Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 15 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 15 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 15 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 15 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 15 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:33 pm

    Igen de, ha létezik akkor rohadt nagy szarba vagy XD ezek után.
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:47 pm

    Szaba írta:
    Én nem vagyok hibás. Autista vagyok, nem hiszek istenben.
    Autista XDXD

    Nekem már a szüleim sem gyakorolták a vallást, pedig mindkettejük családja vallásos volt. Én meg oszt pláne nem hiszek semmiben. amit nem látok. Egyszerű szavakkal nem divat ma már a vallás. Ahogy a vallással valamelyest párhuzamba állítható dolgok sem. Hol van már vödrös egésznapos pálinkás bebaszós locsolkodás? Sehol, helyette pénzhajhászat. Hol van már annyi templomi esküvő? Mikor születtem, még itt a városban is minden hétvégén jött-ment a nászmenet dudaszóval. Sehol, helyette hepi egymás mellett élés van. Simple: kimentek a divatból. Viszont egyre csúnyább változást adnak a vallásnak, mert (és ne haragudjon meg az, aki esetleg alábbi felekezetekhez tartozik) ez az Omega 3 meg a Hit Gyülekezete ezek olyan fertős szekták, borzasztó. Pláne ha látod hogy valamelyik ismerősödet/barátodat magukba szippantották...


    Dafti neked csak annyit, hogy szívből grat. Basszus childish yugiohs fórumon durca meg fújolás meg ujjal mutogatás. Soha az életben nem spameltem, és nekem a közismerten legnagyobb spammer ne szóljon be pls. Próbáltam fanyar iróniával a tudtodra adni, hogy az nem egy jó deck, ilyen egyszerű. Ha te spamnek fogtad fel a kritikát, legközelebb beírom hogy "Dafti sorry de ez a deck SZAR", hogy egyenes legyen. Persze az is spam lenne gondolom, mert a negatív kritikának nincs helye a fórumon. Amúgy nem veszed észre hogy csak te találsz komolyabb konfliktusra itt? Nekem kicsit fura, hogy egy ideje állandóan a másik a segg, legyen az Nheil, Cslk vagy én. Ezt nem elgondolkodtatás céljából írtam, ne aggódj, te perfect vagy, majd mi változtatunk.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:54 pm

    Ha már Thoci szóba hozta, nekem is van egy ismerősöm aki a Hit Gyülekezetének tagja. És a legszörnyűbb, hogy az egész már több mint egy vallás. Az egész egy nagy család, ahol barátságok csak a gyülin belül kötődhetnek meg, a többi csak maximum haver lehet, arról nem beszélve, hogy már katonai szövetség is van, a bejutásnál fémdetektorral vizsgálnak át mindenkit, és a tagoknak finanszírozzák a krav-maga oktatást. Amit most itt olvastok, az rohadtul nem vicc, hanem tényleg így van, és inkább elszomorító hogy ilyen szintű agymosás napjainkban is működik. Arról nem is beszélve, hogy egyébként olyan materialista szemléletet vallanak és annyira fontos számukra a pénz, hogy azt egy "világi" is megirigyelhetné. A szó szerinti bibliaértelmezés pedig csak a csúcsa az egésznek.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:25 pm

    Jól hangzik. Jó kis szekta...

    Én a házaló hitmajmokat utálom. Bátyám általában valami sátánista szöveggel szokta őket elzavarni, hogy töbet ne jöjjenek vissza. Jól is teszi.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:32 pm

    lol ez jó.

    Ha legközelebb összefutok ilyen szektásokkal én is azt mondom majd hogy sátánista vagyok és ha nem hagynak békén sürgősen levarázsolom őket.


    EDIT : Tessék Thociról példát venni, nem azt mondom hogy kötelező jelleggel gratulálni kell mindig a versenygyőztesnek de az szerintem tök jó dolog ha egy verseny végeztével beirunk valami záró postot , hogyan tetszett a verseny, mi az amilyen szabályt jónak találtunk benne, mi az ami nem tetszett, mit szeretnénk legközelebb, ha esetleg szimpi a győztes odavetünk egy gratot. Így kerek. Aki rendezte a versenyt annak is jó ha kap reakciókat meg véleményeket. Folyton editelget meg szabályokat agyal meg csoportbeosztásokat csinál, megérdemel ennyit. Nem az hogy kiesünk a rákba aztán gépiesen lessük a kövi versenyt...


    A hozzászólást Nheil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 07, 2010 11:37 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:37 pm

    Áttétesen személyes élmény a Hitesekről, tanulságos:

    Anyám egyik barátja (=XY) mesélte, hogy neki a volt felesége és a 2 közös lányuk csatlakozott a Gyülekezethez, és persze apucit is csábítgatták. Addig-addig (1 éven át kb. minden vasárnap), hogy egyszer elment mintegy szemlélő, nézelődni hogy mi is ez meg h mibe keveredtek a lányai. És akkor már aki tartotta 500 ember előtt a beszédet a főfőguru, mondta, hogy "üdvözöljük XY-t /=anyám barátját/ Gyülekezetünk új tagjai között" és akkor felállt XY, és mondta hogy ó nem, ő csak érdeklődőként van itt, és hogy "esze ágában sincs csatlakozni". Errefel nagy moraj, füttyszó, és XY azon kapta magát, h megfogja 2 szmokingos guard hátulról és végigvitték a csarnok bejáratáig és szó szerint kibaszták az utcára, mondták h ha még1x meglátják errefelé, megölik. XY egyébként magyartanár a sulinkban, és írt egy cikket a Nógrád Megyei Hírlapba, persze nagyon konzervatívat, hogy vigyázni kell ezekkel az új vallási felekezetekkel. Másfél hétre rá hazafelé ment, már mondta hogy egy ideje követte 1 autó szépen lassan az út szélén, aztán a belvárosban zebrán át, fekete BMW kerékcsikorgatás, XY ha nem kapcsol, telibe, így volt ideje ugrani és "csak" a sarkát kapta el a kocsi, persze gipsz.
    Mellesleg a belváros csupa kamera minden lámpánál, azonban a kocsit nem tudta azonosítani a rendőrség, még azt sem fogadták el XY-nak feljelentésnél, hogy BMW, mondván hogy nem láthatta biztosan este a sötétben (a kivilágított utakon...).
    Szóval ez kurvára nem vallási gyülekezet, ez egy szekta vagy ilyen maffiaféleség és egyre csak nő a létszám. Azt nem értem, hogy nemcsak XY járhatott már így, és senki nem meri kinyitni a száját? Vagy a médiát is manipulálják, hogy az ilyenek valahogy nem kerülnek nyilvánosság elé? Weird... Talán válaszokat kaphatunk a dokumentumfilm következő részéből...


    Nah Sheodon, ez megfelelő yugiohmentes téma? XD
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 12:10 am

    Thoci, tökéletes.

    Amúgy másik eset szintén a gyüliben. Tudni kell hogy van egy ilyen "felajánlás", ami arra szolgál, hogy elméletileg annyit adsz, amennyit jól esik, és ezt arra használnák föl, hogy azokat segítsék meg, akik éppen szegények és rászorulnak - persze tagok. Na már most szintén, bár másik, gyülis ismerős mesélte, hogy őt kötelezték arra, hogy százezreket fizessen be (hogy évente vagy havonta, azt nem tudom), és ő ezért cserébe semmit sem kapott, ráadásul még a nevét sem említették meg, hogy felajánlást tett.

    Szóval mint említettem korábban is, ez az egész egy nagy család, mint egy maffia, ami ráadásul már egy katonai szövetség is. És arra a kérdésre, hogy miért fegyverkeznek, válaszul azt adták, hogy "védekeznek... a gárda ellen". Ez még okés is, mert a Gárda tett megjegyzéseket a Jobbikkal szemben (a nevét nem mondta ki, de egyértelmű volt az utalás), viszont az, hogy harcművészeti oktatást végeznek, ilyen szigorú erődítményben tartják az istentiszteletet, meg fegyvertartási engedélyt szereznek a tagoknak... elgondolkodtató és riasztó. Ehhez képest a Házalók már barátságosnak tűnnének...

    ...viszont azokkal is megvan a tapasztalatom. Bár hozzáteszem, ismerek 1, azaz egy darab Jehova Tanúját, aki teljesen normális, nem erőltette senkire sem a vallását, még rám sem, és a városunkban egy elismert és intelligens tanár, egy szép és nagy könyvtárral. Viszont a legtöbb tényleg olyan, aki ráderőlteti a vallását, csak az ő vallása a szent és ezt hírdeti is. Bár ez ismerős lehet a materialisták és evolucionisták számára, a szűk látókörűség itt is megvan (de utóbbinál még ott van a földhöz ragadtság is).
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 12:14 am

    Na én akkor még pikánsabb témát javaslok, ki milyen politikai beállítottságú? Van e olyan párt jelenleg aki melle letenné (vagy urambocsá le is tette) a voksát? Ha pártszimpátiát nem is, de remélem pár politikai meggyőződést szívesen olvasnék tőletek.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 12:20 am

    Ha ma kellene szavaznom, akkor, megmondom őszintén, egyik pártra sem szavaznék, mert egyik szarabb mint a másik. Vagy korrupt az egész bagázs, vagy tele van nemzeti radikálisokkal, vagy buzikkal, vagy vallási fanatistákkal, vagy nincs a pártnak programja. Örök idealistaként nincs számomra megfelelő párt.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 12:46 am

    Én is idealista vagyok, de az nem zár ki rövidebb-hosszabb ideig tartó meggyőződéseket.
    Kissé rosszmájúságot véltem felfedezni a postodban a nemzeti radikálisokról, de nem csoda mert a média totál lejáratja őket, mivel ez az utasítás.
    Én nemzeti radikális vagypk, kvázi. Már akkor megtetszett a Jobbik, amikor még az egy százalékot se nagyon érték el, tehát 2 éve kb. Szóval nem az a típus aki ilyen hirtelen lett nagy magyar. Rájuk is szavaztam. Én egyszerűen elhiszem azt hogy ők valóban meg akarják változtatni ezt a szánalmas, korrupt, szar, élhetetlen országot és ráju ksi szavaztam. Nyilván nekik is voltak/vannak/lesznek ügyeik is mint minden más pártnak, és? Én ne mszeretem azt amikor valaki zsigerből elutasít mindennemű pártot, kezdeményezést, mondván "úgyse lesz semmi változás, mindegyik csal, lop, hazudik, nem is szavazok senkire basszák meg". Az ilyen attitűd miatt nem lesz pont változás. Csak ez az ország annyit szopott 44 óta, de mondhatnám hogy inkább 1920 óta, hogy belénk ivódott sajnos ez.
    Tehát nem vagyok rasszista, nem vagyok mellet verős hőbörgő skinhead, nem vagyok gérdista. Megjegyzem, a Jobbik 90 százaléka sem az. A lejáratások miatt, amiket ellenük indítottak, hitetik el a néppel az ellenkezőjét.
    A Fidesz túl light, szájkaratéban tier 1 párt, de a tettek mezején kb semmi, az MSZP egy korrupt, ujgazdag, hazaáruló párt, aminek nulla köze van a baloldalhoz, szerintem már el is felejtették miről kéne szólnia a baloldanak, az SZDSZről nem tudok a jóízlés határain belül nyilatkozni, inkább nem teszem, az MDF egy opportunista, megalkuvó, önmaga identitését 4 évente feladó noob párt, LMP-t egyelőre nem fikázom, várjuk ki, mit művelnek majd.
    Nem marad más mint a Jobbik, és én igenis bízom bennük, és a parlementi felszólalásaik már most reményteljesek, és a Fidesz remélem hogy a saját szavazói miatt el fog fogadni jó pár jobbikos indítványt. Mert a Fidesz táborának jó nagy része igenis szimpatizál a Jobbikal, csak a vezetés a nemzetközi parancsok miatt állandóan elhatárolódik, meg antifasiszta meg stb stb., unalmas meg nevetséges ez sokszor, a saját szavazóbázisuk számára is.

    Tehát adjon az Isten szebb jövőt! v_v
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 12:58 am

    Őszintén megmondom neked, a Jobbikot én egy dolog miatt nem szeretem, ez pedig a Kuruc Infó, ami egy iszonyatosan szélsőséges és rasszista honlap, és mivel volt időszak mikor szimpatizáltak a Jobbikkal (most nem tudom mi a helyzet), ezért gyakorlatilag egybevontam a két bagázst.
    Meg amúgy sem dukál bennem a nemzeti öntudat, ráadásul ma már a legtöbb magyar (na jó, 70-85%-a a magyaroknak) idióta, semmi önálló gondolat nincsen bennük, és csak a szokásos szövegeket és demagógokat hajtogatják. Ráadásul földhözragadtak és szűk látókörűek is, persze tisztelet a kivételnek.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 9:19 am

    Most nincs sok időm, de majd délután folyamán én is nyilatkoznék e téren. Very Happy Remélem addig fennmarad ez a téma.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:38 am

    én rühellem a politika minden egyes részét. szavazásra szüleimnek szó szerint el kellett rángatniuk. az első szavazó oklapot nyáron fogom és elégetem. (mindenkit szívesen látok az ünnepségen Very Happy) órán meg amikor a szavazásról volt szó, és egész órán háttal voltam a tanárnak, és néztem ki az ablakon XD
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 1:49 pm

    Huh most egy kicsit lemaradtam( sajnos a vizsgaidőszak végéig ilyen fáziskésésben leszek), szóval így ide szemezgetem mondandóimazt a különböző témákról:
    Én igen is vallásos vagyok, viszont az ilyen szektás dolgokat nem igazán szeretem. A szektában a vállást leginkább elferdítik (tisztelet a kivételnek, ami persze mindenhol van) és így tényleg igazzá válik(legalábbb is ebből a szempontból) hogy a vallás a népek ópiuma, ezzel persze általánosságban nem értek egyet. Viszont amennyire én látom szektás szempontból nálunk még annyira nem olyan rossz a helyzet, nem úgy mint az usákoknál.
    jut eszembe a témáról: ismeri valaki Weird Al Yankovich Amish Paradise című számát? Ajánlom mindenkinek.

    A politikáról csak annyit, hogy egyetértek Nheil-el,én is a Jobbikkal szimpatizálok, rájuk is szavaztam, viszont nem tartom magam szélsőjobboldalinak, se rasszistának, ahogy a jobbikosok nagy részét se, de az biztos hogy azért ilyenek is vannak. Viszont az ország mostani viszonyai között érthető is. Amúgy meg annak ellenére hogy még nem értek túl sokat a politikához, szeretek róla beszélni, főleg úgy hogy egyre jobban kéne értenem hozzá.

    Hú most jut eszembe, ezt minimum 3 különböző postba kellett volna írni. Milyen jó kis Spam lett volna belőle.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 4:05 pm

    A triplapost az egy rekord lenne sztem..

    Nah, szerintem a politikától való teljes elfordulás hülyeség, mert épp az a lényege ennek az egésznek, hogy a népnek többé-kevésbé van beleszólása az ország dolgaiba, persze ez koránt sincs így.. Fő az, hogy attól, hogy elfordulunk tőle az csak a tájékozatlansághoz vezet, nem a jobbléthez. A pártokról többé-kevésbé Nheil-el egyetértek, a Jobbikkal nekem egy bajom van, hogy eléggé tapasztalatlanok, de mégis egynéhányan nagyon soknak tartják magukat. Én pl úgy látom őket, hogy beszélnek szépről-jóról, de hogyha lenne valami komolyabb dolog, akkor nem hiszem, hogy örömmel fellépnének. De ez persze nem azt jelenti, hogy nincs jó ötletük, sőt többé-kevésbé mára már én is szimpatizálok velük. Az MSZP-ről kell-e egyáltalán vmit mondani...(?) nem hiszem. LMP-t meg kell várni, hogy kibontakozzon, majd akkor lehet róla fűt-fát beszélni. a FIDESZ-nek szerintem most jó helyzete van, hogy ténylegesen jobbá tegye az országot,(tapasztalat, stb.) de néha nagyon fosnak a külvilág visszhangjától, így ez is macerás.
    Fő az, hogyha szerintem engem választanának tejhatalmú úrnak, akkor minden jobb lenne. (Ingyen sör) :O
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 4:06 pm

    Btw BW is better than LS lol
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 9:24 pm

    Dafti ezt neked küldöm speciálba, főleg a refrént:

    https://www.youtube.com/watch?v=bRvYaISua5A

    No offense meant, sztem télleg jó szám ^^
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: .   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 9:42 pm

    .


    A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:12 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Freed




    Posts : 47
    Join date : 2010. Feb. 01.
    Age : 28

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 9:47 pm

    Szegény Sheodon meg Tarantila:/
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 9:53 pm

    Pedig a vicctopicba elég jókat postolgattál (kivéve a micimackós)...

    A díszpintyek hogy köszönnek el? Prúúú-prúúú (?)
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:01 pm

    Jó most azért nem kéne folyton Daftit szívatni.
    Szekáljatok inkább engem helyette. Még élvezném is. pl: azzal hogy mekkora noob vagyok, és nem értek a játékhoz, meg stb...
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:07 pm

    Vagy engem, mert az avatarom "gay". Na de majd mindjárt váltok mert meguntam és találtam jobbat.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:09 pm

    Pisti, vajon téged miért nem szívat senki? Vajon hozzád miért nem vagdossa senki azt hogy spammer vagy, noob vagy, hisztis vagy, random tök mind1 mit? Óóóóóó én már tudom, csak nem lehet, hogy azért, mert veled nincs semmi baj és egy great gay vagy (sory mistype, i only recognized it after i sent the comment).

    Amúgy Pistivel ez már 3 ember, akiknek úgy jön le, hogy mi vagyunk a gonoszak és a brutálisok. Lassan elkezdhetünk gondolkodni, hogy tényleg így van-e? XD
    7 gonosz: Nheil, Cslk, Jocó, Freed, Szaba, Ragnaros, Thoci
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:16 pm

    Muhaha! GONOSZ VAGYOK santa hoppá rossz smile.
    MUHAHA! GONOSZ VAGYOK! Twisted Evil

    Shoe, egyébként nekem tetszik az avatarod :O Szerintem nem gay hanem "gyerekes" nem rossz éretelemben.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:20 pm

    Amúgy látta valaki a 9-t?

    Amúgy mégse lesz avatarcsere, mert amit találtam másik az hülyén néz ki kicsibe. :S


    A hozzászólást Sheodon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 08, 2010 10:20 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 15 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    15 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: