Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcapCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_voting_barCsakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcap50%Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcap30%Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcap10%Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_lcap10%Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni

Go down 
+5
Nheil
hajas
Makk
Istipisti
Ragnaros
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 4:48 pm

Nheil írta:
Eddig két ember küldött dicket. Holnap este 10kor kiteszem a csoportokat. Aki addig nem küld dicket az -1 pontròl indul és minden nappal növekszik a levonàs.

és persze decket is küldjétek el
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 9:13 pm

Na zsír, már 4en elküldtétek és én e pillanatban küldtem el az enyémet Istipistinek. Már csak hajas, Isti és Set nem küldte el.
Vissza az elejére Go down
Alexis Rhodes

Alexis Rhodes


Posts : 21
Join date : 2013. Dec. 30.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 5:57 pm

Lehet még jelentkezni? Összedobtam egy paklit.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 8:14 pm

Ja szombat reggelig lehet még jelentkezni, csak küldd el a decked Nheilnek
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 12:53 am

Nos, hazaértem a kocsmából, ennek örömére kitettem az első post végére a csoportbeosztásokat, szokásos rendszer, minden csoportból az első 2 jut tovább, mindenki játszik mindenkivel (az A csoportosok mákoltak, mivel ők csak 4en vannak de mák is a játék része), 2-0ás győzelem 3 pontot ér, 2-1 es győzelem 2 pontot ér, 1-2 es vereség pedig 1 pontot. Értelemszerűen a 4 továbbjutó fogja kialakítani az elődöntőket , majd a döntőt.

Ha valaki tiltott lapon fogja az ellenfelet, akkor övé az adott duel (nem a teljes match csak a duel, azt a lapot el kell távolítani a deckből, ki kell cserélni valami másra, nem árt persze screent csinálni de remélem ilyen úgyse fordul elő) . De ha mondjuk utólag derül ki, akkor már utólag nem lehet csinálni semmit, tehát nem lesz utólagos büntetés, szóval azért nem árt figyelni a banlistet amit linkeltem. Vitás esetekben meg fogom nézni a decklisteket, egyébként a csoportmeccsek lezárultáig nem.

Vicces dueleket mentsétek el replayben vagy ha nagyon epic.

Isti deckje :  ftk otk burn stall mill netdeck csak szólok előre hahha.

Határidő a csoport duelek lejátszására : február 2. vasárnap este 8 óra. (8 nap elég korrekt sztem)

Ja és mindenki egy postban frissítse az eredményeit lécci.

Hajrá!
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 3:11 am

vs. Makk 1-2 gg.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 3:13 am

vs Nheil 2 - 1
vs Set 1 - 2
vs Hajas 2 - 0
vs Pendecho 2 - 1


A hozzászólást Makk összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26, 2014 5:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexis Rhodes

Alexis Rhodes


Posts : 21
Join date : 2013. Dec. 30.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 6:42 pm

vs zolik18: 0-2 oda. Grt!
Vissza az elejére Go down
[HUN]zolik18

[HUN]zolik18


Posts : 17
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 22

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 7:14 pm


Vs Alexis 2-0
Vs Ragnaros 2-0
Vs isti 2-1,grat


A hozzászólást [HUN]zolik18 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 25, 2014 7:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 7:56 pm

vs Zolika: 2-1. Kösz a dueleket, az elsőben rendesen rám ijesztettél,de szerencsére sok makkos tésztát ettem ebédre (na jó nem is, de a makk része megvolt)
EDIT: miután újrajátszottuk 2-1 neki

vs Ragna 2-0. Nyertem, de most azt hiszi, hogy meleg vagyok, szóval nem lett teljesen pozitív a  mérleg amivel zártam.

vs Alexis 2-0. Kösz a dueleket, bevallom makkoltam egy kicsit.


A hozzászólást Istipisti összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26, 2014 9:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 9:17 pm

Sajnos HUNZolika18 dekjében 3 card trooper található, ami limited (megnéztem a deckjét, mert ki akartam rakni, és lejátszotta az összes csoportmeccsét), vagyis emiatt 2 lehetőségből választhatnak az ellenfelei

1 : újra kell játszani a dueleket (ebben az esetben ki kell venni a 2 card troopert a deckből és kicserélni másra de mást nem változtathat a decklistben ezen kívül)
2 : auto wint kapnak 2-1 arányban

Mondtam, hogy nézze végig mindenki a banlistet decképítésnél és 3 card trooper igencsak durva azért még ma is semilimited ebben a durva formatban.
Vissza az elejére Go down
[HUN]zolik18

[HUN]zolik18


Posts : 17
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 22

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 11:31 am

Elnézést kérek a kellemetlenségért,remélem nem okoztam sok gondot Sorry  
Bármelyiket is választják elfogadom,nem reklamálok ,hiszen az én hibám.Még egyszer bocsesz
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 11:42 am

B csoportosok gyertek má fel comodora itt a vasárnap, hétköznap este fél 7kor járok haza melóból v_v

vs Set 2-0  a lassú deckem győzedelmeskedett
vs Makk 1-2  ellene nem igazán jó deckkel mentem és szarokat is húztam főleg a 3. duelben
vs Hajas 2-0 ccv, oppression, bááááá


A hozzászólást Nheil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26, 2014 7:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 3:52 pm

vs. Zoli 2-0. Elsőre ő nyert 2-0ra de miután megváltoztatta a deckjét, én nyertem. Még jó hogy nem a 2-1et kértem.
vs. Isti 0-2.
Vissza az elejére Go down
[HUN]zolik18

[HUN]zolik18


Posts : 17
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 22

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 4:10 pm

Vs Ragna 2-0
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 5:14 pm

vs. Nheil 0-2
vs. Makk 2-1
vs. hajas 1-2
Vissza az elejére Go down
Alexis Rhodes

Alexis Rhodes


Posts : 21
Join date : 2013. Dec. 30.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 5:18 pm

vs zolik18 rew: 0-2
Vissza az elejére Go down
[HUN]zolik18

[HUN]zolik18


Posts : 17
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 22

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 5:19 pm

Vs Lexi 2-0
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 5:34 pm

vs Nheil  0-2 ccv meg royal op betett
vs Set 2-1 gg volt egy "kis" FAIL
vs Pendecho  
vs Makk 0-2 de elbasztam


A hozzászólást hajas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 26, 2014 7:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
[HUN]zolik18

[HUN]zolik18


Posts : 17
Join date : 2013. Sep. 28.
Age : 22

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 6:33 pm

Vs Isti 2-1
Vissza az elejére Go down
Alexis Rhodes

Alexis Rhodes


Posts : 21
Join date : 2013. Dec. 30.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 9:33 pm

vs Isti 2-0
vs Ragna 2-0 (feladtam, a párbaj nem került lejátszásra)


Összességében, mindenkitől kikaptam 2-0-ra.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 9:46 pm

Kösz mindenkinek, hogy gyorsan lejátszotta a dueljeit!

Az A csoport rendkívül szorosa sikeredett, 3 ember is 2 győzelmet ért el, egyetlen pont döntött végül a továbbjutásról, de Zolik18 így is dícséretet érdemel, mert első versenyén 3ból 2 győzelmet elért.

ELŐDÖNTŐ
Istipisti - Makk
Nheil - Ragnaros
Vissza az elejére Go down
Alexis Rhodes

Alexis Rhodes


Posts : 21
Join date : 2013. Dec. 30.

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 9:53 pm

Sok sikert mindenkinek! Smile
(Sajnos a verseny előtt elfelejtettem megemlíteni, hogy nem tudok Yu-Gi-Oh-zni, még a lapok képességét sem tudom, de nem volt olyan vészes ._.)
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 10:20 pm

2-0 vs. Nheil. "lucker az lucker" by Nheil.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 10:21 pm

Ja mondom én hogy a cat synchro erős...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni   Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csakazértis verseny - Első generációs szinkró törni
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Anti OP verseny
» Yugioh történelem verseny első forduló
» Homo verseny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: WAR :: Bajnokságok-
Ugrás: