Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcapTársalgó - Page 5 I_voting_barTársalgó - Page 5 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 5 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 5 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 5 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 5 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 5 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Freed




    Posts : 47
    Join date : 2010. Feb. 01.
    Age : 28

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 1:30 pm

    Yamijadenyugi1999
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 4:22 pm

    Olyan szomorú vagyok hogy véget ért a 24 utolsó évada. A világ legjobb sorozata, semmi nem ér a nyomába. 2002ben még az MTV1en videóra vettem fel a részeket és úgy néztem. Nyolc évadnyi fantasztikus akció és most vége. Mi lesz velem 24 bélkül? Pont egyidőben ért véget a Losttal, ami ugyancsak ütős sorozat, de persze nem közelíti meg a 24et. Heroes se nagyon lesz már. Innentől fel kell fedezni magamnak pár új sorozatatot dammit.
    Ég veled Jack Bauer xd.

    Úgy éreztem egy postot megér...
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 4:36 pm

    24 az jó volt, legalábbis amit láttam belőle. Lostnak az első évadját néztem csak, így arról nem tudok teljes képet alkotni, a Heroest viszont sokat néztem, és hát azt kell hogy mondjam, hogy az egy nagy csalódás. Másik ilyen nagy csalódás nekem a Sarah Connor Chronicles volt, aminél a pilot epizód volt jó évadonként, a többi meg arról szól hogy valakit elvittek és kb. ennyi, ellaposodott.

    Ha már sorozatoknál tartunk, kinek mi a kedvenc sorozata, miket szokott nézni?

    Én a Family Guy-t és a How I Met Your Mother-t szoktam nézni, illetve régen néztem a My Name Is Earl-t, csak sajnos véget ért 4 évad után, pedig hihetetlen sorozat volt, egy olyan ami megérdemelné hogy bekerüljön a top 100ba olyan fosok helyett, mint a Seinfeld vagy a Texas Királyai nevezetű borzasztó rajzfilm.
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 4:41 pm

    Nheil írta:
    Olyan szomorú vagyok hogy véget ért a 24 utolsó évada. A világ legjobb sorozata, semmi nem ér a nyomába. 2002ben még az MTV1en videóra vettem fel a részeket és úgy néztem. Nyolc évadnyi fantasztikus akció és most vége. Mi lesz velem 24 bélkül? Pont egyidőben ért véget a Losttal, ami ugyancsak ütős sorozat, de persze nem közelíti meg a 24et. Heroes se nagyon lesz már. Innentől fel kell fedezni magamnak pár új sorozatatot dammit.
    Ég veled Jack Bauer xd.

    Úgy éreztem egy postot megér...

    Sajnos vége lett.... Bár még kapunk egy filmet majd, de a sorínak már vége.. Sad :S
    Én csak tavaly nyáron kezdtem el nézni, miután láttam egy részt az MTV-n vmelyik évadból (már nem tom meik) ami kurvára bejött, és ezután nagy kedvencem lett. Jack Bauer nem csak egy postot, de egy Topicot is kaphat! Smile

    Sheodon kérdésére: Lost, 24....., Californication a kedvencek...
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 5:22 pm

    Ezek a kedvenceim, a 24 a leglegleg, a többit csak sorolom, tehát nem a sorrend számít :
    24, Prison Break, Heroes, Lost, 4400, Sliders, Dragn Ball Z, X Files, Twin Peaks, South Park, Dolmen (Dolmen - Rejtelmek szigete, csak 6 részes francia sorozat, szerintem istenkirály, pont azért (is), mert francia és nem amcsi)
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 6:03 pm

    Jah 24-ért nagy kár engem Nheil vitt bele 2 éve (áldás nevére) és azóta minden részt discussoltunk kb. Jó volt a 24 nagyon.

    Sheodon istenállatkirály vagy, How I Met Your Mother az überfasza, nagyon jók a színészek meg pont nekem való humora van. Kedvenc részem amiben Barneynak van a Playbook-ja asszem 4. évad Very Happy
    Van még számos sorozat amit szeretek legfőképp bűnügyi meg akció, de jöhet a poénos is: Criminal Minds, CSI, CSI Miami (a New York szar), The Vampire Diaries, True Blood, Heroes, Jóbarátok és (mondhatjátok hogy csajos, de kurváranemaz) Desperate Housewives. Szerettem még az X-menből készült animációs sorozatot is, de kis nézettség miatt alig élt túl egy évadot.
    Nyárra is megvan a program, Chuckot vagy Californicationt fogok nézni, aki szereti a röhögőset, ajánlom neki. De comedyből egyértelműen a How I Met a legjobb, egyébből meg a 24-et nem übereli semmi.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 6:17 pm

    Nekem a 4. évadból a "Naked Man" jobban tetszett. Very Happy Az 5. évadot pedig egy huzamban érdemes megnézni mert nagyon összefonódott az egésznek a története az elején, pláne hogy... na inkább nem spoilerezek. Very Happy

    Az 5. évad 16. részétől viszont sajnos nem láttam, úgyhogy majd pótolnom kell. Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 7:37 pm

    Én spec Heroes függő voltam első évadtól, és csak annak nyomására nézem még mindig, de sajnos már gyenguszsága miatt elhalóban van. :S
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 8:37 pm

    Már el is halt. Shit...

    Megvolt a 24 finálé... Szóhoz se jutok.... Sad

    Kár h. vége! Sad Sad Sad Sad
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 8:45 pm

    AKk most egy perces néma csönd... várjunk egy picit. :S
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 9:08 pm

    Aki nem ismerte, annak is néma csönd?
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 9:41 pm

    Aki nem ismerte annak nem egy perc. Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:07 pm

    Ja a Heroest én is szeretem, szerintem elég jó, igaz utolsó évadot még nem fejeztem be.
    24 ből sajnos alig láttam valamit, de majd még lehet bepótolom.
    Lostot amúgy nézte valaki?
    Vissza az elejére Go down
    Joco

    Joco


    Posts : 517
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 18

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:12 pm

    Jah, én... Finálé nem igazán tetszett...:S
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 11:30 pm

    24-nek nincs vége, a film lesz a zárás. Nyitva hagytak nagyon sok mindent - mi lesz az elnökkel, ki lesz az új president, hova menekül Jack (neten London szerepel fő esélyesként, a hülyéje.. angol buláknál találhatna jobbat is), mi lesz Logannel, retard marad élete végéig vagy megölik, Kimbaby és családja, Chloe és családja, Tonyt tuti belecsempészik a filmbe, egy csomó dologra választ várok a filmtől, és ha nem kapok, akkor noobok a rendezők...

    Heroes endingnél egyszerűbben nincs nagyobb fail az endingek történetében. Jó ok, season közben döbbentek rá, hogy ez az utolsó évad, de akkor is ilyen gyökér befejezést...
    Lostot is lehet, hogy nézek a nyáron úgyhogy ne spoilerezzetek!!! :O
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 12:05 am

    Most fogom megnézni 2 perc mulva a finálét a Lostból, de szerintem az lesz a vége hogy már meghaltak az első évad első percében és az egészet csak álmodják vagy a halál utáni állapotban képzelegnek. Mivel ez eddig is az egyik legfőbb alternatíva volt a rajongóktól nem spoilerezek.
    Nem tudok mást elképzelni, de 2 óra múla kiderül mennyire bizonyul igaznak a feltevésem.
    Ami elég gyenge befejezés szvsz...
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 1:32 pm

    Javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom, hogy a Heroesnak még hivatalosan nincs vége, igaz tudom csökkenő nézőszám meg egyebek miatt már nem sokáig fog élni.

    én még szoktam nézni House-t is néha, CSI (leginkább Las Vegas, az a legjobb szerintem)
    nyárra terveztem a Lost befejezését, meg talán a Twin Peaks-et is megnézem.

    Ja meg persze nézek még egy csomó animét is.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 5:09 pm

    Lost-nézők, akár bevált Nheilbácsi jóslata, akár nem, ereszkedjék a témára sűrű fekete fátyol, és a diszkréció legyen úrrá rajtatok irántunk, akik még nem nézték meg/végig a Lostot. Egyszóval ne spoilerezzetek, a rohadt életbe!

    István, a Heroesra ezt dobja ki wikipédia:

    NBC announced the show's cancellation on May 14, 2010,[9] due to the high costs of production, diminished viewing and an increase in other programming. However, it is looking into ways to conclude the storylines with a possible mini-series or movie, which was confirmed by Kring in a message to its fans.

    Szóóóval Hősök-kedvelők, ne csüggedjünk (annyira), a Heroesnak sincs még teljesen vége Razz
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 6:03 pm

    Annyira nem csüggedek, mert a 24-Heroes-Lost-Prisoan Break "gigászok" közül a Heroes a legszarabb szerintem, igaz hogy nagyon ütős első évad volt, de aztán jól elszürkült meg kicsit irrtált a sok "szueprhősők összetalálkoznak és beszélgetnek" meg hogy mindenki 3szor meghalt és feltámadt meg ilyenek.
    De elvárok én is egy Heroes zárófilmet, meg 24et is, a Prison Breaknél ezt nagyon faszán megcsinálták, rögtön a sorozat után, sztem kár túl sokéig húzni mert az rdeklődés lankadni fog.

    Lost finálé megnézve, hmm. Hát valahogy egyszerre szar is a vége meg jó is. Nem tudom megmagyarázni teljesen. Önmagában akár jó is lehetne, ha nem hagyna nyitva egymillió kérdést. Sztem amikor elkezdték az első évaddal, valami teljesen más zárást akartak, de ahogy folytatódtak az évadok, megváltozott az egész script is, az első évad sokkal inkább a karakterek egymáshoz való viszonyáról szólt, az utolsó pedig erőteljesebben ilyen misztikus volnalra tévedt.
    A 24 esetében "bocsánatos" ha nyitva maradnak krédések, mert az egyeülálló format miatt nem is lehet minden valós időben megoldani pár perc alatt. Na mindegy, nem lehet minden finálé tökéletes.


    Most mindenki soroljon fel a kedvenc filmjeit!
    Kezdem én: Inkább thriller-horror, esetleg akcióban utazok.
    Szemtől szemben, Die Hard 1-4, Fűrész 1-6, Péntek 13 1-10, Az utolsó éjjel, Dead End, Vissza a jövőbe 1-3, Pókerarcok, Teljes napfogyatkozás, Gyűrűk ura 1-3
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 6:15 pm

    Nheil, ha szépen kérlek, elküldöd PM-ben mi volt a Lost lezárása?

    A finálékat illetően jó megoldást nem nagyon lehet látni, ugyanis pontosan úgy szoktak lezárni egy sorozatot, hogy azt bármikor újbólkezdhessék. Volt is egy sorozat, aminek most nem jut eszembe a címe, de ott jártak úgy, hogy lezárták, aztán egy másik TV csatornán folytatták, és a nyitott lezárás miatt gond nélkül tudták folytatni.

    A kérdésedre válaszolva, én főleg fantasy, sci-fi filmeket szeretek nézni (1-2 vígjátékot is nézek, de azt inkább sorozatok formájában szoktam). Plusz a poszt-apokaliptikát és westernt is bírom, de ezeket inkább játékban. És most sorolok is pár kedvenc filmet:
    - Star Wars Saga - ezt szerintem nem kell magyarázni, rengeteg embernek (főleg az előző generációban) ezzel kezdődött a filmes "karrierje". Aki meg nem látta (sajnos ismerek 1-2 ilyen embert), az kimaradt elég sok mindenből...
    - The Prestige - avagy a Tökéletes Trükk. Egy olyan film, amiben rengeteg misztikus és valóságos elem is szerepel, de a dráma is helyet kap benne. Nagyon jó film, amit kimondottan többször kell és érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom.
    - The Matrix - megmondom, ezt régen láttam, de egy nagy klasszikus. Tervbe van véve az újranézése.
    - District 9 - Talán az egyik legjobb Sci-Fi amit életembe láttam, a mai akció-film felhozatalból kimagasló, illetve az idei Oscar-Díj legnagyobb vesztese.

    És még biztos vannak filmek, amik tetszenek, csak most nem jutnak eszembe. Amit viszont utálok nem szeretek, az az Avatar. Bár látványos a film, de kb. ennyi az egész, semmi története nincsen, amit meg 10 éve írt Cameron forgatókönyv, az kb. egy nagy lopás és kliséhalmaz.

    Na írjanak a többiek is, én már írtam eleget.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 7:06 pm

    Kösz az infot Thoci, úgy néz ki akkor le voltam maradva egy kicsit.

    Na a filmek: szeretem a sci-fit, és fantasyt, kedvenvceim pl: Gyűrűk Ura, Mátrix, Star Wars, Transformers, Én a Robot (habár a könyvek sokkal jobbak) meg még egy csomo minden ami most nem jut eszembe.
    A horrofilmeket is szeretném, ha végig mernék nézni egyet is.
    A képregényadaptáciokat is szeretem, pl: 300,Pokember, Batman, meg a jobb kalandfilmeket is.
    Ja meg persze a vígjátékok: Ace Venture, Dumb és Dumber, Argo, ha vígjátéknak vesszük akkor a Vektor is.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 7:40 pm

    Filmek terén mindenevő vagyok, mindegy a műfaj, csak legyen kurvajó a film!

    Abszolút nyertes topállatfavorit:
    The Skeleton Key (A titkok kulcsa) - őőőőőrülten jó plot!

    Szeretem még:
    - Star Wars (ám sokakkal ellentétben én az új részeket az 1,2,3-at szeretem inkább persze mind a 6 király)
    - Sziki szökevény, Csupasz pisztoly(ok) (rofl Leslie Nielsen)
    - A zongorista, Schindler listája
    - X-Men trilógia
    - Gyűrűk ura trilógia
    - Amerikai pite 1,2,3,6 (4 és 5 egyértelműen szar)
    - Jay és Néma Bob visszavág (hihetetlen hülyék Smile )
    - Horrorra akadva filmek (a főszereplő csaj a,hottie b,nagyon jól játszik)
    - Fűrész 1-6 (jóóó plot!)
    - Indul a bakterház (MAGASAN a legjobb magyar film)
    - Pókember 2,3 (1-ben még csak bemelegítettek, real fight a folytatásokban van)

    Elnézést kérek azon filmremekektől, melyekről nem emlékeztem meg, de ígérem nekik, ha eszembe jutnak, beeditelem őket.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 7:54 pm

    Amik nálam a FAIL kategóriába estek:
    - Mátrix (ez nem értés-nem értés kérdése, ez egyszerűen egy eltúlzott, és emiatt szar film),
    - Mortal Kombat (inkább vártak volna 10 évet és fejlett tecnikával jót csináltak volna),
    - Dark Water (mindenki mondta hogy a top3 horrorfilm közt van, hát egy nagy büdös lófaszt még a Muppet Show is ijesztőbb és amúgy tök gáz plot)
    - túlsztárolt Bruce Willis-es és Sandra Bullock-os filmek pl. Die Hard + Beépített szépség. Vannak jó filmjeik pl. Bérgyilkos a szomszédom + Féktelenül, de vannak nagyon pocsékok is.. és ugyanígy Mel Gibsonnal, Rettenthetetlen jó, de a Halálos fegyverek bombaszarok.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 8:07 pm

    ZOMG kimaradt három egyértelműen top 10es film a lsitámról :
    Dumb és Dumber (Jim Carrey élete alakítása szvsz),
    Merlin (iszonyúan hangualtos, misztikus, történelem + mágia találkozása),
    Nyugaton a helyzet változatlan (első világháború rulz)

    Thoci bízom az ítéletedben, letöltöm a Titkok kulcsát, oszt kiderül mennyire állat. De ha szar és másfél órát miattad baszok el akkor egy hét ban.
    Amúgy ha most BC bootlicker lennék mint ilyen Moonman meg társai most adnék neked egy minusz repet a Die Hard nem tetszésért az FAIL, mind a 4 film, különösen a harmadik, az alapműveltséghez kéne hogy tartozzon imo, Bruce Willis egyik legjobb színész ehhez hozzájön Dörner György igazmagyar férfias hangja, telitalálat.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 8:23 pm

    Szerintem az Xmen 2-3 teljes bukás volt. Borzalmas lett. Pókemberből meg épp hogy az első volt jó. Második elmegy, harmadik meg borzalmas. Mátrix jó lett, és Mortal Kombat meg régi, de attól még jó. Ne mai szemmel nézd Very Happy

    Ezért is utálom az ilyen Avatar stílusú filmeket, mert minden csak a látványra épül, de történet semmi. Star Warc 1-2-3 is ezért lett sokkal rosszabb mint a 4-5-6.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 5 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    5 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: