Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcapTársalgó - Page 8 I_voting_barTársalgó - Page 8 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 8 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 8 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 8 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 8 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 8 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeVas. Május 30, 2010 10:30 pm

    Nem azzal.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 11:16 am

    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 1:54 pm

    Sheodon fiam legalább annyit postolhatnál vagy msn-en vagy bárhol közölhetnéd, hogy Alexa beatelt :S
    Csak akkor jutunk tovább, ha Elen nyer.

    Nheilbá, nem rossz a rám illesztett zene. Van ami jobb lehetett volna, de tökéletes te sem lehetsz :O

    Hungray advances thx to Sazab, gg Hungayrans!
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 4:47 pm

    Honnan tudtad h szeretem a dbz-t? Very Happy
    v véletlen volt?
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 4:48 pm

    Niggazmadafakka'z kössz a music-ot, azt hittem én kapok egy Celtic song-ot. :O
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 5:03 pm

    Ezaz!
    Joféle Republic.repülni nem tudok, bálna nem vagyok, de szeretem ezt a számot nagyon.
    amúgy úgy néz ki elég sok dbz fan van itt, mert speciel én is az vagyok.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 5:32 pm

    Thoci: Bost de mostanság nem nagyon van Mösönre időm fölmenni, a PM rendszere a fórumnak meg szar. Majd jövő héttől minden megváltozik. Addig meg szopacs. :S

    Nhíl: hogyhogy kihagytál a repertoárból? :O (innen látszik hogy a "mi a véleményed erről az emberről" szavazáson majd a "nem egy társasági lény" fog győzni).

    Amúgy van most valami témája a beszélgetésnek, vagy csak úgy szabadon?
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 6:12 pm

    Engem speciel érdekelne, milyen deckkel kaptál ki milyen deck ellen :S
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 6:28 pm

    Jaj már véletlenül kihagytalak Sheodon nem kell Dunának menni, de még szavazás latolgatásba se belemenni lol.

    Istipisti, én elég nagy DB fan vagyok igen.

    Amúgy mivel nem ismerek mindenkit, néhány embernek pusztán random zenét tettem, illetve a nickneve alapján (Ragnaros) próbáltam saccolni. De azért néhány embernél tuti eltaláltam lol.
    Meg nagy részben amiket linkeltem én magam is szeretem, nyilván onnan válogatok amiket ismerek/szeretek.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 7:30 pm

    És a niggákat honnan kaptam? XDXD
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 8:16 pm

    Onnan hogy mondtad hogy szereted a hiphopot, én viszont nem annyira. Ezt a számot viszont kicsit szeretem mert van benne egy kis Kraftwerk nyúlás, amit meg szeretek.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 8:26 pm

    és a Regnaros az micsoda? Himnuszon és Boldog születésnapoton kívül elég kevés számot ismerek.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 8:28 pm

    Ragnaros nekem olyan skandináv-kelta-de mindenképpen északi jellegű név. Ezért feltételeztem hogy talán metálarc lehetsz, azon belül meg olyasmi amit kaptál is. De lehet mellétrafáltam, de sztem azért ez nem olyan gáz.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 9:20 pm

    Ragnaros név igazából onnan jött, hogy még WoW-os koromban a Ragnaros szerveren játszottam. Ragnaros igazából valami viking vagy kelta pusztítás istene.

    Zenében meg nekem igazából azok jönnek be amiket valamihez tudok kötni. Pl. látok egy jó filmet, és megtetszik a zenéje, akkor azt hallgatom. XD
    Szóval "mindenevő" vagyok. (kívéve a halálhörgés zenék)
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 7:58 pm

    Níl, a megjegyzésed is csak téged minősít... bocs már hogy szóltam hogy engem kihagytál, mikor mindenkit felsoroltál (igen, mindenkit), engem meg kihagytál. De persze én kérek elnézést és az én kurva anyámat.

    Thoci: a megbeszélt deckkel mentem amúgy, csak az elsőben elfogytam, ő neki meg maradt egy csöpp élete, és fordított. Ja meg a tunerjeimet is szépen eltűntette. A másodikban viszont nem húztam semmi használhatót úgyhogy beszoptpam rendesen. Amúgy ő valami Quickdraw Dandy cuccal ment ha jól láttam.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 8:01 pm

    Jó oké bevallom hogy szántszándékkal, direkt, előre megfontolt szándékkal, gonosz módon kihagytalak a felsorolásból mert az volt a célom vele hogy megsértsem a lelkivilágodat és hogy rosszul érezd magad emiatt. Az, hogy te ilyet elhiszel az meg téged minősít. :-)
    Nem hittem volna hogy ennyire emos lesz itt a hangulat lol.

    Jó dedózás vége.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 8:07 pm

    Lol, az az ember beszél lelki világról akit egyszer megsértenek és máris bannolni akar...

    Részemről is vége.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 8:21 pm

    Hát ha valakinek felajánlják a nemi szervét konzumálásra, az talán lehet hogy egy kicsit másik kategória IMO. Meg elmondom ezredjére : ha XYnak, vagy épp pont neked mondta volna, akkor is ugyanugy járna az a ban.
    De nem baj spirázz lécci még ezen ha nehéz (vagy csak nem akarod) ezt megérteni.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 8:28 pm

    Na, akkor ami engem illet én lezártam és már nem is érdekel a dolog, gondolom Nheilt meg végképp nem, úgyhogy tereljük el a témát másfele.

    Hmm...

    Na megvan. Ti szoktatok-e moziba járni rendszeresen, vagy csak 1-2 filmre ültök be, ami érdekel titeket (a rendszeres lehet akár havi egy is)? Illetve a másik kérdés, hogy mi volt az a film, amit mostanság láttatok moziban, és tetszett-e vagy sem?

    Én a Robin Hoodot láttam a múlt héten, ami megvallom őszintén nem volt rossz, csak nem Robin Hoodként kellett eladni. Két szék közé esett, ugyanis egyszerre próbált Robin Hood is lenni (de inkább csak előzmény), illetve történelmi hűséget is próbált (ami a végéig 1-2 botlást leszámítva sikerült is - pl. Szabadságlevél a Magna Charta helyett, meg ilyen apróságok, de a vége az viszont nagy fail). Bár megbocsátható, pláne ahhoz képest, hogy ez egy Gladiátor 2-nek indult. A színészi játékkal nem volt gond, Russel Crowe is próbálta hozni a legjobbat.

    EDIT: Ja és részemről elnézést hogy túlreagáltam.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:03 pm

    én rühellem a mozit. Azért fizetni rengeteg pénzt, hogy megnézz egy hónap múlva DVD-n megjelrnő filmet (feleannyiért megjelenő)(vagy akár le is tőlthető). Beül eléd egy hatalmasfejű ember, melléd három kis plázaribi akik végig viháncolják a filmet, mögéd egy csapat agyhalott, akik végig dumálják, másik oldaladra meg egy mobilos kötsög. Jobban élvezem, hogyha itthon ledőlök a saját, erre a célre kialakított kuckómba, berakok egy DVD-t, felbontok egy csipszet, és annyiszor visszatekerve, néma csöndben végignézhetem.
    (plussz, nem bírok ki olyan hosszú időt WC nélkiül, így mindig lemaradok a legjobb részekről XD)

    Egyébként, érettségizőknek hogy ment az írásbeli? :O Én még csak a matekot tudom. Emelt szinten 85%. Nem túl nagy konkurencia, igaz?
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:07 pm

    A mozinak is megvan a saját szférája, ami engem spec felspanol, szerintem épp az a hangulatos benne, hogy a tömeggel együtt szórakozhatsz, stb aztán ott a Popcorn illat is. Smile
    Kb két havonta egyszer ha elmegyek vmire. Very Happy Am most a Prince of Persia-ra akarok mindenképp eljutni, csak még mindig nem jött össze. :S Én alapjában ilyen PoP függő voltam, szal ez a film csak tenné a pont alá az i-t. ._.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:08 pm

    Én mennék többet moziba de az is egyre drágább már. Meg oda úgy jó menni ha van kivel, gaverokkal vagy esetleg csajjal.
    Legutoljára 2 éve a Die Hard 4et néztük moziban, de az király is volt.
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:09 pm

    Persze, egyedül necc bemenni, de társasággal élmény szokott maradni, és az is igaz, hogy se pénz, se pedig idő nem nagyon fut a dologra...
    Vissza az elejére Go down
    Guest
    Vendég




    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: .   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:20 pm

    .


    A hozzászólást Dafti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 09, 2010 3:05 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:31 pm

    Nálatok a moziban mennyi pénzbe kerül a jegy?

    Nekünk alapjáraton 1200, viszont délelőttönként 800, illetve hétfőn egész nap és hétvégén délelőtt 700 forint kedvezményesen, és délelőtt (kivéve hétfőn) van kedvezményes diákjegy is.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 8 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 8 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    8 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: