Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Tarantila
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Istipisti
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Set
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
R3dNeX
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
NAKA
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Makk
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Ragnaros
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Cslk
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Toki
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcapGladiatorok mindenkit megbasznak I_voting_barGladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcap50%Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcap30%Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcap10%Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_lcap10%Gladiatorok mindenkit megbasznak I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Gladiatorok mindenkit megbasznak

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 1:15 pm

Gladiatorok mindenkit megbasznak 1PlN0
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 3:22 pm

Nem sok bele az a 3 icarus?

Az az egy duality meg nekem kicsit randomnak tűnik xD

Inkább legyen szerintem -1 icarus és +1 lance a dual helyett meg én ennyi monster mellet inkább betennék még 1 proving groundot
vagy talán még 1 dariust (lehet én vagyok a régimódi, de nekem hiányérzetem van ha enm ltok 2 darisut)
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 3:54 pm

Nem sok a 3 icarus, és az az egy duality kicsit tényleg randomnak tűnik... de csak kicsit.

És igen, mindenkit megbasznak, ha nem atkba hozod azt a rohadt murmillot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 4:01 pm

A 3 icarus sztem nem sok mert van hozzá 7 target + 2 proving ground + gyzarus, ráadásul mivel nincs MST, úgy érzem kell a 3, persze azt nem mondom sose volt még dead draw...

3 proving grounddal próbálkoztam de a raioh nagyon népszerű és sokszor voltam szörnytelenül.

Az az egy random duality az egyetlen pörgető lap a deckben és ilyenkor megbocsátható a randomság, főleg ha első körben behúzom amikor kezdek, ráadásul segít az icarus+winged beast keresésnél. Meg amikor szarul állok akkor is tud segíteni.

1 Darius elég, mert ez egy icarus-control verzió és itt le van redukálva minden ami nem winged beast. Csak oda kell figyelni hogy a Darius semmiképp se kapjon BTH-t, végül is ez nem olyan nagy kockázat ennyi védő lap mellett.

Eredetileg 3 lance volt a deckben, mst-pótlék végett, de rájöttem hogy a safe zone mennyire pro lap. De gondolkodom egy 2. lance-en, csak nem tudom egyszerűen mit vegyek ki. Vagy tényleg -1 icarus vagy -1duality lesz belőle. De nem szívesen veszem ki a dualityt mert csak 17 monster van a deckben (15+2 proving ground) és tényleg az egyetlen pörgető lap.

Olyan vad próbálkozásom is volt hogy 1 random dark bribe. És igazából egészen jó is volt lol. még a végén visszateszem.
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 5:20 pm

7 lol akkor láma vagyok, equeste-t nem számoltam bele, bocs xD

Drak bribe amúgy szerintem egy tök jó lap, csak persze nem szabad minden shitre elpazarolni (habár ez a veszély inkább engem fenyegetne

Mostanában én amúgy elkezdtem gondolkodni, hogy starlight road helyett inkább Huge revolution reversalt kéne használni, de még nem igazán döntöttem, de lehet megérné kipróbálni ebben is. (persze majd ha kijön tcg-ben is)

Dual az mondjuk a pörgetés miatt tényleg jobb lehet a deckbe, mint proving ground, csak mondjuk én inkább onnan közelítettem meg,
hogy az a 3 lap nem biztos, hogy segíteni fog (gondolok pl arra, hogy ha lent van egy icarus, akkor provinggal tudsz hozni bestiary-t vagy lanistat, de dual-al egyáltalán enm olyan biztos) Na jó, ezt a másik oldalról is meg lehet közelítei, szóval csak feltételesen mondtam. Különben is rai-oh úgy is fogja mindkettőt xD.

Amúgy enm tudom minek szólok bele, ha kb eddig játszottam kétszer GB deckkel, de lehet sokat mondok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 7:00 pm

Na de végre legalább fórumélet van, ti is tennétek ki shit deckeket ahelyett hogy hamachin lapítotok és könyörögni kell hogy játsszunk havonta egy duelt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gladiatorok mindenkit megbasznak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gladiatorok mindenkit megbasznak   Gladiatorok mindenkit megbasznak I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gladiatorok mindenkit megbasznak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: