Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Tarantila
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Istipisti
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Set
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
R3dNeX
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
NAKA
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Makk
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Ragnaros
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Cslk
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Toki
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcapHUDA találkozó.....nálam I_voting_barHUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcap50%HUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcap30%HUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
HUDA találkozó.....nálam I_vote_lcap10%HUDA találkozó.....nálam I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 HUDA találkozó.....nálam

Go down 
+10
Breaker
NAKA
Makk
hajas
Ragnaros
R3dNeX
Set
Nheil
Tarantila
Istipisti
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 10:17 pm

Na említettem már a dolgot többször is, de ha van rá igény a következő találkozót tarthatjuk majd nálam valamikor június elején (addig vizsgák meg miegymás nekem)

Hogy hol is van ez a nálam? aki még nem tudná, én egy Bogács nevezetű faluban lakok Egertől fél órára (Pestről 2 és fél óra út, diákkal 1500 forint [oda-vissza 3k].
A faluban van egy nyaralónk, ami június elején még szinte biztos üres lesz, szóval egy buli simán belefér.

Lehet majd piálni kulturáltan társalogni, meg minden, de majd ha meglátjuk hányan leszünk gy is megbeszéljük még.

Gyertek minél többen, ott is lehet aludni, szóval emiatt nem kell aggódni senkinek.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 10:20 pm

Oks csak legyen addig munkám a segély nem fedezi az ilyeneket Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 10:30 pm

Igény az volna rá, mint az antiszemitizmusra alien .

Amúgy engem írj fel mindenképpen de megígérted hogy az öcsédbátyád (nem emlékszem Deadbone melyik) hoz csajokat is ezt kéretik betartani.

Ja és persze zene legyen mindenképpen és majd legyen verekedés hogy ki rakja be majd a következő számot.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 10:47 pm

Van jobb ötletem Nheil: van a faluban egy pincesor, ami állítólag elég jó hely (nem tudom még nem voltam) ahol júniusban már elég sok turista van, szóval ott csajozni is lehet ha valki azt szeretné.

Zene meg alap hogyy lesz, verekedés kevésbé, max lerúgom azt aki enm szereti a Rammsteint Very Happy (habár azt hiszem ha azt tennék be akkor meg is lincselnétek)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:02 pm

Enyit ér akkor az ígéreted Sad
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:12 pm

Mennyit? Különben meg szerintem enm ígértem meg, csak felvetettem, mint ötletet.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:19 pm

Nem július eleje volt? Am Mezőkövesdnél kell leszállni a vonatról nem? Onnan meg busz megy. De hajas mindjárt kijavít ha rosszul mondom
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:24 pm

Én a talán listán leszek egyelőre
kérdés mikor június elején, mert jún 8. körül megyünk Németországba
legyen meg addig a Progom, aztán akkor okés Very Happy

amire még szavaznék, ha már ott vagyunk, akkor sütögessüónk meg vkit Very Happy,
de tényleg, lehetne sütögetni is és akk meglenne a vacsi is Very Happy

bár ahogy nézem a buszokat, elég necces lenne :S
egyik pl, 5kor indulok délbe érkezek XD
úgyhogy még meggondolandó
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:36 pm

Ha van lé én megyek!!!!!!!!! Leszarom ki van ott és ki nem Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:37 pm

Én a nagyon esélyes talán listán vagyok. Minden csak pénz kérdése Very Happy
De nekem június elején még vizsgáim vannak. Nem tudom meddig tartanak. Erről majd hamarosan adok pontosabb információt.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 11:48 pm

Júni 8-ig nekem is vizsgám van szóval utána lenne a legjobb nekem is. sütni meg persze lehet, az sem gond. Rednex te meg inkább vonattal gyere szerintem az lehet gyorsabb lenne.
Időpontot meg majd egyeztetünk, max csúszunk egy hetet, de az még kialakul, én se tudom hogy lesz még jó pontosan.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 12:13 am

Mindenki jön bazdmeg ezt nem lehet kihagyni Very Happy
Nem egy sarki kocsmába megyünk!
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 2:29 am

Set írta:
... Mezőkövesdnél kell leszállni a vonatról nem? Onnan meg busz megy. De hajas mindjárt kijavít ha rosszul mondom

így van Very Happy ott leszállunk és onnan az állomás mellől megy a busz(legalábbis régen onnan ment de sztem még mindig ), ezt nem hagyom ki Very Happy de meg is beszélhetjük h megvárjuk egymást az állomáson és onnan megy a bagázs ...
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:12 am

Nagyon jól hangzik, szerintem megyek, de azért majd legyen kint vmi időpont, mert nekem a Június a vizsgaidőszak egészen júliusig, kéne pontosan, hogy mikorra ne tervezzek be.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 12:03 pm

Ha van pénzem, ha nincs megyek!
Nyári talaj részeg vonatozás az egyik legjobb dolog a világon (ha nincs jegyed akkor az még egy lapáttal rátesz! Piát meg megoldom, csak összekaparok 300 forintot egy üveg borra (+45°-ban az is bővel elég). Úgyhogy ez NEM pénz kérdése, és aki nem hiszi annak utána járunk!
Szóval a nincs rá pénzem kifogást legyetek szívesek mellőzni, mert most már látni akarok mindenkit a csapatból (pl. Pende, Nheil, Hajas és Makk)!
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 12:47 pm

A koccintós 300ft alatt van és 2L xD Az más kérdés hogy utána meghalsz Very Happy
Makk suliba jár? o_O
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 2:00 pm

regia, és fiesta is kijön 300 forintból, és azok üvegesek, és nem fosol tőlük Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 2:05 pm

Ja ezek részletkérdések a lényeg a lefixált időpont hogy előre tudjon mindenki tervezni.
Pl. nekem legalább másfél héttel előtte tudnom kell (mert feltételezem 7végén lesz a buli) hogy előtte leiratkozzam a 7végi meccsemről mivel ez nekem pénzkereset és nem úgy van az hogy kitalálom hogy most mégse megyek, viszont ha lefixáljuk és mégis elmarad a buli akkor meg mérges leszek mert se buli se pénz.

Aztán hogy 300 vagy 400 ftos bort vagy sört iszunk nekem huszadrangú dolog azt iszok ami lesz...
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 2:58 pm

Ugyan ezt írtad a ludovikás tali előtt is, aztán magánéleti problémákra hivatkozva meccsre mentél Very Happy gg
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 3:02 pm

Tudom támagotni a bulit vodkával meg pálinkával. Meg vegyünk jó adag sört. Az ilyen 300 ft-os borokról már leszoktam 1 ideje.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 3:14 pm

Makk írta:
Tudom támagotni a bulit vodkával meg pálinkával. Meg vegyünk jó adag sört. Az ilyen 300 ft-os borokról már leszoktam 1 ideje.

Jah a válság óta én is csak 250 Ft-ost iszok Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 3:47 pm

Makk írta:
Tudom támagotni a bulit vodkával meg pálinkával. Meg vegyünk jó adag sört. Az ilyen 300 ft-os borokról már leszoktam 1 ideje.

Miféle vodka? Én is gondoltam rá de akk nem vmi olcsó szarra. Russian Standard vagy Smirnoff Red jöhet szóba Very Happy Esetleg Stolichnaya citrom ha találok
Vissza az elejére Go down
Breaker

Breaker


Posts : 265
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Debrecen

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 5-0

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 3:52 pm

Nos mivel én is (valamennyire) aktív vagyok mostanában, legalább annyit ideírok, hogy a nagyon esélytelen talán listán vagyok. Ha nagyon akarjátok, hogy menjek (de tényleg csak ha nagyon nagyon) és meg tudtok győzni (ami nem könnyű) akkor mehetek (ha szülők fizetik, de azt fogják és ha nem ütközik semmivel, amit jelenleg még nem tudok).

nem piálok és ha megyek akkor alap, hogy YGO is lesz
és még valamit biztos kifelejtettem
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 4:05 pm

nekem annyi a lényeg hogy Június 11 től nekem olyan 24.é-ig tökéletes mert akkor állok úgy anyagilag Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 4:14 pm

Breaker írta:
Nos mivel én is (valamennyire) aktív vagyok mostanában, legalább annyit ideírok, hogy a nagyon esélytelen talán listán vagyok. Ha nagyon akarjátok, hogy menjek (de tényleg csak ha nagyon nagyon) és meg tudtok győzni (ami nem könnyű) akkor mehetek (ha szülők fizetik, de azt fogják és ha nem ütközik semmivel, amit jelenleg még nem tudok).

[size=50]nem piálok és ha megyek akkor alap, hogy YGO is lesz
és még valamit biztos kifelejtettem[/size]

Én ha rendesen kapom a segélyt akkor megyek, és bebaszok mint az atom, és széttépem mindenki YGO kártyáit: Jézus Bűvölet

Még 6 hétig semmit nem emelhetek.....
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





HUDA találkozó.....nálam Empty
TémanyitásTárgy: Re: HUDA találkozó.....nálam   HUDA találkozó.....nálam I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HUDA találkozó.....nálam
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» HUDA találkozó nálam 2.
» HUDA találkozó a Ludovika kocsmában márciusban
» HUDA film klub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: