Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Set
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
NAKA
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Makk
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Cslk
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Toki
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcapHUDA film klub - Page 4 I_voting_barHUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcap50%HUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcap30%HUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcap10%HUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA film klub - Page 4 I_vote_lcap10%HUDA film klub - Page 4 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA film klub

Go down 
+7
Tarantila
R3dNeX
Set
Istipisti
Ragnaros
NAKA
Nheil
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:05 pm

Lejött a film, mindjárt elkezdem nézni. Holnap úgyis szabin vagyok, kivetem egy herevere napot, majd délelőtt megírom a reviewt, szóval nyugodtan legyen a következő filmes Naka, mert én és Set már rakott filmet a többi bokor meg nem nézte meg.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:31 pm

Rakjon Naka mert Istire 1 hetet kéne várni =)
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:53 pm

raktam volna még este xd

Amúgy igaza van Póknak, tényleg lebecsültem a karfeszítések erejét, sry
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 10:18 am

HUDA film klub - Page 4 127674d1314229060-redline-2009-transam-redline
REDLINE
Ha kíváncsi vagy az IMDb véleményére, akkor katt a képre vagy a címre

Mivel eddig leginkább csak sokatmondó belsőtartalmú filmek voltak, most jöjjön egy kis kikapcs:
A távoli jövőben elindítanak egy retro verseny sorozatot. A verseny egyetlen szabálya az, hogy csak szárazföldi járművel lehet benevezni. A versenyen bármilyen nemű fegyver használata engedélyezett, a versenyzők pedig bármely galaxisból származhatnak.

A film jellemzői:
- pörgés a köbön
- lenyűgöző összkép
- zseniális karakterek

Személyes vélemény:
Aki ezt a filmet csinálta az egy kib@szott zseni!!!





A FILMET ITT TUDOD MEGNÉZNI ONLINE EREDETI SZINKRONNAL ÉS MAGYAR FELIRATTAL!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 10:42 am

Nahát nem is tudtam hogy AA-n lehet filmet nézni. Én is akartam valami animét kirakni csak nem találtam megfelelőt
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 11:48 am

De remélem ez unikum volt és innentől kerüljük az animéket és feliratokat mert
1: ez FILM klub alapjáraton
2: aki eddig is ódzkodott nézni, feliratost pláne nem fog
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 1:01 pm

Szerintem meg lehessen animét is tenni nem kell most ez a nagy megkülönböztetés. Valószínűleg senki sem egy 100 részes anime sorozatot fog kitenni, másfél óráig pedig még az is kibír egy animét aki amúgy nem szereti.

Amúgy meg én is gondolkodok azon, hogy rajzfilmet kitegyek-e majd egyszer egy rajzfilmet.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 2:39 pm

A végső menet


Nem sűrűn szoktam bunyós filmeket nézni, de némelyiknek megvan a varázsa, elég a Van Damme féle A kalandorra gondolni, ráadásul ez a top 16os kieséses rendszer tök állat és akaraktlanul is a Dragon Ball harcművészeti torna jut az ember eszébe xd. Szóval mégiscsak férfiemberek vagyunk és azért ki ne akarna úgy kinézni mint Tom Hardy és ki ne akarna 1 ütéssel szétverni bárkit, aki beszólt?

Összességében tetszett a film, több mint 2 órás volt, de nem éreztem vontatottnak, a kritikám az, amit ti is írtatok, hogy lyukak voltak a filmben, igazán jó lett volna bővebben kifejteni mi volt a fiúk múltjában, miket művelt az apjuk, mirt mentek szét. És ugye Tommy motivációja mégis mi volt? Ahogy Pók írta, mi a faszért akar bunyózni, ha nem akarja hogy rajongjanak érte, nem érdekli a bevonulózene, interjúk, semmi, akkor mi? Egyedül a pénz lehet az oka, telefonált is az elesett bajtársa feleségének, de ez se nagyon volt kifejtve. Vagyis a lyukak, azok, amik levonnak valamennyit az egyébként egészen élvezetes film értékéből.

A harcok jól meg voltak csinálva, viszont elég rövidek voltak, vagyis nem riasztja el azokat a nézőket, akik inkább a drámát szeretik és nem annyira magát a bunyókat. De a bunyó-orientált embereknek is fel kell fogni, hogy nem minden az erő és menyi minden befolyásolja az ember esélyeit a harcban.

A film végével az a baj, hogy eléggé befejezetlen,de lehet, hogy így a jó, mert
a bunyó végén emelkedett a hangulat és utána elég érdektelen lehet valami ágyon fekvős megbocsátok neked apám össznépi ölelkezés meg így nyitva maradnak kérdések, hogy mi lesz Tommy sorsa, mi lesz a faterral stb.


Tommy : Kinézetre és viselkedésre is egy igazi vadállat, szótlan, érzelemmentes figura, nem tudjuk, hogy a rendes személyisége milyen volt a harctéri tapsztalata előtt, de ez a mostani énje nem éppen egy szerethető valaki. Viszont azért reális tud maradni, hiszen felkeresi az apját hogy legyen az edzője, annak ellenére hogy tönkretette az egész család életét, tehát felül tud emelkedni a haragon ami benne van. Igazából neki kellett volna nyernie a versenyt, dehát ugye ez Hollywood, muszáj valami konvencionális befejezést adni a nézőknek. Amikor a játékteremben elküldte az apját a faszba, az nagyon szemétség volt tőle. De másnap legalább megmutatta hogy tud gyengéd is lenni.


Brandan : Ő viszont a testvérét ellenúlyozandó, a szerethető figura, a családapa, a vadállatból értelmiségivé avanzsáló fizikatanár, aki a családja miatt kénytelen újra vadállattá válni. Láttunk ilyet már 1000szer filmen, de azért így is érdekes karakternek tartom őt. Mindenki tudta előre, hogy ő, az underdog fogja megnyerni a versenyt, de tényleg be kellett volna építeni valami dolgot a fimbe, hogy az irreális esélye megnőjön, pl. Tommy sérüljön meg az előtte vívott harcban ez jó ötlet lett volna. Vagy már a film közepén említés szinten bele kellett volna szőni az edzőjével folytatott beszélgetésébe, hogy anno neki erőssége volt ez a földön fojtás, vagy bármi, hogy ne tűnjön ilyen szinten irreálisnak az, hogy egymás után szétver nála sokkal esélyesebbeket. Beethoven zenéért + pont, az nagyon tetszett! A riporterek szövegelése is nagyon tetszett. A felesége, Jennifer Morrison hát ugye a szokásos support nő, aki persze félti őt, hogy szétverik őt, meg minden, dehát a pénz az pénz. Más sorozatokban ő sokkal szebb szokott lenni, most valahogy a frizurája vagy a sminkje vagy nem tudom de most nem volt olyan igazán jó nő, de lehet hogy direkt csinálták meg így, hogy ne a jó nőt lássuk benne, hanem a családanyát. Fontos volt a bunyó alatt szerintem, hogy kapta a folyamatos instrukciókat az edzőjétől, mivel ő tanárember, ő kimondottan jól kihasználja a tanácsokat és a verekedésben azért az elmélet is számít valamelyest, nem csak a vad testi erő, ha nem társul hozzá diszciplína, technika, akkor kevés, és ezt a pluszt nagyon jól biztosította neki az edző barátja.

Fater : Talán a kedvenc szereplőm volt a filmben (meg Brendan Beethowenes edzője!) , Nick Nolte iszonyú jól eljátssza ezt a testi-lelkli ronccsá vált embert, aki mégis megpróbál helyrejönni, bár már eléggé későn. Sajnos én tudom, milyen az, amikor iszik az ember apja, úgyhogy teljességgel megértem a fiúk elutasító magatartását (ráadásul ő az ivásnál durvább dolgokat is művelt, hiszen miatta halt meg elvileg az anya is, ha jól vettem ki) . A jelenet, mikor ott állt Berndanék háza előtt és szinte elsírta magát, az nagyon durva volt. De főleg az, hogy mindezt magának köszönhette, senki másnak. Szörnyű belegondolni az ilyen ember lelkivilágába, milyen lehet így élni. Már majdnem elkezdtem rosszul érezni magam, mert éppen söröztem film közben xd. A másik nagyon durva jelenet, amikor Tommy iszonyú durván kiosztotta őt és elküldte a faszba. Ezt azért nem érdemelte meg, mert a jelenben nem tett olyasmit, ami rászolgált volna.
Biztosan jólesett neki látni, hogy mind a 2 fia eljutott a döntőbe. Szörnyű lehetett persze látni, hogy egymást ütik szét, de azért apai büszkeség biztos társult ehhez.

Na megint kisregény lett, pedig nem akartam, összességében megérdemel a film
8-as osztályzatot!
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 8:32 pm

Pedig csak azért nem Pistit hoztam ki győztesnek mert, féltem hogy Transformers-t kell néznem, de úgy látom a végeredmény ugyan az lett XD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 9:13 pm

A Michael Bay féle Transformerstől féltél, vagy az animációs filmektől?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 9:34 pm

1 anime most oké de ha állandóan ezek lesznek akkor én feladom azt nézhetitek ti ketten.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 9:45 pm

Mi ez a diszkrimináció? Azok is filmek, animációs filmek

Hát a véleményem az hogy fasza vót Nheil is nézze meg habár neki semmi sem tetszik ami nem szkúter oriented/romantikus/reális. A végén azért még pár percet mutathattak volna hogy mi lesz ezután.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 8:49 pm

Megnéztem
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 11:57 pm

Nheil:
Nem áll szándékomban több Animét kitenni.
Ezt is direkt úgy válogattam, hogy alkalmas legyen olyanoknak is, akik nem szoktak rajz filmeket nézni. Bár én személy szerint jobban szeretem a rajzfilmeket, mert vannak köztük olyanok, amelyeknek több mondanivalójuk van mint az élőszereplősök nagy részének. Persze vannak nagyon szar animék is, de ugyanez igaz az átlag filmekre is.
Ami meg a feliratot illeti, szinte észre se veszed, mert annyira magáért beszél a sztori és a karakterek gesztikulálása, hogy felirat nélkül is megértenéd japán szinkronnal Very Happy
Tara:
a Red Line-t?
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2013 12:20 am

Szerintem én direkt animéket fogok kitenni, hogy elüldözzem Nheilt a saját topicjából Very Happy
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2013 10:55 pm

Hehe. köcsög Very Happy
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 3:19 am

http://www.movie2k.to/Redline-online-film-929103.html

ha vkit érdekelne németül akkor itt van

ilyen szempontból is jó h tuok németül Very Happy anime téren is sok szinkronos van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 3:28 am

Tök jó, úgy is gyakorolnom kell a németet Very Happy

Amúgy régen szerintem a német anime szinkronok is jobbak voltak (na jó lehet azért mondom ezt, mert most már össze tudom hasonlítani a japánnal is).
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 2:13 am

Na megnéztem a Red Line-t.

Először a grafikája nem igazán tetszett, de utána egész kellemes lett, és egyenesen jónak találtam már. Túl sok pozitív dolgot viszont ezen kívül nem igazán tudok mondani róla, persze azért rossznak se nevezném. Nézzük is sorjában.

Először is az autóversenyekről készülő műveket én inkább csak akkor szeretem ha humorosra veszik a figurát (mint például a Flúgos futam c. rajzfilmben). Ha többé-kevésbé realisztikusak a dolgok az sem baj (ebebn az esetben eltekintek a humortól is), de ez nekem olyan semmilyen volt egy kicsit. Oké versenyeznek, meg minden, de a közben egy segész hadsereg el akarja intézni őket, szerelmi történtet is láthatunk, meg még a maffia is belekeveredik, mintha túl sok lenne ez egy filmben.
Emellet egy csomó érdekes dolgot nem tudhatunk meg: mi a verseny háttere, a galaxis politikai helyzete, az uralkodó viszonyok, technológia, történelem (na jó ezek lehet inkább engem érdekelnének, de mindenféle háttér nélkül nekem akkor is fura volt).

Másik meg a szereplők: a főszereplő csávót, meg a lányt nem nagyon kedveltem, de a mellékszereplők érdekesnek tűntek, főleg a többi versenyző. Róluk jó lett volna többet is megtudni, de szinte semmit nem árultak el.
Meg úgy általában: egy csomó dolgot nem is mutattak: például mi lett Funky Boy-al? Hát a Roboworld bolygó lakóival? Azokra a gerilla-szabadságharcos fickókra is jobban kitérhettek volna azért szerintem.

A látvány azonban mindenképp kárpótolt a hibákért, a design kifejezetten innovatív volt, és ha csak egy egyszerű akció/autóverseny filmnek kezeljük a dolgot, akkor annak egszen rendben van. Azt hiszem csak én avgyok olyan aki túl sok komplexitást vár a dolgoktól, és nem bírja élvezni az egyszerű örömöket Very Happy

Adok neki összességben 7,5-öt.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 2:15 am

Most pedig kapja magát össze mindenki, milyen már az, hogy én írom meg az első reviewt, én aki szinte mindig utolsó szokott lenni?

Szégyellhetnétek magatokat....
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 1:21 pm

lassan készülődik nekem is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 9:31 am

Becsszóra a héten megnézem má!
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:03 pm

Nah én is megnéztem

Maga az anime jól meg van rajzolva, ami viszont nem tetszett, hogy pl az első versenynél mielőtt a célba ér, meg azelőtt is, de a lényeg h benyomja a „nitrót” összevissza kezd menni XD, jó mondjuk ezzel akarták a látszatát kelteni, hogy még gyorsabban megy, de nem igazán jött így be
Főleg ha visszagondolok amikor nfs-el játszottam és ha már kicsivel jobban kanyarodtam a kelleténél akkora sebességet vesztettem h a többiek simán leelőznek

Aztán maga az első óra kb semmilyen volt, vhogy kicsit untatott volt a menet, és itt jön az amit isti írt,
„Emellet egy csomó érdekes dolgot nem tudhatunk meg: mi a verseny háttere, a galaxis politikai helyzete, az uralkodó viszonyok, technológia, történelem (na jó ezek lehet inkább engem érdekelnének, de mindenféle háttér nélkül nekem akkor is fura volt). “

Ez nekem is fura volt, és én is hiányolom

A főszereplőkkel nekem különösen nem volt gondom, de az a sírós csávó kicsit érdekes volt számomra, hogy a haverja “elárulta” aztán utána ő is versenyzik, meg h az utolsó versenynél nem is tudom h kiesett e egyáltalán vki

Amit az animekben, vagy nemtom ezt minek mondjam, szeretem, hogy tényleg különleges hangulatot tud adni, ami teljesen eltér a filmektől hát itt nem igazán sikerült, kivéve a vége fele ami számomra kicsi pluszt hozott, igaz az a szokványos story volt h fúú vesztésre állok, nah benyomom a über szuper mega ultra nitrot és a végén még szét is robbantjuk az autót és kilóméterre repiti olyan gyorsaságba Very Happy ez kicsit túlzásosan volt megcsinálva, de az a zene viszont kellett hozzá, és talán így dobta jobban fel.

Pontozás, hát a story nem volt vmi extra, grafika viszont nice, közbe a zenék nem igazán, de a vége jól oda passzolt, mondjuk vmilyen szinten közbe is, de lehetett volna jobb is, nem volt nagy csattanója, de előhozta azt az érzetet amiket az anime előtud, ha gyengin is, de előhzta
6,8
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 10:17 pm

Ja igen a sírós csávó, meg amikor vele verekedtek az tuti, hogy az egyik leghírhedtebb mangának adózott tisztelettel aminek a neve Ichi the Killer. Tényleg tök kellemes meglepetés volt azt látni.

Ja és ne olvassátok el a mangát, tényleg negyon beteg (Setnek már mutattam részletet belőle, de nem tetszett neki Very Happy )
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 11:51 pm

Istipisti írta:
Ja igen a sírós csávó, meg amikor vele verekedtek az tuti, hogy az egyik leghírhedtebb mangának adózott tisztelettel aminek a neve Ichi the Killer. Tényleg tök kellemes meglepetés volt azt látni.

Ja és ne olvassátok el a mangát, tényleg negyon beteg (Setnek már mutattam részletet belőle, de nem tetszett neki Very Happy )
FAIL
Valóban egy másik regényből való a sírós csávó és a két versenyző akikkel folyamatosan verekszik, de semmi közük Ichi-hez.
Az a 3 szereplő egy az egyben egy másik regényból származnak, méghozzá a Trava - Fist Planet-ből.

IDÉZET A REDLINE LEÍRÁSÁBÓL:
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HUDA film klub - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA film klub   HUDA film klub - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA film klub
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» HUDA Next Generation
» HUDA-s buli Makknál!
» HUDA Találkozó 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: