Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcapOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_voting_barOfiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcap50%Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcap30%Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcap10%Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_lcap10%Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Ofiicial LoL hater topik

Go down 
+5
Istipisti
R3dNeX
Dawe
Jiijo
Set
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:01 pm

jó hogy amúgy nem arról szól a topic amiről kéne és megint törölte vmi noob a hszomat
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:13 pm

nem tudom ki törli, de ha elégszer beírod biztos megunja Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:16 pm

Téged az ne érdekeljen, csak az hogy faszságot írtál a lolról mindenféle háttérismeret alapján (Makk se hozott fel valami húdenagy érvet).
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:18 pm

Bevallom most Isti hsze után kicsit magamba néztem, vannak benen igazságok, mégha kissé felülemelkedett és fellengzős, túlzó de akkor is.

Szóval Rednexnek annyit hogy innentől valóban befejezem ezt az értelmetlen "vitát", idézőjelben vita, mert nem nevezném vitának, mindketten fújjuk a magunkét, de ehhez az is kell hogy érzésem szerint képtelen vagy rendesen vitázni, a vita arról kellene hogy szóljon hogy érveket ütköztetünk nem arról hogy eljátszod szépen sorban a lemezeket a lejátszón aminek jó ha a fele tartalmaz némi igazságot és közben elejtesz néhány sértegetést , na ez nem vita. Tokival vagy Istivel mindig szerettem vitázni, az élvezetes is volt és mindig úgy végződött hogy valamelyikünk engedett mert beláttam/belátta hogy ebben a konkrét dologban most igenis a másiknak van igaza. Na ez az ami nálad képtelenség és soha nem fog megtörténni, mindig a másik a hibás, , mindig a körülményeket kell okolni, mindig elő kell jönni az x hónappal/évvel ezelőtti dolgokkal, mindig te mondod az egyetemes, megkérdőjelezhetetlen igazságokat (ha már Set is látja ezt meg a többiek is csak nem mondják mert ők udvariasak az csak jelent valamit, nem a kisujjamból szoptam tehát ez nem az én egyedüli véleményem) , szóval te vitára alkalmatlan vagy ezért befejeztem.
Zárjuk annyival hogy mindketten régen jó arcok voltunk de ahogy mondta valaki, mindenki változik és most mindketten retardáltak lettünk. más módon de mindketten.


Dawe, te meg ne sértődj be ennyire, én nem ismerem annyira Setet de azt már megállapítottam hogy ő meglehetősen távol áll egy érzelmektől túlfűtött embertől, kétlem hogy intenciózusan sértegetne téged, szerintem 1-2szer kicsit erősebben beszólt neked, amit a szívedre vettél, nem szabad ilyeneket ennyire komolyan venni, szólj valamit vissza azt kész, biztos hogy nem pécézett ki magának.


Amúgy ontopik : az az egy bajom a lollal hogy a lol elnevezést kisajátította szóval ha beírja valaki hogy lol, akkor tök nem azt jelenti mint amit eredetileg jelenteni szokott ez a lol.
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:23 pm

milyen háttér ismeret nélkül ? amikor látom hogy milyen meg öcsém is játszik vele ugy hogy látom milyen a game és inkább wormsözök mint h azzal játszak unalmas és kész semmi váltazás a játékban csak h hetente új néhány hős free és ??? attól még unalmas lesz mert semmi uj dolog

és főleg én vagyok itt a LoL hater Very Happy
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 2:46 pm

Az hogy látod semmit nem jelent, én is látom hogy kék az ég pedig nem is hanem "Az ég a Rayleigh-féle fényszórás miatt kék. A Napból érkezõ fény "beleütközik" a levegõ molekuláiba, és minden irányba szétszóródik. A szórt fény mennyisége nagyon erõsen függ a rezgésszámtól, tehát a fény színétõl. A nagy rezgésszámú kék fény tízszer jobban szóródik, mint a kis rezgésszámú vörös fény. E miatt a szórt fény miatt látjuk az eget kéknek."
Egy kívül álló személy sose fogja annyira felfogni a dolgokat mint a "szakmabeli", ezek a "hibák" amiket mondtál még mindig csak személyes indulatból jönnek nem pedig tapasztalás alapján. Emlékezz erre a hasonlatra mindig mikor hülyeséget mondasz
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 3:15 pm

Látod Nheil már megint elkezdted

én meg már kértem elnézést

Gúnyolódás, de neked nem tetszett hogy személyes dolgot mondtam, akkor nem értem mi a probléma, döntsd már el végre akkor mi a pálya

Meg rosszul látod, hogy én nem látom be a hibáimat, ha úgy van akkor elismerem hogy tévedtem


De tudod mit, tovább nem írom, legyen igazad, legyen béke


Set: milyen lanet vesztettem el? ha jungléztam? jó persze noooboskodtam ott is, én magam is tudtam h nem hoztam a formát,
de ha egy csapat vagyunk nem szídni kell egymást, nem kell az ember orra alá dörgölni még pluszba h retardált,( vagy ha oda is mondja az ember, legalább normális hangnembe), hanem bíztatni, vagy segíteni, vagy normálisan megmondani,
nem nagy képűen, mintha én lennék a pro ő meg csak egy senkiházi noob,
én se noobozom le istit, vagy tarát, hanem megpróbálok segíteni, megpróbálom bíztatva mondani a dolgot, vagy megmondom h mit hibázott mit lehetne máshogy, nem azt mondom h
Jaaaa, hogy most Tari a support, mekkora noob vagy hogy nem húzod már be végre a kezeddel az ellenfelet, vagy mért nem ütöd a levegőbe végre stb

Idegenekkel mind1, de egy csapatban sokat számít hogy segítjük egymást

persze sokat számít az hogy, megtartják e a lanet, de az se mind1 hogy egyedül vagy vkivel, meg ha a lane el van veszítve, a játéknak még közel nincs vége


ha normális a csapat ahol segítjük egymást ott ilyeneket lehet elérni
Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Lolmundo_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 3:30 pm

Én sem szoktam neki mondani mert még megértem de neked akinek van 460 győzelme nem ilyen teljesítményt várunk(igen, nem csak én a többiek is csak ők nem mondják) én 9-1-et mentem tegnap ha itt tartunk...Mindig nyertem a lanet. Az az előtti meccsről beszéltem mikor én kassadinnal másodszorra voltam és 70 farmmal, neked meg ad carry-vel 46 és 1-5 stat.
Azért mondtam posztot és nem karaktert(ezreal) mert aki carryzett már annak tudnia kell, a játék ugyan az csak a körítés más és nem hiszem hogy ennyi meccs között te nem tetted.
Szóval ahogy most állunk én szívesen játszok veled bármikor de ha megvagyunk 4-en nem téged foglak hívni 5.nek.


A hozzászólást Set összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 19, 2012 3:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 3:30 pm

Szerintem meg ne írj ilyen hosszú postokat, mert nemfogsz ráérni hogy a barátnőddel tőrödj!
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 3:38 pm

Makk írta:
Szerintem meg ne írj ilyen hosszú postokat, mert nemfogsz ráérni hogy a barátnőddel tőrödj!


Very Happy Smile Razz Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 4:20 pm

melózik, meg nem mindennap találkozunk


mindenkinek lehet rossz napja

ezrael meg egy más kategória, nem tipikus ad carry

De legalább mostmár tudom hogy állsz hozzá...
Nem tudom mit vétettem de oké
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 5:36 pm

Miben más? Vele nem kell annyit farmolni vagy nem értem. Még teleportja is van ami megkönnyíti a menekülést/üldözést. Nem tudod hogy állok hozzá mert mindig máshogy. De elsősorban nyerni akarok és ezért nem tolerálom annyira az emberi butaságot mint te. Persze van amikor élvezek vesztes meccseket is de akkor azért mert a maximumot nyújtotta a csapat. És van hogy nem élvezek győzelmeket mert az ellenfél nem nyújtotta a maximumot, vagy tőlünk nem érdemli meg valaki
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 5:37 pm

Hehe nah én is felnéztem látom nem sokat hagytam ki, de nem is bánom. Én nem fogok bántani senkit mert nincs értelme Smile

Mindenkinek vannak rossz napjai LoL-ban pl amikor Set solo topon bukta a lane-t 2szer egymás után, meg múltkor Vladimiral megint oda ment, és beszóltam neki, hogy majd többször látogatom, (junglerel) de röhögött rajta Very Happy

Van amikor felkapja a vizet, persze olyankor csöndbe van amúgy azt onnan veszed észre, hogy csak chatre ír xD

A prok is elbasszák sokszor, hát még mi.

Viszont szerintem senkinek nem kéne ilyen könnyen megsértődnie semmin és feleslegesnek érzem, a vitatkozásokat is.

Valamiért Joco-t senki nem hiánylja és nem is kérdi meg senki mi van vele, pl vele csak én tartottam a kapcsolatot. Pedig ő is az alapító tagok között volt, vagy Cslk. Mégse bunkózom le őket, vagy basztatom.

Aztán peace ha kellek valakinek este barátnőzök, holnap motort nézek, és néha elcsattan 1-2 lol is Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 8:19 pm

hát ezreaelnél hibrid buildet próbáltam, de akkor nem jött össze
meg last hitelni, hát az se igazán, azért volt kevés minion killem

az emberi butaságot én se szeretem, de én úgy vagyok vele, ha akár egy hajszálnyi esélyt is látok a nyerésre akkor nem adom fel
vagy ha vmit ki szeretnék probálni, vagy egy last killt Very Happy
meg hát a jobbaktól tanul az ember
persze ha teljesen reménytelen az egész akkor én is feladom

és sajnos ritka az igazán izgis meccs

azokat szeretem ahol állandóan fordul a kör Very Happy azok igzisek és élvezetesek

az easy wint én se szeretem

LoL topicba lehet bekéne majd írni kinek mi a hibája, vagy milyen hibákat vét, mert saját hibánkból tanulunk, és ha van még vki aki megtudja mondani, az olyan hibát amit saját magunk nem tudunk, azzal csak segíteni tudjuk egymást

tari Barátnőzés közbe gyere egykétszer lolozni Very Happy
bár a mai napot se tudom hogy alakul, de a holnap az nekem storno délutántól
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:12 am

Holnap program változás, büfét intézek és baba látogató lesz Smile
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ofiicial LoL hater topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ofiicial LoL hater topik   Ofiicial LoL hater topik - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ofiicial LoL hater topik
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: