Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
    Navigation
     Portal
     Index
     Memberlist
     Profile
     FAQ
     Search
    Statistics
    Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Mihi

    Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
    Legutóbbi témák
    » Társalgó
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

    » A nap zenéje
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

    » Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

    » Mese mondóka újratöltve
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

    » A zelső HS verseny!
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

    » Verseny szervezési szabályok!
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

    » 2014. Okt 1. tiltó
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

    » Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

    » Zene játék
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

    » HUDA film klub
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

    » Választás 2014
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

    » A nap kártyája
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

    » OCG Banlist 2014 április
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

    » Isti normál versenye
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

    » Káosz verseny
    Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

    Top posters
    Nheil
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Tarantila
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Istipisti
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Set
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    R3dNeX
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    NAKA
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Makk
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Ragnaros
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Cslk
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Toki
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcapTársalgó - Page 26 I_voting_barTársalgó - Page 26 I_vote_rcap 
    Poll
    Legyen-e normális verseny?
    Igen TCG!
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 26 I_vote_rcap
     50% [ 5 ]
    Igen OCG!
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 26 I_vote_rcap
     30% [ 3 ]
    Nem mert homokos vagyok!
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 26 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Karalábé!
    Társalgó - Page 26 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 26 I_vote_rcap
     10% [ 1 ]
    Összes szavazat : 10

     

     Társalgó

    Go down 
    +20
    R3dNeX
    Kira
    Rochester
    Yusei
    Dawe
    Deadbone
    Makk
    pendecho
    Set
    Szaba
    Freed
    Toki
    Istipisti
    Siverius
    Joco
    Ragnaros
    Cslk
    Sheodon
    Tarantila
    Nheil
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
    SzerzőÜzenet
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 9:38 pm

    @Siverius: Fallout 3-t, Dragon Age-t próbáltad? (Utóbbit én is szeretném tesztelni, előbbivel elég sokat játszottam). Amúgy az Oblivion az nagyon jó játék, de tényleg csak modokkal (alternate start role playing pl.), viszont úgy teljes szabadságot ad és szinte saját sztorit kreálhatsz Razz Ass Effect meg egy fos, arról ne is beszéljünk (legalábbis az első rész, másodikkal nem játszottam). Neverwinter Nights meg nagyon jó, a 2. részét tervezem kipróbálni.

    Kár amúgy hogy nincs olyan MMO ami egyben RPG szerver is és a játékosok normálisak. Sad

    @Nheil:
    Igazad van, a Half-Life az tényleg egy jó játék, és még PC-s is. Viszont manapság a legtöbb FPS, ami gépre jön ki, nem bír semmilyen történettel, csak random szövegezés, ám konzolra jött ki nem egy olyan FPS aminek története és jó multija is van (pl. a Resistance széria az egyik legjobb történettel bír). Meg legalább a CoDnak jó a rendszere, nem úgy mint annak az unrealistic programnak ami a Counter-Strike nevet viseli és a világ legfosabb játékai között lenne a helye...

    @Ragnaros: Lehet hogy ki lettél rúgva a szobából, vagy új IP-je van a hamachidnak, viszont helyhiány miatt nem tudsz csatlakozni a szobába.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 9:39 pm

    mivel újratettem, új IP-je van. de ha helyhinyá van, akkor a régimt kirúgnátok, hogy tudjak csatlakozni?
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 10:24 pm

    Real life is still better. That has a good story.
    Vissza az elejére Go down
    Ragnaros
    Moderator
    Moderator
    Ragnaros


    Posts : 765
    Join date : 2010. Mar. 16.
    Location : Budapest

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 13-10

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 10:34 pm

    tudom hogy az élet jobb, de csak szombaton tudok eljutni a holdfényba, így sajnos kettes számrendszerű emberekkel kell játszanom a többi napon :O
    Vissza az elejére Go down
    Nheil
    Admin
    Admin
    Nheil


    Posts : 2631
    Join date : 2010. Mar. 08.
    Location : Esztergom

    Tapasztalati pont
    Credits: 170
    Győzelmi mutató: 8-14

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 10:37 pm

    A világ legjobb sztorija a Baldur's Gate II nek van és kész. Kismillió mellék küldivel, amelyek mindegyike szuper.
    Tényleg most megjött a kedvem újra végigtolni, mondjuk egy evil partival harhar.
    Vissza az elejére Go down
    Deadbone

    Deadbone


    Posts : 29
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 31
    Location : Eger

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 6-3

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:12 am

    Sheodon írta:
    Meg legalább a CoDnak jó a rendszere, nem úgy mint annak az unrealistic programnak ami a Counter-Strike nevet viseli és a világ legfosabb játékai között lenne a helye...

    Álljon már meg a menet.. Azt mondod a CoD a jobb mint a Counter-Strike? Komolyan hányezer 2.vh-s fps van???? és igen a CoD öszes része (kivéve a kettő asszem:O) pár évvel megjelenés után eltünnek.. nincsennek sehol

    Nem vetem el az rpg et (pl Diablo2, Neverwinter Nights, Oblivion) de vhogy inkább az eksönt és nem a 30 perces olvasásokat ,helyezem előtérbe.. Mondok egy példát. IRL be fejlődhetsz nyugottan (suli Very Happy) ugye ez lenne a rpg mód, de akkor az eksön elmarad és nemtudsz micsinálni ha egy nagy helyzet adodik . Egy ez nagyon nagy leegyszerűsítés:D:D

    U.I.: A CoD 2 -t asszem 6szor játszottam végig egymásután:O:O de az már régen volt.. nagyon régen
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:02 pm

    Nem azt mondtam, hogy a CoD az milyen fasza játék, hanem azt hogy ezerszer jobb mint a CS. A CoD-nak legalább a harcrendszerét megcsinálták normálisan, nem úgy, mint a CS-ben, ami egy rohadtul unrealistic gamma, ugyanis egy tárat belelősz a csókába, semmi baja, de ha a feje fölé lősz egy centivel azonnal meghal, és még sorolhatnám.

    Az RPG-k nem csak abból állnak hogy olvasgatni kell. Az egésznek a lényege pontosan az, hogy a történet, a játékmenet nem lineáris, hanem a te döntéseid alapján megy végbe az egész, vagyis más és más befejezések is előfordulhatnak. Akció ugyanúgy van bennük, mint egy FPS-ben, de egy RPG-ben még a logikát is látod.

    Az, hogy a Diablo bármely része is egy RPG, azt gyorsan felejtsük el, mert az RPG systemen kívül semi más elem nem utal rá, az egy szimpla hack'n'slash.

    Viszont azt nem bírom megérteni, hogy egyes játékosok hogy lehetnek annyira igénytelenek magukkal szemben is, hogy évről évre megveszik az EA vackait amiket csinálnak. Minden évben ugyanazt a szemetet adják el, most már évente többször is, de senkinek nem tűnik föl, ráadásul semmi minőségi nincs ezekben a játékokban.
    Csak 1-2 példa a "minőségi" EA címekre:
    - The Sims
    - FIFA
    - Bármely random fos sportjáték
    - Spore
    - Crysis
    - Need for Speed
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:20 pm

    Kifejthetnéd hogy a Crysis mér szar mer érdekelne, a többivel egyetértek, kivéve a Shift-el mer az sem olyan rossz ha 2 percnél tovább játszik vele az ember, nem egyből letörli...
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:42 pm

    A crysis szar, mert egy minden kreativitást mellőző játék, amelynek a története gyakorlatilag a nullával egyenlő és kb. 2-3 nap alatt írták meg, a harcrendszer semmi újat nem hozott és még azon belül is vannak benne hibák, plusz az egész ruhás vackot már régen kitalálták más játékokban. Az, hogy a grafikája milyen "szép", az egyrészt ízlés dolga (pl. nekem nem tetszik, a ME grafikáival karöltve - csillivilli szarcsimbókok), másrészt nehogy már a grafika döntse el valamiről, hogy jó-e vagy sem (ld. az Avatar esete).
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:50 pm

    Ki nem szarja le a történetét olyan grafikával Very Happy , ezeknek a mai kockáknak már semmi se tetszik lol
    am. most lehet újat mondok de nem full lowon 640*480-ba kell játszani egy játékkal Rolling Eyes


    A hozzászólást Set összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 01, 2010 12:54 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:54 pm

    Az, hogy neked egy játékban mérvadó hogy a grafika jó, és a többit le se szarod ha jó a grafika... hát, bocs, de ez csak téged minősít.

    Lol akkor ezek szerint neked el lehet adni olyan látványfilmeket mint a Transformers meg az Avatar. Tudod van a világon olyan hogy kreativitás, amit a történettel fejezhetnének ki. De élvezd csak a látványorgiás agymosást, úgy látszik manapság ez kell a népnek.

    EDIT: Nem azt mondom hogy a grafikának 2D-snek kell lennie (bár simán van olyan játék ami úgy is élvezhető), de ha van történet, és a grafikája is jó, tehát összhangban van minden, akkor az egy jó játék. Aminek csak a grafikája jó, azt techdemonak hívják.


    A hozzászólást Sheodon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 01, 2010 12:56 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:55 pm

    CS unrealistic, CoD is unrealistic, Baldurs Gate, Neverwinter Nights is unrealistic, és még sorolhatnám. A játékok 95%-a unrealistic, de szerintm ez nem is baj. Én például nem akarnék (és persze a lack of skill miatt nem is tudnék) olyan fps-el játszani, ahol 1 lövés vagy megöl, vagy nagymértékben harcképtelenné tesz( mert ez lenne a reális), de ha már az rpg-ket nézzük akkor ott is kapsz elég vágást/golyót/fireballt a képedbe, mégse halsz meg. Szerintem egy játék az általában ne is legyen reális, mert realitásból úgy is kapok eleget. Szerintem a Spore amúgy nem olyan rossz, el lehet vele szórakozni, az NFS-ből utoljára a Most Wanted-al játszottam, viszont az szerintem nagyon jó lett.
    Amúgy én is jobban szeretem az rpg-ket, főleg azokat ahol vannak 30-perces olvasások, de az agyatlan lövöldözés is jól tud esni.
    Vissza az elejére Go down
    Set
    Moderator
    Moderator
    Set


    Posts : 1145
    Join date : 2010. May. 17.
    Age : 32
    Location : Oulu, Finland

    Tapasztalati pont
    Credits: 77
    Győzelmi mutató: 11-9

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 12:57 pm

    Egyiket se szedtem le és a filmeket se néztem meg nem érdekelnek, én csak olyannal játszok ami jónak néz ki, nézek róla gameplayt és ha nem tetszik nem szedem le ennyi Very Happy
    edit : btw az új F1 játékkal ki fogja tolni?


    A hozzászólást Set összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 01, 2010 1:08 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 1:01 pm

    @Istipisti: egyetértek. A Counter-Strikera azért mondtam hogy unrealistic, mert nem a valósággal szemben nem realisztikus, hanem az egész egy bughalmaz. Még ha a fejet kéne lőni, megérteném, de hogy valamivel a fej fölé, az számomra furcsa. Meg nem véletlen hogy annyi cheater van a szervereken: a játék nagyon könnyen modolható és feltörhető. Néha FPS jólesik, de az RPG-k mindent visznek.

    @Set: az Avatar egyébként egy modern indiános történet, a Transformers meg a klasszikus történet kiherélése úgy, hogy egy epilepsziás rohamoktól szenvedő operatőr fogta a kamerát. Szó szerint fájt már a szemem 1-2 harc után.
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 1:57 pm

    Én nem vettem észre hogy olyan bugos lenne a CS, igaz nem is játszottam túl sokat veel. mondjuk nekem az Avatar és a Transformers is tetszett, annak ellenére, hogy történet szempontjábol nincsennek a csúcson.

    Nem hiszem amúgy hogy játszanék az új F1-el nem az én stílusom, plussz először a Mas effectet szeretném valahogy elindítnai.
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 12:08 pm

    Istipisti írta:
    CS unrealistic, CoD is unrealistic, Baldurs Gate, Neverwinter Nights is unrealistic....

    Isti, igazából nem akarok a lelkedbe gázolni, de megteszem... olyan hülye még te sem lehetsz, hogy egy RPG-ben a realitást keresd ember! Az, hogy a CS és a CoD-nál ki lett emelve ez az aprócska tény, hogy "unrealistic", az azért is ütős, mert hogy mind gamer attól volt elszállva már a megjelenésükkor is hogy "mekkora realitás van bennük."
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 12:30 pm

    Siverius írta:
    Istipisti írta:
    CS unrealistic, CoD is unrealistic, Baldurs Gate, Neverwinter Nights is unrealistic....

    Isti, igazából nem akarok a lelkedbe gázolni, de megteszem... olyan hülye még te sem lehetsz, hogy egy RPG-ben a realitást keresd ember! Az, hogy a CS és a CoD-nál ki lett emelve ez az aprócska tény, hogy "unrealistic", az azért is ütős, mert hogy mind gamer attól volt elszállva már a megjelenésükkor is hogy "mekkora realitás van bennük."

    Ez teljes mértékben így van. Egy világháborús/random lövöldözős játéknál próbálnak törekedni a realitásra - ami, valljuk be, a CS-nél rohadtul nem jött be, a CoD-nál meg tűrhető. Egy SW RPG-nél max. arra törekednek hogy jól illeszkedjen bele a már meglévő SW világba. Igazából olyan RPG-ről nem is hallottam még ami a valós világban játszódik, de ha lenne ilyen az tuti a realitásra törekednek (még a Fallout 3 is alternatív valóság az atomháború és az amerikai expanzív gazdaságpolitika miatt).
    Vissza az elejére Go down
    Deadbone

    Deadbone


    Posts : 29
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 31
    Location : Eger

    Tapasztalati pont
    Credits: 0
    Győzelmi mutató: 6-3

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 1:05 pm

    Sheodon írta:
    Egy világháborús/random lövöldözős játéknál próbálnak törekedni a realitásra - ami, valljuk be, a CS-nél rohadtul nem jött be, a CoD-nál meg tűrhető.

    Jo oké.. de attól még a cs vel sokkal többen játszanak ez az igazság.. az h a játék mennyire realistic az kit érdekel? azért van h élvezzük nem azért h hasonloságokat keressünk közte meg az élet között-,-
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 6:14 pm

    Siverius írta:

    Isti, igazából nem akarok a lelkedbe gázolni, de megteszem... olyan hülye még te sem lehetsz, hogy egy RPG-ben a realitást keresd ember! Az, hogy a CS és a CoD-nál ki lett emelve ez az aprócska tény, hogy "unrealistic", az azért is ütős, mert hogy mind gamer attól volt elszállva már a megjelenésükkor is hogy "mekkora realitás van bennük."

    Hát Siverius nem találtad el vagyok annyira. Amúgy ettől függetlenül nem említettem meg, hogy realitást keresek benne, sőt ha jól emlékszem a postom inkább arról szólt, hogy örülök is annak hogy nem reálisak. Ja nem gond hogy a lelkembe gázolsz, csak vigyázz, olyan mint egy mocsár, szóval ne süllyedj el benne. Amúgy szerintem a CoD legalább annyira (un)realistic mint a cs. Az hogy meg ki mit szeret pedig egyéntől függ.
    Amúgy mi az az SW RPG?
    Vissza az elejére Go down
    Sheodon
    Moderator
    Moderator
    Sheodon


    Posts : 245
    Join date : 2010. Mar. 15.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 11:18 pm

    Siverius: lehet hogy sokan játszanak vele, de aki játszik az inkább a bagázs mintsem a hangulat miatt teszi ezt. Nem véletlen, hogy a netkávézókba játszák a legtöbben a CS-t, mivel 2-3-an beülnek és egymás illetve a többiek ellen kockulnak, mivel ez egyrészt fun, másrészt a játék könnyen elsajátítható. De ettől függetlenül otthoni használatra a program nem ajánlott (neten is max. úgy hogy haverokkal), mert az egész egy fos. És messziről bűzlik.

    Istipisti: SW RPG = Star Wars Role Playing Game, azaz Star Warsos szerepjáték.
    Vissza az elejére Go down
    Siverius

    Siverius


    Posts : 152
    Join date : 2010. May. 13.
    Age : 34
    Location : Budapest

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 2:20 am

    Isti, itt te nem érted azt amit én írtam. Az egy szép és jó, hogy te örülsz, hogy unrealistic a cucc, és nem mondom/tam, hogy ne szeresd ha szereted, (egyrészt nem is tehetem, másrészt semmi közöm ahhoz, hogy te mit szeretsz és mit nem.) én csak azt mondom/tam, hogy a játék úgy lett eladva, hogy mennyire realisztikus. Aztán erre már csak az irónikus része a dolognak annyi, hogy pl. te is azért szereted mert "unrealistic". Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    Istipisti

    Istipisti


    Posts : 1523
    Join date : 2009. Dec. 30.
    Age : 35

    Tapasztalati pont
    Credits: 55
    Győzelmi mutató: 12-11

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 5:01 pm

    Sivi! (bocs a rövidítésért, ha nem tetszik nem írom többet). Lehet, hogy akkor kölcsönösen félreértjük egymást, főleg úgy hogy én már azt se tudom min vitázunk (már ha ez a helyes kifejezés a kis párbeszédünkre) Laughing
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 11:19 am

    Már rég postoltam a társalgóba ezért megteszem:

    A Counter Strike 1.6 egy bugos béna sz*r.


    Nah ennyit erre a hónapra. geek
    Vissza az elejére Go down
    Cslk

    Cslk


    Posts : 608
    Join date : 2009. Dec. 26.
    Age : 14
    Location : Debrecen

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 4:14 pm

    Úr Isten, nub kockák vagytok, egy hétig nem vagyok itt, és máris elkoczkul az egész társalgó. OMG
    By the fucking way, get the fuck out of your room, there's the world! Pl Ukránban sok szép szar történt velem, igaz nem sokszor akarok megint oda menni. :/ Volt egy muris dolog, egy utcai ->tag-fail<-. Új téma, hogy ne csak vérkockák beszélgessenek: melyik volt a leg- (jobb, szörnyűbb, murisabb, stb.-bb) nyaralásod, kirándulásod, elutazásod?
    Vissza az elejére Go down
    Szaba

    Szaba


    Posts : 224
    Join date : 2010. Mar. 09.

    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 6:49 pm

    Szerintem ignoroljuk cslk-t(kisbetüvel) mert bekattant.

    A téma továbbra is a játékok!

    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Társalgó - Page 26 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 26 I_icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Társalgó
    Vissza az elejére 
    26 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
     Similar topics
    -
    » Társalgó

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
    Ugrás: