Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcapTársalgó - Page 11 I_voting_barTársalgó - Page 11 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 11 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 11 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 11 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 11 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 11 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +16
    Ragnaros
    Alexis Rhodes
    [HUN]zolik18
    Dawe
    hajas
    pendecho
    Szaba
    Karasz
    Toki
    R3dNeX
    Gogetto15
    Ruis
    Set
    NAKA
    Tarantila
    Nheil
    20 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
    SzerzőÜzenet
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:14 am

    Nem fogja senki se törölni a postod Gogetto. Én is elítéltem Set kijelentését, most találkozón kifejtettem, hogy miért: Egyszerűen a semmiből előhúzott egy oda nem illő kifejezést feszültség keltésnek rohadt agresszíven és sértően...

    És én továbbra is leszarom mindenki bőrszínét, és az embereket tetteik alapján ítélem meg, fentartásaim vannak, előítéletem van. Igen a cigánnyal meg a skinheadel szemben is.

    Én csak ezt nem értem, miért kell agresszívan megnyilvánulni, primitíven, mikor egy kommunikációt vagy álláspontot lehet közölni intelligensen és értékállóan is, hogy esetleg az vita téma legyen.

    Linkelgetni meg én is tudok minden szart mindenkiről. Egyszer alsógatyába verekedtünk részegen egy panelban, ezt fel is vette valaki videóra most ezt megnézi valaki, biztos nem épp elméjű embernek titulál minket. Ennyi.
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:31 am

    Lehet markáns véleményed, ha azt intelligensen és választéksoan adod elő - én ennek a híve vagyok, nem a Rednex féle pontpontozásnak, érzelmi túlzásoknak, 100%os dolgoknak és csúsztatásoknak meg az adott témába max csak érintőlegesen odaillő 100 másik dolognak de ugyanakkor a Set féle minimalista megnyilatkozásokat se használom mert az okot ad a félreértésekre
    (amugy Set ígért egy kifejtős postot azóta is várom ha már megígérte)

    Mindegy, a lényeg csak annyi, hogy Istipisti szar pókerjátékos Tarantila meg náci Ragnaros meg egy látens perverz xd.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:55 am

    Egy children's card game forumon szerintem elsősorban nem azt kéne megbeszélni, hogy ki mennyire rasszista/meg milyen a közbiztonság az országban.

    Vegyünk már vissza ebből, csak felesleges feszültség keltés.

    Szerintem se tudok pókerezni, de legalább élvezem. Na jó most a funt is túlzásba vittem póker közben, következőre szóljatok már rám, hogy vegyem komolyabban, most is elfeedeltem Pókot.

    De a bor jó volt akkor is Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 11:27 am

    Hiába szóltunk rád, te azt személyes sértésnek vetted ezért mondtuk hogy rejtett aggresszió előtört xd. Na majd legközelebb a Plázában bosszúból megnyered a partyt és kiejted a hellprokat.

    Na akkor új téma :mindenki írja le mit és mennyi ideig sportolt eddig!
    Vissza az elejére Go down
    hajas

    hajas


    Posts : 461
    Join date : 2011. Jul. 12.
    Age : 32
    Location : Miskolc

    Tapasztalati pont
    Credits: 28
    Győzelmi mutató: 5-11

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 11:43 am

    Idézet :
    Egy children's card game forumon szerintem elsősorban nem azt kéne megbeszélni, hogy ki mennyire rasszista/meg milyen a közbiztonság az országban.

    Vegyünk már vissza ebből, csak felesleges feszültség keltés.

    Jó ha 6 ember nézi a fórumot és nem gyerekek (kivéve gogeto ) és ez szomorú...

    btw bringáztam 3 évig
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 12:18 pm

    Lehet itt akármit mondani, csak meg kell nézni, az arányokat hogy mennyi büntényt követnek el a cigányok a magyarokhoz képest, hogy mennyi cigány van börtönbe. Ha nem arányokba nézzük akkor is iszonyat sok cigány van SZÁMSZERINT, arányokba nézve megrémülnétek mennyire ez van. Én se bőrszín alapján ítelkezek, van cigány ismerősöm, aki teljesen normális, de hiába tépi a száját pár ember, nagyon kevés ilyen van.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 12:43 pm

    Hajas: attól még nem változik meg, hogy nem muszáj ilyen témákról beszélni.

    Nheil: mikor tört belőlem elő az agresszió? Arra emlékszem, higy Tokit azzal "fenyegettem" széttörök valamit a fején, de azt már nem milyen alkalomból (pedig nem ittam sokat, csak simán nem emlékszem).

    Következőre mondjátok már akkor kétszer is, másodjára lehet enm leszek agresszív Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 1:14 pm

    Nheil írta:

    Na akkor új téma :mindenki írja le mit és mennyi ideig sportolt eddig!


    Sakkoztam 2 évig. Ez számít?
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 1:20 pm

    Istipisti írta:
    Arra emlékszem, higy Tokit azzal "fenyegettem" széttörök valamit a fején, de azt már nem milyen alkalomból (pedig nem ittam sokat, csak simán nem emlékszem).

    Wtf
    Vissza az elejére Go down
    Tarantila
    Admin
    Admin
    Tarantila


    Posts : 1544
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 35
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 75
    Győzelmi mutató: 11-5

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 1:50 pm

    Hmm 2 évig úsztam, majd 1 évig Taekwondoztam ez kb 9 éves koromig volt Very Happy majd nem sportoltam középsuliig. Ott fociztam 1 évig klubnál, majd kempoztam, aztán most megint visszatértem muhahahahaah Very Happy

    Promo
    Vissza az elejére Go down
    https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:07 pm

    Vagy 2 hónap karate, majdnem 1 év kun-fu, fél év aikido, meg kondiztam is vagy 1 évig.

    Sazbak sakkozott? királyság! Nem akarunk sakkversenyt rendezni? megcsinálnám Cslk Chess deckjét.

    De amúgy komolyan sakkozzunk már, szeretek játszani, csak nem tudok.
    Vissza az elejére Go down
    Gogetto15

    Gogetto15


    Posts : 89
    Join date : 2012. Jun. 19.
    Age : 26
    Location : Megyaszó

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:21 pm

    4 évig kosaraztam és1 évig sakkoztam
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:27 pm

    2-3 évig kártyáztam és 2010 legjobb magyar játékosa voltam.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:47 pm

    sakkozzunk!

    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:50 pm

    A sakk jó ötlet régen és is csomót játszottam. De amőbázhatunk is csak abba nem nyernétek az a baj.
    Nheil mikor jössz már ts-re???!!!!44!4!!4


    A hozzászólást Set összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 10, 2013 4:55 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:52 pm

    Egy évet néptáncoltam, 2 évet karatéztam, egy évet röplabdáztam, két évet gyógytornáztam és két évet úsztam. Látszik, mi? Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:47 pm

    Most nem értem mért törlöd a postjaim? Legalább indokold meg és akkor lehetőséget ad arra hogy legközelebb ne kövessem el azt a bizonyos hibát ami miatt szerinted törölni kell.
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:54 pm

    Azt írtad : "5 éven át basztam a rezet"
    Eddig mindenki normálisan tudott válaszolni a feltett kérdésre, nem hiányzik a trollkodás (mégcsak vicces sem volt)
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 7:06 pm

    Nekem a Társalgó mindig úgy jött le anno, hogy egy ilyen laza kötetlen csevegőhely. Most oké valaki kérdezett egy kérdést de az nem azt jelenti, hogy arra kell válaszolni a következő posttommal. Ha valami komoly kérdés lenne arra ott az új topic ahol azt várják el hogy funmentes kérdéshez kapcsolódó válaszokat írjunk.
    De ez a Társalgó. Itt társalgunk komoly/komolytalan hangon mindenféle kötetlen dolgokról.
    Legalábbis azt hittem.
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 7:09 pm

    Ja, és ha adminként viccesnek más postját, az azonnal törlésre kerül? Ezek alapkán akkor megérteném, hogy miért maradt csak 10 oldal a társalgóban...

    Te is tudod hogy ha nem szaba írta volna, hanem pl. én vagy bárki más, akkor nem törölted volna ki. Ez csak simán admini joggal való visszaélés volt gg.

    A Társalgó pont arra van szerintem, hogy mindenki azt ír cenzúra nélkül, amit akar. Ha ezt más topicba írja be Szaba, megértem a törlést, de azt hittem társalgóban csak akkor van törlés ha vmi brutál durva offenzív beszólás van, vagy ha a commentet Dafti írja.

    Jah látom közben Szaba is megírta kb ugyanezt...
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 10:11 pm

    Meccs utáni mix reag:

    Isti : Toki mondott valami vicceset, te meg rageből azt mondtad neki hogy "szétütlek", vagy "leütöm a fejedet" vagy "leütlek" nem emlékszem a pontos kifejezésre de az ütés benne volt az fix és meg is fagyott teljesen 1 másopercig a show, mert ez ANNYIRA out of character volt hogy néztük hogy most WTF?

    Set : Nemsokára megyek TS re (de most komolyan) de amúgy meg igazuk van hogy ne törölgess itt semmit, akkor se ha beszólógatnak vagy spamelnek mert itt lehet, ez a topik lényege, még ha postwarozás is van, legalább élet van a fórumon és az jó. Amúgy meg akkora láma te se lehetsz ha ez miatt berageelsz és elhúzol innen, inkább térj vissza a régi énedhez a no emotion Sethez sz viccesebb volt xd.

    Szaba : Mi ez ez elbaszott avatar? Ez randomba jött, vagy gyerekkorod kedvenc színésze a Gyula bácsi?

    Kiderült, hogy én is rejtett aggresszív vagyok, mert az ellenőr egy dolgot mondott, hogy szar volt a mai meccsemen, hogy mikor fegyelmeztem az egyik tahó játékost aki ugatott nekem, akkor felemeltem az ujjamat és fenyegettem, szóval mondhatok neki majdnem bármit, de nem szabad fenyegető mozdulatokat tenni. És ugyebár be van kötve most az ujjam így duplán fail volt xd.

    Makk meg egy buzi mert a nap zenéjébe neki címzek megint zenét és most ráadásul punkot és le se szarja!

    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 10:20 pm

    Most találtam egy képet VV Alekoszról, és eszembe jutott, hogy nagyon hasonlít valakire, de nem jutott eszembe kire. Miután vagy 5 percig bámultam a képet, eszembe jutott, hogy teljesen úgy néz ki mint Nheil Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 10:26 pm

    Szerintem nheil volt álruhában.

    Amúgy komolan bánom, hogy olyan agresszív voltam, néha sajnos előjön belőlem. Viccen kívül is remélem, hogy megbocsátotok nekem, és ha következőre ilyet csinálok büntessetek meg ahogy jónak látjátok, mert ez nem igazán elfogadható magatartás és kerülnöm kéne minél inkább.
    Tokitól akkor ismét csak elnézést kérek, tudom nem volt illő tőlem ilyen reakcióval felelnem az ő megjegyzésére bármi is volt az.

    Emellett mi a helyzet a postokkal amik törlésre kerültek?
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 10:35 pm

    Egy kicsit tényleg hasonlítok Alekoszra, de a személyiségében is.
    Vissza az elejére Go down
    Makk

    Makk


    Posts : 815
    Join date : 2010. Jun. 12.
    Age : 34
    Location : Maglód

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 11:44 pm

    Most mit mondjak rá, már pénteken elmondtam hogy nem szeretem az Alvin-t, rebootold az agyad Razz Várja jellemzek übergyorsan én is.

    Set: Randomrager mostéppen
    Nheil: Vanpunci lenyugodott ember
    Ragnaros: Anime NKV aki nemszereti a sört
    Naka: Ragnaros 2.0, mert már szereti a sört
    hajas: Mysterius guy, akinek amúgy nincs is haja
    Toki: Holvanholnincs man
    Tarantila: Leszarom relax ember
    Isti: Jóarc(onkéne vágni).
    Szaba: Nemtalálta meg a LIFER trainer a kezdő zónában.
    Rednex: Férfitestbe préselt leány
    Makk: Überkolosszális határtalanul nagykirály
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 11 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    11 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: