Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Tarantila
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Istipisti
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Set
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
R3dNeX
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
NAKA
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Makk
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Ragnaros
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Cslk
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Toki
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcapRed Nova Dragon Laval I_voting_barRed Nova Dragon Laval I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcap50%Red Nova Dragon Laval I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcap30%Red Nova Dragon Laval I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcap10%Red Nova Dragon Laval I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Red Nova Dragon Laval I_vote_lcap10%Red Nova Dragon Laval I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Red Nova Dragon Laval

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Chazz Deluxe

Chazz Deluxe


Posts : 36
Join date : 2011. Dec. 21.
Location : Underworld

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:16 pm

https://i.imgur.com/Agv86.jpg

A deck lényege, hogy a temetőbe kell kerülnie egy 4-es Tunernek, egy 4-es nem-Tunernek, mellé egy 1-es és egy 3-as Tunernek. Innentől kezdve egy Rekindling segítségével le lehet hozni a Red Nova Dragont. Ha másra állítjuk rá a paklit, akkor meg akár Shooting Star Dragont, de én Red Nova Dragont preferálom.
A baj akkor van, ha nem jön össze a millelő stratégiánk, amire én Lightswornokat használok a Magical Merchant mellett.

Monsters:
Magical Merchant x 3
Laval Volcano Handmaiden x 3
Laval Miller
Laval Cannon
Laval Forest Sprite x 3
Laval Lakeside Lady x 3
Laval Magma Cannoneerx 2
Flamvell Baby x 2
Flamvell Archer
Flamvell Firedog x 3
Flamvell Magician x 2
Flamvell Poun x 2
Lyla, Lightsworn Sorceress x 3
Ryko, Lightsworn Hunter x 3
Treeborn Frog
random Tragoedia

Spells:
Rekindling x 3
Monster Reborn
Heavy Storm
Dark Hole

Extra:
Red Dragon Archfiend x 3
Red Nova Dragon x 3
Stardust Dragon
Shooting Star Dragon
Formula Synchron
T.G. Hyper Librarian
Ally of Justice Catastor
Brionac, Dragon of the Ice Barrier
Scrap Dragon
Colossal Fighter
Black Rose Dragon

Magyarázat:
Ez a deck azért jött létre, mert Red Nova Dragon az egyik kedvenc szörnyem, és rá akartam egy paklit építeni. Ezzel könnyen le lehet hívni akár kettőt is, ha úgy jönnek a Rekindlingek. Red Nova Dragont elég kevés lappal lehet megállítani (Chaos lapok, Creature Swap, Compulsory Evacuation Device, Brionac, Metaion). A legtöbb pakli ellen működik, és általában elég már csak 1 ütést bevinni a minimum 5000 ATK-ú Red Novával, hogy azonnal gameover legyen az ellenfélnél. Másik hátránya, hogy Solemn alapból nem engedi lehívni, de ez most mellékes, a pályát tisztán kell tartani a Lakeside Lady Eff-jével.
Handmaiden hoz magával egy másik Laval szörnyet a temetőbe, az jobb esetben egy másik Handmaiden, aki újra hoz egy Handmaident, és az viszi magával a grave-be a Lakeside Ladyt, szóval a FD kártyákat nem árt vele eltörölni.
Laval Cannoneerel leküldhetsz két FIRE lapot a temetőbe a kezedből, ez is jól szokott jönni, mert egy 1000-res az ellenféltől és egy lépéssel közelebb vagyunk a Rekindlinghoz. Laval Cannon eff-je visszahoz egy elbanisholt Laval monstert, ez max. néhány esetben jön jól, de akkor nélkülözhetetlen.
OCG deck, de attól még érdemes kipróbálni, fun decknek fun, és nyerni is lehet vele.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:43 pm

Nekem tetszik ez az elgondolás majd ki is fogom próbálni, nekem is van ocg deckem, szóval ez nem akadály.

Én a random tragoedia helyére egyértelműen Gorzot tennék nincs mese.

Valamint ez csak az én mániám de az olyan deckekben ahol nincs trap, akkor már inkább kidobnék egy monstert és a helyére Trecherous Trap Hole egyszerűen király az a lap és bármikor chainelhető.
Vissza az elejére Go down
Chazz Deluxe

Chazz Deluxe


Posts : 36
Join date : 2011. Dec. 21.
Location : Underworld

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:48 pm

https://i.imgur.com/ymVI0.jpg

ha egy kicsit Red Novara koncentráltan játszom, akkor lehozhattam volna akar a harmadikat is. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen lucker, de ma kettőt játszottam és mindkettőben két Red Nova, vagy ez lett a vége
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 11:09 am

Most kicsit alakítottam a decken és elég szép arányban hozom a Red Novákat. Inkább konzisztensebb lett tehát nem arra megyek hogy kiswarmoljak 2 Red Novát meg mellé Shootingot hanem inkább jöjjön le az az egy Red Nova onnan úgyis nyerek már 90 százalékban. Amúgy meg Red Nova nélkül is elég jól tud nyerni a deck, persze Rekindling az nagyon nagyon kell legalább 1 a kézbe.

Most nincs kedvem screent csinálni:

3x Magical Merchant (na ha ez kezdőben van örülés van)
2x Tender of the Laval Volcano (3 dead draw és a 2 ugyanannyira megadja azt a hatást mint a 3)
2x Laval Forest Sprite (ez is baromira dead kézben ezért 2)
3x Laval Lady of The Burning Lake (sajnos ez is totál dead kézben, imádkozni kell hogy kimillelődjenek ott viszont az effect tökéletes)
2x Laval Cannoneer (sajnos nem 200 a DEF de újrahasznosítja a removolt Lavalokat hogy synchrozik így visszamegy mondjuk a Lady a gravebe)
2x Laval Magma Cannoneer (200 a DEF, leküldi a dead Lavalokat gravebe, mivel nem-tuner, rekindlinghez is kell, a burn effectje legtöbbször irreveláns de nyertem már vele lol)
3x Flamvell Firedog (önmagában erős szörny, hoz bármilyen 200 DEF lényt)
3x Flamvell Magician (kell a 3 mert ezzel szoktam RDA-t hozni mivel level 4 tuner)
1x Laval Miller (nem egy erős lap, de ha nincs kezdésre se merchant se LS, lerakom és millel mint a neve is mutatja, sajnos még csak nem is 200 DEF)
3x Lyla (millel + csapdát pusztít)
3x Ryko (dettó de ez szörnyet is)
1x Gorz (kell védelemnek, nincs s/t nk lent szinte soha úgyse)
2x Tragoedia (ez is védelem és ha nagyon dead a kezünk tele kis szar laval tunerekkel, felmegy jó magasra az ATK-ja, valamint mivel sok különböző level van a deckben, könnyedén hoz át ellenséges szörnyet és a szintjét is könnyű modulálni)
1x Plague (ennyi mill mellett előbbutóbb kimillelődik és level 2 miatt Red Novának is tökéletes de Brionac vagy más playekre is jó)

1x Charge of the Light Brigade (hogy csökkentsem a s/t ket gondolkozom hogy kidobjam de első körben nagyon jó)
1x Dark Hole
1x Monster Reborn
1x Heavy Storm (az ls-ek és a Lady nem biztos hogy elég)
1x Mind Control (11 tuner van a deckben)
3x Rekindling (csak be kell húzni!)

1x Trecherous Trap Hole (egyik kedvenc lapom, azon lehet vitatkozni hogy mennyire szükséges, de azért kell valami védelem is úgy gondolom)


Na most ez 31 monster és 9 s/t . Ez nem rossz arány Merchantnak mert végül is ha 4-5-6-7 megfelelő lapot kimillel az is elég. Vagy a Charge-ot vagy a Trap Holet ki lehetne dobni hogy lemenjen 8ra. Mást nem lehet kidobni mert mindegyik fontos.

1x Red Nova Dragon (furcsának tűnik hogy csak 1 van bent, de ha az az 1 lejön, onnan úgyis nyerek, eddig nem vesztettem miután lejött, de ha vesztek is, legalább lejött és úgyis fun deck, mégha 2 rekindlingom is van akkor mellé lehozok valami mást azt kész
1x Red Dragon Archfiend (csak akkor hozom le amikor Red Novához kell, vagy ha telerakta magát az ellen DEF lapokkal de ez nagyon ritka)
1x Stardust Dragon (level 8at sokat tud hozni a deck)
1x Scrap Dragon
1x Black Rose Dragon
1x Scrap Archfiend (kevés a BRD , másodlagos level 7 is kell)
1x Ancient Flamvell Deity (na, ezt csak akkor tudom hozni, ha Laval Magma Cannoneer + Lady kint van, szóval ritkán jön ki, de jó az effectje és mivel rühellem a DWt és Inzektort ezek ellen imádnivaló de minden más ellen is szinte hiszen a graveből removálás fontos)
1x Brionac
1x Lavalval Dragoon (még egy level 6, 2500 ATK elég jó, effectje jó, ledobok vele bármilyen lavalt a deckből, sőt, a kezembe adhatok olyat ami éppen kell és kézben lévő deadet meg ledobok)
1x Catastor
1x TG Librarian (itt is kell egy másodlagos level 5, illetve itt nem is annyira másodlagos mert sok sincrozás miatt gyakran húzok ezzel 1-2 + lapot)
1x Mist wurm (ennyi különböző level mellett kell)
1x Lavalval Chain (igazából ez főleg akkor jó ha mind controlozok egy level 4es lényt, ez is leküldi a Tendert a gravebe ezenkívül lecsapják sajnos hamar szóval ha valamit kidobok extrábaól ez leszaz első)
1x Utopia (valami értékelhető általános xyz kell)
1x Utopia Ray (a szokások rabja vagyok, ha van mind control a deckemben ezt a lapot soha nem hagyom ki, mivel a deckek 90 százalékában van Utopia és gyakran ki is hozzák)


Lapok amiket próbálgattam továbbá:

Return From Different Dimension (Trap Hole helyén ment, de csak akkor volt hatékony amikor a Lady vel effeltem és akkor se volt annyi kint egyszerre hogy megérte volna)
Card Trooper (millelés + laphúzás gondolom egyértelmű miért de valahogy nem illett bele vagy nemtom)
Laval Lancelord (200 DEf level 6, idézhető tribute nélkül de minek, igazából a szintje miatt tűnt érdekesnek, ha csak ez van meg egy tuner a graveben már tudok ínséges időkben rekindlinggal hozni valami dögöt)
Flamvell Archer (totál szar lap de level 3 tuner és 200 DEF csak a tunerek számának növelése miatt került szóba egyáltalán, de mivel mint írtam nem minden energia megy most a Red Nova kihozásra, így mennie kellett)
Laval Dual Slasher (ez egy jó kis level 5 synchro, kellemes effectekkel, raádásul még a DEF is 200 csak 1 a baj hogy nincs hely...)
Armory Arm (csak mert vannak esetek mikor tudnám hozni csak ugye megint helyprobléma van)


Szóval most elég sokat kreatívkodtam meg próbálgattam lol.
Vissza az elejére Go down
Chazz Deluxe

Chazz Deluxe


Posts : 36
Join date : 2011. Dec. 21.
Location : Underworld

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 2:53 pm

Lavalval Dragont is kipróbálhatod másodlagos synchronak, mert az eff-je elég jó, visszadobsz két lavalt a grave-ből a pakliba és visszaadsz egy lapot az ellenfeled kezébe. Ahányszor csak akarod.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 9:59 pm

Szíves engedelmetekkel lekopizom ezt a deck-et. Szeretem Nova Dragon-t, szerintem cuki.
Vissza az elejére Go down
Chazz Deluxe

Chazz Deluxe


Posts : 36
Join date : 2011. Dec. 21.
Location : Underworld

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 1-3

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:39 pm

Cslk írta:
Szíves engedelmetekkel lekopizom ezt a deck-et. Szeretem Nova Dragon-t, szerintem cuki.

Kopizd le mindkettőt és mond meg melyik a jobb. Olyan mennyiség/minőség párharc szerintem.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:10 am

Grat Nheil!
Fasza kis leírást rittyentettél ide!!! Good job
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 1:08 am

Szeretek magyarázni na.

Én is jobban szeretek olyan decklistet ahol az ember kommentet is fűz.
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 6:13 pm

Igy 1. ránézésre miller helyett,mindenképpen egy card trooper-t tennék be.Majd még írok véleményt,csak most felbaszott egymás után 3 exodia aztán meg kikaptam egy dark world-tol ,de elég csunyán,azután meg kaptam egy dark gaia otk-t,szoval léptem lol-ozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Red Nova Dragon Laval Empty
TémanyitásTárgy: Re: Red Nova Dragon Laval   Red Nova Dragon Laval I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Red Nova Dragon Laval
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fos Dragon Inti & Fos Dragon Tequilla
» Cyber Dragon
» Rescue Dragon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: