTársalgó - Page 14 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 14 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 14 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 14 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 14 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 14 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 4:03 pm

    És az ultrahappy Thoci eljön Debrecenbe, és ad Cslk-nak egy kis money-t, tekintettel arra, hogy totál le van égve? :O
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:26 pm

    Ha megnyerjük a VB-t, akkor....SEM ^^
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:30 pm

    Amire pesze semmi esélyetek sincs. De remélem döntőig eljuttok, és ott találkozunk. Laughing
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:38 pm

    Hogy reáááális legyek, már az csoda lenne, ha az UAM-on átrágnátok magatokat. Mi meg USA-n másodszor... :S
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:42 pm

    Mér lenne reááális olyan játékosok vannak nálunk mint Tarantila, Joco and not to mention the wildcard of the team: Szaba

    Erősek, de mi is azok vagyunk.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:46 pm

    Wildcard XD

    Amúgy az milyen, hogy Dafti beszólt az egyik paklis topicban, hogy ne spameljünk? Mint mikor a nagymama mondja Piroskának, hogy de kurvára vén vagy! Az ész megáll.. Ja és meg lehet kérdezni such great duelisteket pl. Szabát vagy Nheilt, hogy annál a paklinál kinek a tanácsa volt a legépítőbb jellegű, hát seriously sztem by miles az enyém XD
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:59 pm

    Erről az jut eszembe hogy a más szemében a szálkát de a sajátjában a gerendát... xd.

    Joco most indulok permetezni (loool) öreganyámhoz egy kicsit, majd később este megejtjük a finalt ha online leszel.

    Frostosaurus legyőzte Fiery_Mant a Ragnarok versenyen 2-0 - ra, he is an awesome duelist!
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 7:47 pm

    HunMastert meg be se rakták... :S pfff

    Lehet h majd odaírok vmit, h bannoljanak. lol
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 8:29 pm

    Úgy tudom hogy csak azok közül válogatott akik legalább Member státuszúak (tehát legalább 30 posttal rendelkeznek) .


    A hozzászólást Nheil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 07, 2010 10:18 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 8:33 pm

    Dafti akk most nekem akart beszólni? :O
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: .   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:01 pm

    .


    A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:11 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Freed




    Posts : 47
    Join date : 2010. Feb. 01.
    Age : 28

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:29 pm

    Kihez milyen zene illik témához(bocsi most jutott eszembe)

    Ezt csak Nheilnek

    https://www.youtube.com/watch?v=vqbevr2YzXc
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Dafti   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:30 pm

    Hagyd őket Déw! Csak felakarnak idegesíteni hogy legyen okuk bannolni semmi több. Mad ha spamekkel akarnak rangot akkor hagyd őket ne foglalkozz velük. mondjuk ez elég gerinctelen a hátulról mellbe szúrom a másikat dolog. pff
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:34 pm

    Basszus, nem igaz hogy ezt csináljátok. Kívülállónak úgy tűnne, hogy direkt keresitek azt, hogy valakibe beleköthessetek, vagy figyelitek hogy ki tett olyan megjegyzést ami vitát szülhetne. Jó, tudom, én is csináltam ilyesmit (Nheillel vitánk), de mindketten abbahagytuk idővel, ami engem illet, én beismertem hogy hibáztam. De ti ahelyett, hogy abbahagynátok, folytatjátok. Már-már szándékosan. Ha anyázdát akarnék látni, fognék egy bulvárlapot és azt nézegetném. De nem teszem.

    A másik meg hogy vagy a faszméregetés megy, vagy az hogy a Yugiohról beszéltek. Jó, megértem én, hogy ez Yugiohs fórum, de nem igaz hogy nincs semmi közös témánk. Egy hétig olyan jól elbeszélgettünk mindenféle témáról, most meg pangás van. Persze, nyílván erről is kell meg érdemes beszélni, de hogy csak erről tudtok beszélni, vagy anyázni tudtok, ez egy elcseszett vicc.

    Bocs hogy vulgáris és obszcén voltam, de ezt már ki akartam mondani. És még mielőtt hibást kerestek: itt mindenki ugyanolyan hibás, még én is.

    DE, hogy ajánljak témát is: mostanság a Wikipedián nézegettem a különböző vallásokról készült cikkeket, illetve osztályban is teológiai viták és beszélgetések zajlottak le. Így megkérdezlek titeket is: vallásosak vagytok-e, és ha igen, milyen vallásúak vagytok? Materialista vagy idealista szemléletet vallotok?
    Vissza az elejére Go down
    Freed




    Posts : 47
    Join date : 2010. Feb. 01.
    Age : 28

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:36 pm

    Vallásról:

    No Gods,or kings.JUST MAN!:Idézet a Bioshock nevezetü játékbólXD


    A hozzászólást Freed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 07, 2010 9:38 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:37 pm

    Én nem vagyok hibás. Autista vagyok, nem hiszek istenben.

    PS: Sheodon jó az avatarod
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:52 pm

    Fridcsi úgy örülcsizek végre valaki gondolt rám és kaptam zenét köszi puszi cuki vagy ˇˇ .
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 9:59 pm

    Szerintem itt nem basztatásról volt szó, szal Nheil nem puszta piszkálódásért írta, hanem muriból, és én se basztatásért, csak a 'faszhumorunk' miatt írtuk ezeket, nem kell gyorsba tiltakozni 2 oldalt... Szerintem meg lehetne állapodni, hogy Dafti nem drámázik, és akkor mi sem fogunk olyan irányba félreérthető postokat írni, szerintem elfogadható.

    Btw spiritualista vagyok (alkoholista mielőtt vki félreérti :S)
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: .   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:00 pm

    .


    A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:11 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: .   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:06 pm

    .


    A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:12 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:07 pm

    PS to Szaba: Kösz. Azért kíváncsi vagyok hogy moziba vagy DVD-n itt mikor lesz 9. A District 9 Blu-Ray vagy DVD megjelenést nem is várom, szinkron meg sose lesz szerintem. Azért is kár.

    És a többieknek is a válaszokat.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:14 pm

    Most szeretném töredelemesen bevallani hogy Sheodon avatarját egy kicsit gaynek találom, Szabáé viszont tetszik de most viccen kívül, nem szeretem annyira az ilyen animés csávókat de ez a kalap olyan hangulatos.
    Vissza az elejére Go down
    Freed




    Posts : 47
    Join date : 2010. Feb. 01.
    Age : 28

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:17 pm

    Daftinak szám

    Simple Plan - I'm just a kid

    linket majd holnap
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:24 pm

    Az én hallásom római katolikus, de évek óta felhagytam a vallás gyakorlásával, nem kell semm idrámára gondolni, nem történt semmi törés az életemben, egyszerűen ma már máshogy látom a világot mint régebben mikor kisebb voltam, féligmeddig ateistának tartom magam. Elképzelhető hogy létezik Isten, de szvsz kicsi rá az esély. Illetve ha mégis létezik, akkor még rosszabb mint ha nem létezne, mert ha létezik és ennyire szarik ránk akkor nem érdemli meg hog higgyek benne.
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:27 pm

    Jó lenne ha megjönne már a pizzám.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 14 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 14 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    14 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: