Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcapTársalgó - Page 10 I_voting_barTársalgó - Page 10 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 10 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 10 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 10 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 10 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 10 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +16
    Ragnaros
    Alexis Rhodes
    [HUN]zolik18
    Dawe
    hajas
    pendecho
    Szaba
    Karasz
    Toki
    R3dNeX
    Gogetto15
    Ruis
    Set
    NAKA
    Tarantila
    Nheil
    20 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
    SzerzőÜzenet
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 11:53 am

    Igenis vissza kell állítani a halálbüntetést, mert annak visszatartó tényezője lenne. Nyilván ritkán kellene alkalmazni, többszörös gyilkosoknál, különös kegyetlenséggel elkövetett gyilkosságoknál főleg. Hogy neked mitől lesz jobb? Nos, közvetlenül semmivel, de közvetve a társadalomnak jobb lenne, mert a visszatartó tényező miatt kevesebb lesz a bűnözés, valamint minden egyes éeltfogytos kruvára sokba kerül az államnak! Hogy néz az ki, hogy elmegyek, kiirtok egy családot, kapok életfogytot, ahol életem végéig (vagy max 20 évig) az állam ELTART az adófizetők pénzéből? Persze TV is van a szobámban és gyúrhatok napközben, netezhetek, egyetemet is végezhetek. Ez így mennyire igazságos?

    Summa summarum, bizonyos körülmények megléte esetén igenis vissza kell állítani a halálbüntetést, kurvára nem érdekel mi az EU elve, sőt, az elvetemült bűnözők esetében a nyilvános kivégzés lenne a legjobb megoldás hogy a tömegben tudatosuljon az, hogy nem lehet büntetlenül gyilkolászni.

    Ragnaros ez az antirasszizmus meg már bocs de nevetségesnek tartom. Amikor verik a magyarokat Ukrajnában akkor miért nem hallak téged tiltakozni? Amikor napi szinten megtámadnak, kifosztanak, megerőszakolnak, kiirtanak minket a cigányok, miért nem hallak tiltakozni? (ja bocs, a zsidó média mosdatja őket csak a legdurvább példák kerülnek be a telaviv tényekbe meg a retek klub híradóba) Majd ha lesz egy egészséges, jóléti társadalom, ahol a kisebbségek rendben vannak, na majd utána lehet antirasszistának lenni.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 12:23 pm

    Nheil, megnyugtatlak, akkor se hallottál tiltakozni, amikor egy ártatlan roma család házát megdobálták molotov koktéllal, vagy kirabolták az egészet. Ez meg azért van, mert nem ismerem az áldozatot, és nem érdekel.
    Akkor leírom erről is a véleményem röviden: (tudnám hosszaban is, de nincs kedvem)
    Igen, van cigánybűnözés az országban, és igen tenni kéne ellene. De a magyar társadalom olyan szinten van, hogy meghallják a TV-ben, hogy valami rablás, vagy verekedés tört ki, egyből arra asszociálnak, hogy "BÜDÖS CIGÁNY, NEM BÍR NYUGTON MARADNI! TOLONCOLJUK KI MINDET!", nekem meg ebből van elegem. Anyám is pont ilyen, és amikor megmutatják az elkövetőt a híradóban, hogy fehér ember, legszívesebben a képébe röhögnék.
    És azért van, mert nem dolgoznak, kapják a sok segélyt, és ezért bármit megtehetnek (véleményem szerint.) Szerintem a megfelelő megoldás, meg az, hogy elintézni, hogy ugyanolyan eséllyel kapjhassák meg a munkákat, mint bárki más, mert azért egy rasszista munkáltató, tuti nem adja oda a munkát egy romának
    ÉS (!!!!!!) amíg nem szerez magának rendes munkát (akár egy park söprögetését vagy akármi) de legyen jogosult semmiféle nemű segélyre. Még ha 30 gyereket csinál, akkor is. Tudom, hogy ez egy eszement ideál, de nekem ez a véleményem róla.

    Szóval csak annyit szeretnék elérni, hogy bűnözésről ne az legyen az ember első véleménye, hogy büdös cigány, mert a fehér nép ugyanúgy ugyanannyit elkövet. (köznyelven ezek a fehércigányok)

    Ukrajnáról meg szimplán nem hallottam. Gondolom azért verték őket, mert a rasszizmus áldozatai lettek.

    És mellesleg az antirasszizmus nem azt jelenti, hogy "Jaj meg kell védeni szegény romákat, és tisztára nyalni a pici seggecskéjüket *w*", szimplán csak egyből arról hogy valakinek más a színe, vallása, szexualitása, jobb-bal kezes, állva vagy ülve vizel, sört iszik vagy macifröccsöt, ez alapján nem kell egyből gondolkodás nélkül utálni egy egész etnikumot.
    Pl ismerősöm aki csak úgy utálja az összes zsidót és romát, szílveszterkor is az volt neki az ünneplés, hogy kiment a nyugatihoz megverni párat, és horogkeresztes karkötőben meg, mert megteheti. Azért szerintem ez kicsit túlzás.


    EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=xa7qjJk_vk4
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 12:35 pm

    Jófej az ismerősöd Ragna! Meghívnám egy-két sörre bármikor

    Rednex neked meg Nheil válaszolt helyettem, úgy látszik amit én próbálok mondani neked azt nem érted
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 1:43 pm

    Tokinak adtak jogosítványt omfg.... hova jt a világ? Vagy ha már meccset nem tudsz vezetni akkor helyette kocsit elven? Én tudok kecskét is vezetni szerintem ha az kell.
    Legalább -1 ember akinek sört kell vennem xd.


    Még visszatérve én nem vagyok rasszista, se náci, nem hordok horogkeresztet meg ilyeneket de hogy előítéletes vagyok azt vállalom. Az ősember is ha megevett bizonyos bogyókat és utána beteg lett és fosott, onnantól elővigyázatos volt, ugyanez a helyzet az olyan népcsoporttal akik körében NAGY a bűnözésre való hajlam. És nem csak most, hanem 100 és 500 éve is nagy volt. Ha azt szabad mondani, hogy a brazilok vérében van a foci, németek vérében a fegyelem, olaszok vérében a csajozás azt mér nem szabad mondani hogy a zsidók vérében van az átverés a cigányok vérében a lopás? Ugyanez. Bizonyos népeknek vannak sajátosságai ez van. A magyaroknak is van : siránkozás, pesszimizmus, egymás gyűlölete, az összetartás hiánya. István vs koppány, kiskirályok, Mohács, 48, 56, soroljam ??? Ha egy lakatlan szigetre vetődne 2 magyar, másnap megalapítanának 3 különböző pártot. Ez van, ilyenek vagyunk, a vérünkben van.
    Vissza az elejére Go down
    R3dNeX

    R3dNeX


    Posts : 1020
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 34
    Location : Place of God :D

    Tapasztalati pont
    Credits: 50
    Győzelmi mutató: 3-5

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 1:44 pm

    Nekem a halálbüntetésről lehet prédikálni én akkor se tartanám jó ötletnek

    Mivel néha a visszataszító tényeg gerjeszthetik azt tovább, hogy még több bűnözést követnek el

    Milyen garancia lenne rá, hogy akkor kevesebb lenne a bűnözés? Jövőbe láttok?
    Persze józan paraszti ész ezt sugallja, hogy akkor kevesebb lesz,

    De ez akkor se lenne biztos, esetleg a nyilvánoság előtti talán, de még arra se lehet 100%ot mondani hogy kevesebb lesz a bűnözés
    Meg én nem azt mondtam h akit bezárnak a börtönbe, nyugodtan végezhesse el az egyetemet, tv internet és konditerem stb.

    Másik dolog, börtönbe lehet dolgozni...

    Pl amerikában van olyan börtön, ahol a rabok termelik az áramot a szomszéd falunak

    Mennyi áramot lehetne termelni, ha meglenne az hogy mindenkinek ezt kéne csinálni? És akkor nem az van h az állam allias mi fizetjük a rabokat, hanem ők dolgoznak meg érte


    Tegyétek fel magatoknak a kérdést, ha ti is olyan környezetbe nőnétek fel amilyenben ők? Ahol ez a mindennapos, milyen eséllyel lennél másabb? Ezt se lehet tudni, viszont az tény, hogy aki gyerekként úgy nő fel, hogy azt látja ami ott zajlik, ő csak felveszi a mintát

    A mostani tinik milyenek? mert ezt mutatják a médiába, az internet stb és mostmár a 12 évesek úgy öltöznek és sminkelik magukat mint a 16 évesek...

    És abba látok relációt amit ragna mond, így hogy még munkát is nehezen kapnak, akkor mi mást csináljanak?
    Tehát ez már régen ellett cseszve, ha mindenki egyenlőnek lenne tekintve, lehet nem is fajult volna el idáig a dolog
    Innentől viszont nehéz visszafordítani a dolgot

    Jah és itt is a példa, szóba került a bűnözés, gyilkosság stb, és hova jutott ki az egész, a cigányokhoz,
    pedig úgy van ahogy ragna mondta, a fehérek is ugyanúgy bűnöznek, csak a cigányra előbb rákenik
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 3:16 pm

    A fehérek is ugyanúgy bűnöznek, csakhogy SOKKAL KISEBB arányban a lélekszámukhoz viszonyítva.

    Ezt a 100% dolgot meg nem értem. Te csak olyat csinálsz az életedben ami 100% biztos hogy beválik? Ha elvégzed az egyetemet, 100% hogy lesz munkád? Nem? Akkor minek jársz egyetemre? Veszel magadnak egy új prfümöt, 100% biztos hogy tetszeni fog a csajodnak? Nem? Akkor minek veszel egyáltalán. Van 2 ász a kezedben, 100% biztos hogy megnyered a leosztást? Nem? Akkor mi a szarnak pókerezel?
    A halálbüntetés egy intézmény, amit nem véletlenül találtak ki, és ma is sok helyen jól működik, pl. USA egyes államaiban. Ott is baromi nehéz olyan dolgot tenni, ami halálbüntetést von maga után, de mivel ott nem kurvára korrupt az egész bíróság mint nálunk és a jogrendszer igazságosabb, KURVÁRA KICSI az esélye, hogy valakit ártatlanul küldenek a halálba. De ha mégis, ez az ára a jobb rendszernek, pár ártatlan ilyen módon meghal, ha százak megmenekülnek, azok potencionális áldozatai lennének azoknak a gyilkosságoknak, amiket a halálbüntetés miatt NEM FOGNAK ELÖVETNI mert visszatartó tényező.
    Nálunk mi a visszatartó tényező? Egy sima gyilkosság esetében kapsz pár évet és hopp kint is vagy és gyilkolhatsz újra kedvedre. Ráadásul mivel nálunk pozitív diszkrimináció van, vagyis mosdatják a cigánybűnözőket (há mer nekik jogaik vannak vazzeg), mindig az lesz hogy a bíró rasszista, az ügyész rasszista, az áldozat is rasszista volt és a szegény cigány véletlenül szaladt bele a késsel a kezébe az áldozatba és nem tehet semmiről, leül 3 évet azt csá. Ez a JELLEMZŐ.

    100 éve is 12 évesen sminkelték magukat a tinik és 100 éve is rossz példát mutatott a TV és 100 éve is nem volt munka? Csak mert a cigányok 100 éve IS aggresszívak és bűnözők voltak, hangsúlyozom NEM MINDEGYIKÜK KOLLEKTÍVAN HANEM A NAGY RÉSZÜK. A magyarok, németek, tótok, rácok, székelyek, románok, stb stb minden más nép ugyanúgy szegény volt és nehéz életük volt mégse folytattak 100 éve se életvitelszerű bűnözést és ma se teszik.
    Vajon miért nem? Biztos rassista a google is, mert ha beírod hogy cigány egyből a bűnözés jön be első találatnak. Be kéne tiltani a googlet meg be kéne tiltani atörténelemkönyveket is mindent tiltsunk be az lenne a király neoliberálisvilág.

    A végén összegzem mi a rasszizmus és az előítéletesség között a különbség:
    Aki rasszista, az zsigerből, birka módon gyűlöl egy adott népcsoportot és fröcsögve azt hiszi ő különb.
    Aki előítéletes, az REÁLIS tapasztalatok alapján kialakít egy elővigyázatosságot az adott néppel szemben miközben tudja, hogy nem mindegyikük kollektíven bűnöző, de nagy részük sajnos igen ezért résen kell lenni, a problémát nem a szőnyeg alá söpörni, ki kell mondani a törvényszerűségeket és megoldást kell találni, de nem úgy hogy több milliárdot kltünk felzárkóztatásra meg segílyekre és nem úgy hogy elhallgatjuk a bűneiket és mosdatjuk őket.Ez elég nagy különbség.

    Én előítéletes vagyok és vállalom, ez van.

    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 3:21 pm

    Az objektivitás kedvéért halálbüntetés tényleg nem igazán bír elrettentő erővel, elég ha megnézitek az Egyesült Államokat (már ahol még van), vagy rákerestek a neten. Talán akkor bírna lerettentő erővel ha nem csak a gyilkosság minősített eseteire szabnák ki, hanem "kisebb" bűnökre is, de most nem erről an szó.

    Az életfogytiglani meg lehet tényleg drága, de nem tudom mennyibe kerül egy kivégzés se, sőt valójában azt se nagyon, hogy igazából milyenek is a börtönök.

    Oké most elolvastam nheil posztját a reakcióm:
    1: ha jól tudom a google a beírt keresések alaján működik, tehát ha mindenki a cigánybűnözésre keres rá jóhogy magára a cigány szórara is a bűnözést adja ki.

    2. Az, hogy az előítéleteseknek reális alapon vannak prekoncepcióik az azért túlzott leegyszerűsítés. Én is előítéletes vagyok sajnos sok mindenkivel/mindennel szemben akiről/amiről szinte fogalmam sincs, és nem hiszem, hoyg ez angy általánosságban másként lenne.
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 3:42 pm

    LOL Toki kocsival megy és nem ajánlotta fel hogy felvegyen. Ezért még megfizet Gonosz gondolat
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:13 pm

    A halálbüntetésről én elmondtam minden véleményem, azt én lezárom magamnak. Max annyit, hogy igen, az amcsi és magyar ítélethozás és nyomozás kicsit különbözik :I

    Élőítélet, rasszizmus: Nheil, jól körülírtad. Csak, hogy itt nem az volt, hogy szóba került a cigányság, és a bűzőnésre asszociált valaki (asszem Set. Most nem olvasom vissza. Ha nem, akkor elnézést Settől :I), hanem szóba került a bűnözés és a cigányokra asszociált. Ez meg pont a rasszizmus a leírásod alapján. Csak erre akartam reagálni.
    Többiről igazad van. Előítéletesség az előítéletesség.
    Csak sok magyar az Társalgó - Page 10 1586853386 Társalgó - Page 10 4045600018 Társalgó - Page 10 1960111223 Társalgó - Page 10 985097905

    Folyt köv Ludovikában :I
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:31 pm

    Ahogy Nheil leírta én csak azt a népcsoportot vettem elő akikhez az adott tevékenység a legközelebb áll
    Vissza az elejére Go down
    hajas

    hajas


    Posts : 461
    Join date : 2011. Jul. 12.
    Age : 32
    Location : Miskolc

    Tapasztalati pont
    Credits: 28
    Győzelmi mutató: 5-11

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:35 pm

    A halálbüntetés az kell , igen elrettentő példának aki nem fél tőle nem ijed meg akkor hajrá és gg, nem hinném hogy drága lenne , fognak egy 9mm-est és puff ha nincs rá ember én megyek , mert megérdemlik azok akik olyat követnek el .
    Amerikai dolgokat meg ne hozzunk ide h ott mit csinálnak a rabok mert ott több péz van meg ott jobbak a börtönök , itt úgy le van rohadva minden h csak na ...
    Az itthoni börtönökben főleg itt Miskolcon legalább 60-70%a cigány mert itt sok a megélhetési bűnöző csak túlzásba viszik és jól megakarnak belőle élni ,de a gyilkol és még előre megfontoltan is meg csoportban is akkor igen is jár a halálbüntetés érte ... Én még nemi erőszakért is jó sokat adnék vagy kasztrálnám legalább az ilyet ...
    Az meg hogy nem "humános".... ? őket ember számba se venném és én nem is kegyelmeznék , és a humán dolgok alól kivételt tehetnének az ilyen emberekkel ...

    sok hurka hoki cigány

    főleg az ilyeneket :
    1.
    2.
    Vissza az elejére Go down
    R3dNeX

    R3dNeX


    Posts : 1020
    Join date : 2009. Dec. 27.
    Age : 34
    Location : Place of God :D

    Tapasztalati pont
    Credits: 50
    Győzelmi mutató: 3-5

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 2:03 am

    És itt van az a példa amit Nheil mondott

    egy pár ártatlan áldozat kit érdekel, ha közjónak jó
    ha te lennél az az áldozat, vagy közeli hozzátartozód?

    azt mondanád de jó, végre a közjó érdekében meghalhatok

    gratula

    Mai napig vannak olyanok akik után újra felveszik az ügyet, és kiderül h mégse volt a tettes

    Az ember nem tökéletes, és mindig hibázhat, és nem hiszem h annak bárki is örülne ha ártatlanul ítélnék halálra

    Persze manapság már jobb a technológia, kevesebb hibázás lehetősége, de vannak esetek amikor nem lehet tudni


    Amúgy meg olvassátok el
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Cig%C3%A1nyb%C5%B1n%C3%B6z%C3%A9s
    Az 1980-as években szociológiai felmérések azt állapították meg, hogy az azonos szociális helyzetű csoportok körében ugyanakkora a bűnözés aránya, vagyis a bűnözésnek nincs etnikai oka...
    A cigányok magasabb bűnözési arányának alapvető oka az adott társadalomba integrálódásuk hiányos volta. A gazdasági körülményeik általában rosszabbak, többségük szakképzetlen, munkanélküli, ebből is következően jövedelmük alacsony. Ezen kisebbségek kétféle civilizáció között élnek: saját kultúrájukat részben már elvesztették, a többségi középosztály kultúráját azonban még nem vették át. Elvesztették hagyományos kisközösségi kapcsolataikat, így megszűnt azok hatékony szabályozó funkciója

    És honnan tudod mi volt 100 évvel ezelőtt, éltél akkor? ÉN nem olvastam utána h mi volt akkor, nem is éltem akkor, töriből se tanították h így és úgy volt a cigánybűnözés stb

    A francia kutatás a következő megállapításokat tette:[16]

    A cigányok által elkövetett bűncselekmények általános képét a kisebb súlyú bűncselekmények jellemezték (lopások). A kiemelkedően súlyos bűncselekmények aránya nem magasabb, mint más népességben.

    Tehát miről van szó? Többet lopkodnak a cigányok, de és a súlyosabb bűnök?

    Persze ezekre lejebb van ellen példa is

    viszont egy megint érdkes adat

    1975 és 1986 között az összes gyanúsított száma 20%-kal, míg a cigány gyanúsítottak száma 70%-kal emelkedett.

    11 év alatt, ennyit emelkedett, akkor vmi nagyon nincs rendbe...



    Úgyhogy ezt az egészet a társadalom cseszte el egyik oldalról, cigányok nem találták helyüket, és az egész tovább gerjesztette magát

    Visszafordítani meg már nehéz az egészet

    Persze, akk ők mért nem változnak?
    Nehéz is a változás ha nem engedik nekik.

    De ha lenne annyi eszük,akkor mért nem változnak mégis, és idő megtenné a hatását, nem?
    Mert esélyt se sokat kapnak, hogy legyen annyi eszük...



    Jah és teljesen más dolog egy parfüm között választani, és élet vagy halál között
    Amúgy meg, ha magamnak veszek parfümöt akkor kérem bnőm véleményét is és olyat veszünk ami kettőnknek tetszik...

    Az élet meg halál döntés nem egyszerű fekete fehér válasz, de ezek szerint a legtöbbeteknek egy egyszerű döntés lenne,
    Hajas meg elmehetne ennyi erővel bérgyilkosnak is, mert ha már úgy ölsz embert h nem tudod mi hogy volt, akk megtaláltad a szakmád
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 2:33 am

    Hagyjátok már Rednexet nem vette még észre hogy egyedül van a véleményével. Persze nem tiltja meg senki hogy leírja ezt de ez már gáz. Nem tudjuk egymást meggyőzni mert egyes embereket nem lehet, mi nem leszünk hülyébbek, ő meg nem lesz okosabb, ennyi.

    A témát lezártam aki a vonal után ír meleg
    -----------------------------
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 10:17 am

    cat

    Kiderült hogy Istiben túlteng a rejtett aggresszió! Most legalább egy fél oldalas bocsánatkérő postot elvárunk tőle, főleg Toki!
    Vissza az elejére Go down
    Toki

    Toki


    Posts : 598
    Join date : 2010. Mar. 28.
    Age : 31
    Location : Central Europe

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 12:01 pm

    Én leszarom a cigányokat perpill, tök jó ittunk tegnap.

    Az meg lol hogy komolyan vettétek a TINY betűvel írtakat, reális hogy csak így hét közben szerzek kocsit pesten
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 12:32 pm

    Nheil írta:
    cat

    Kiderült hogy Istiben túlteng a rejtett aggresszió! Most legalább egy fél oldalas bocsánatkérő postot elvárunk tőle, főleg Toki!

    Oké oké néha túl nagy a szám.

    Bocsánatot kérek
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 4:15 pm

    Ja és Q8-cal allint hívott úgy, hogy nem volt semmije xd. Pókerjátékosok gyöngye.
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 4:19 pm

    Rendőrfeleséget erőszakolt meg a két óra alatt elkapott csörögi cigány - a csálád áramütéssel "magyarázza" a bűncselekmény-sorozatot

    Bilincsbe verve, mosolyogva sétált be a bíróságra N. Sándor (23). Amint azt hírül adtuk (helyi forrásainknak köszönhetően elsőként nevezve meg az elkövető származását): a cigánybűnöző nőket támadott meg, hogy megerőszakolja őket. A retek előbb részletesen nyilatkozott az egyik bulvárlapnak, ám ezt néhány óra múlva visszavonta, így szó szerint nem idézhetik az interjút.

    http://kuruc.info/r/2/109048/
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:07 pm

    mondtam már all int rosszabb lapokkal is xd
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:50 pm

    Ezt a hírt én is be akartam linkelni de gondoltam ezt a témát már lezártuk.
    Nyilván Rednex őt is felmentené mondjuk közmunkára csak
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 11:14 pm

    Azért nem kell direkt félreértelmezni Red szavait.
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 11:56 pm

    Vissza az elejére Go down
    Gogetto15

    Gogetto15


    Posts : 89
    Join date : 2012. Jun. 19.
    Age : 26
    Location : Megyaszó

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 0-0

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 12:35 am

    Eddig nem akartam beleszolni ebbe a témába,mert uigy gondoltam hülyeség DE.
    Set én azon az oldalon amire azt mondtad,hpogy sok egy szót sem lááttam cigányokról.Amúgy kruva jó felnézni ide úgy hogy kb azt irjátok minden cigány dögöljön meg.Itt linkeltek mindenféle bűntettet de azt em veszitek észre ha 5 magyar gyerek szarrá ver 1 cigány gyereket ,csak mert sötét volt a bőre(megtörtént eset és miskolcon volt)az semmi,de ha egy cigány gyerek rá fúj vlakire abból már világraszóló botrány van. -.- Mielőtt ledegradálnátok engem,vagy törölnétek ezt a kiirásomat leszögezem hogy ezt nem csak azért mondom mert cigány vagyok.
    PIECE BUM
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 12:56 am

    Ezt nem is azért mutattam mert azok vannak benne(mert nincsenek), csak úgy
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 1:11 am

    Gogetto15 írta:
    Eddig nem akartam beleszolni ebbe a témába,mert uigy Itt linkeltek mindenféle bűntettet de azt em veszitek észre ha 5 magyar gyerek szarrá ver 1 cigány gyereket ,csak mert sötét volt a bőre(megtörtént eset és miskolcon volt)az semmi,de ha egy cigány gyerek rá fúj vlakire abból már világraszóló botrány van. -.-


    Jah ezt hívják Confirmation biasnek, amikor csak azokat a dolgokat vesszük észre a sok sok eset közül, amik a mi véleményünket igazolják.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias

    Például pókerben is jellemző, amikor lemákolják az AAunkat valami retardált Flushel és akkor az ember meggyőzi magát hogy az AA induló hand szar miután ez megtörténik párszor későbbiekben ismét. Arra pedig annyira nem figyelünk fel hogyha nyerünk vele mert az olyan normális. Ezt csak a pókeresek értik. :/

    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 10 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 10 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    10 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: