Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents

» Mese mondóka újratöltve
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014

» A nap kártyája
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_vote_lcapYugioh történelem verseny harmadik forduló I_voting_barYugioh történelem verseny harmadik forduló I_vote_rcap
Igen TCG!
Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_vote_lcap50%Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_vote_rcap

Yugioh történelem verseny harmadik forduló Empty
TémanyitásTárgy: Yugioh történelem verseny harmadik forduló   Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 10:11 pm

Hey, lehet hogy 2hét kevés volt az előző fordulóra? Na nem baj most egyel kevesebb ember van már =)

-Meccsek közötti deckcsere megengedett

Egy ember ennek a fordulónak a végén is kiesik!

Felmerülhető problémák:
-illegális lap : ha valóban bebizonyosodik hogy ellenfeled olyan lapot használ ami még nem megengedett (nem jött ki európában VAGY észak-amerikában) akkor kérheted a duel győzelmet, vagy lehetsz fair és újrajátszhatjátok/folytathatjátok
-befagy a program/áramszünet/ki tudja még mi: újrajátszás helyzettől függetlenül, de ha aki rosszabbul áll becsületes és azt mondja hogy vége, akkor vége

figyelem, ezek 2004 márciusi deckek!

A hozzászólást Set összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 04, 2012 4:45 pm-kor.

Győzelmi mutató: 8-14

TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny harmadik forduló   Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 10:44 pm

vs Mekk 2t nyertem és egy DRAW! (ez akkor 2,5 pont nekem és 0,5 neki) mindháromszor mákoltam a torrrentialt de azér nem csak mákból nyertem mert tartalékoltam az erős lapokat is , meg a noblemanek is killerek voltak
vs Tarantula 0-2 undorító lapok + lucker végig
vs Istipusti 2-0 Elég lucker voltam igazság szerint, de azért a deckje természetéből kifolyólag nem kevés az esély hogy így letúrja egy aggro deck
vs Szet 0-2 első duelben nulla spell kézben, de 2 magician of faith 2. ban totál hátrány, okos visszajövetel, aztán gay morphing jar és jinzo topdeck báááá
vs hajas87 2-0 háááát gyakorlatilag kivégezte önmagát a számtalan hibával...

pontok : 12,5

A hozzászólást Nheil összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 16, 2012 5:35 pm-kor.

vs.WMS2M2 2-0

A hozzászólást pendecho összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 16, 2012 9:09 pm-kor.

points: 11,5

A hozzászólást Set összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 12, 2012 11:26 pm-kor.

Győzelmi mutató: 0-0

TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny harmadik forduló   Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 12:12 pm

Geciatomnagy kérésem van, hogy tudjám már lejátszani a meccseket, hiába volt felvéve Isti meg Pendecho pl Skype-ra Iste tegnap este keresett csak fel mikor itthon sem voltam, csak a gép volt benyomva. Ha meg akkora nagygond hogy nem tudok menni arra a szarfos Hamachi-ra akkor vegyétek úgy hogy droppoltam, mert simán le tudtam volna játszani csomó meccset, fent voltam többször is (pedig meló, barátnő stb).

Skype: anyadkenyerpiritoja
MSN: nandinagyur@hotmail. com

Ja igen ha már valaki felvesz, akkor ne úgy tegye hogy felse lép onnantól 18 éven keresztül. Köszönöm.
Set
Moderator
Moderator
Set

Age : 32

Credits: 77

Nem gond, és 2 meccs nem a világvége. De le kellett zárnom a kört mert deadbone 2hét múlva se játszott volna (Nheil engedte hogy jöjjön nem én).

Győzelmi mutató: 11-5

Tarantila iszonyat király és über meccsei!

Tarantila 2 - 0 Istipisti a.k.a. Shyguy (Hát ő izé kivégezte magát, sok rossz döntés vezetett a vesztéhez :S)
Tarantila 2 - 0 Nheil a.k.a. Antiszoc (Elsőben Forcefulal nyitottam, majd lemakkolgattam, második duelben meg Scape és Thousand Eyes megette.)
Tarantila 2 - 1 Set a.k.a. Only kecskebaszó zene (Első duelben igazi gigászi csata volt, hátrányból fordítottam 1200ról ütöttem le 7000-ret, másodikban Fiber Jaral játszottam xD de mindig szart adott, harmadikban meg mindenre volt lapom, Nobleman lehozta a meccset, meg a Change of Heart Magician of Faith-re.)
Tarantila 2 - 0 hajas91 a.k.a. Pumukli metal liker (Első duelben lelassította magát, majd feltöltöttem a kezem és lecsaptam, második duelben ő töltötte fel az én kezem Very Happy)
Tarantila 2 - 1 Rednex a.k.a Pöcs (Nah ezek is izgi meccsek voltak, első duelben adok kapok ment, másodikban BLS harc, harmadikban meg Heavy és Restrcit lezárta a duelt Very Happy)

Pontok: 17,5 pontocska

A hozzászólást Tarantila összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 14, 2012 1:02 am-kor.

vs Naka 2 - 0

A hozzászólást Makk összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 16, 2012 6:43 pm-kor.

Győzelmi mutató: 5-11

Vs Tarantila 0-2 gg persze hogy eldobta a kezem az 1. körben aztán én volt nyomorék mert elolvastam egy lapot és fölöslegesen kifizettem 4000-et

VS Nheil 0-2 GG voltak nyomorékságaim ^^
Vs Ragnaros 0-2 gg
Vs Makk 1-2 gg
Vs WMS2M2 1-2 gg

2 pont

A hozzászólást hajas91 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 14, 2012 2:38 am-kor.

Győzelmi mutató: 3-5

TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny harmadik forduló   Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 10:48 pm

R3dNeX 1 - 2 Tarantila
első viszonlyag hamar lement, második fasza lett volna, csak aztán lejárt az időm, mert annyi lap volt a kezembe h thinkeltem mit csináljak h ne szopjam meg vele... mert Tari keresztbe húzta a terveimet, és az időt meg nem figyeltem, XD aztán akk újra toltuk a másodikat, azt behúztam Very Happy de kb a 3. volt a legizgisebb, ott hasonlóan húztuk a lapokat, csak azon múlt az egész h ki tudta kijátszani előbb

R3dNeX 1 - 2 Ragnaros
Vicces volt h mindegyik duelbe behúzta morphingot, eslő kettőben örültem h lapelőnyre tettem szert, de mind a 2x hiába, és fasza lapok mentek el...
3.ban kerültem lap hátrányba, de persze ott át adta a morhphingot és removolta..., volt egy lépés amit lehet ha máshogy csinálok akk még lett volna esélyem, de utsóba nem igazán jöttek úgy a lapok ahogy kellett volna
a végén kb azon múlt h behúzta potot, meg mystel bottomlest vitte le heavy helyett XD

R3dNeX - Makk
BTW nem akarod vhogy megoldani a hamachit, mert lsuta vagyok DN-en megépíteni a decket XD semmi se lehetetlen

Képre kattintva normális minőségbe megtekinthető.

A hozzászólást R3dNeX összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 14, 2012 9:24 pm-kor.

Győzelmi mutató: 12-11

TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny harmadik forduló   Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 12:30 am

én vs Set 2-1. Makkoltam, bocsi.
én vs Pendecho. 2-0 Itt is, bocsesz.
Nheil levert 2-0ra ezt benéztem..
Breaker megvert 2-1re, de ha így veszítek nem bánom Very Happy Király duelek voltak!
Pók vs me 2-0. scientist ftk ownolta volna (na jó, ha ott is annyit hibázok nem)

A hozzászólást Istipisti összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 14, 2012 2:41 am-kor.

Győzelmi mutató: 13-10

TémanyitásTárgy: Re: Yugioh történelem verseny harmadik forduló   Yugioh történelem verseny harmadik forduló I_icon_minitimeSzer. Márc. 07, 2012 6:41 pm

vs. Pendecho 0-2. Szánalmas voltam.
vs. R3dnex 2-1. Utolsó közel volt, de makkoltam pottal.
vs hajas 2-0. Utolsó játékban akkora beklövést követtem el, hogy egyszerűen... ilyesztően idióta voltam
vs Naka 2-1.
vs Breaker 1-2. Ez rohadt köcsög deck volt.

A hozzászólást Ragnaros összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 11, 2012 8:17 pm-kor.

16.5

A hozzászólást Breaker összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 16, 2012 9:15 pm-kor.
Set
Moderator
Moderator
Set

Age : 32

Credits: 77

A deadline erre a fordulóra most vasárnap emberek!
Ragna a haverod csináljon egy ham szobát és majd írd ki ide mert ha nem játszik, valószínűleg ő esik ki.