Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Tarantila
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Istipisti
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Set
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
R3dNeX
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
NAKA
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Makk
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Ragnaros
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Cslk
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Toki
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcapBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_voting_barBÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcap50%BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcap30%BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcap10%BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_lcap10%BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen

Go down 
+6
R3dNeX
hajas
Istipisti
Set
Ragnaros
Nheil
10 posters
SzerzőÜzenet
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 12:01 pm

Ismét eltelik egy év, ismét öregebbek leszünk... ilyenkor az ember mindig megáll egy pillanatra és számba veszi mindazt amit idén elért (vagy nem ért el) .

Vannak akik ilyenkor fogadalmakat tesznek, míg mások csak simán bebasznak ahogy illik. Én csak annyit fogadok meg idén, hogy nem fogok semmit sem ezentúl megfogadni.

Asszem idén a legdurvább OTK-m 2 napja történt, az ellen kezdett DW deckkel és 3 dealingset is kijátszott, így felhúztam +3 jó lapot mire jöttem volna. Kitoltam 3 solar recharge-t meg charge-ot, bekaptam heavy stormot, kijátszottam, utána kibasztam 2 JD-t + BLS-t. Persze quittelt a gyerek lol.

Jövőre az egész ygo el fog buzulni amint kijönnek az inzektorok.

Istipisti vajon meddig fogja a "noob vagyok, csak makkolni tudok" mantrát folytatni?

Tarantila megtanulhatna angolul alapfokon.

Set abbahagyhathatná a sértődött meg nem értett művész zseni szerepet.

Szaba egy buzi aki már csak starcraftozik.

Hajas használjon DADot mainben ne sideban.

Joco vegye észre hogy nem akkora király mint hiszi.

Jövőre jó lenne revoltozni ismét.

Orbán Viktor meg az egész narancsagyú agyhalott birka fidesz banda takarodjon el a faszba mszpstül, lmpstül.

Boldog Új Évet mindenkinek és szebb jövőt!
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 12:30 pm

Micsoda filozófus beszédet tartottál Very Happy És milyen szívhez szóló volt. -majom-

Mindenkinek játékokkal Szaba teli új évet és noob mentes játékokat kívánok.

És használjátok egészséggel:
http://9gag.com/gag/1220891
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 1:45 pm

Ragna ezt tegnap nyomtattam ki xD
Thx Nheil Magyar
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 4:10 pm

Na jó, így HUDA keretek között megfogadom, hogy jövőre csak unalmas tier 1 deckekkel fogok menni, kezdve a synchor-va vagy mi az izével, hagyni fogom a Nheil által megfogalmazott mantrát, és ezután , ha legyőzök valakit beírom neki, hogy ő a noob, mert még én is megvertem XD

Jövőre nemcsak revoltozni lenne jó, én benne vagyok másban is.

És akkor mielőtt indulnék, még egy szilveszteri jó tanács Mindenkinek:
http://exszakasz.net/ti-kuldtetek/jo-tanacs-szilveszterre/
Vissza az elejére Go down
hajas

hajas


Posts : 461
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 32
Location : Miskolc

Tapasztalati pont
Credits: 28
Győzelmi mutató: 5-11

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 4:21 pm

már használok DADot meg már masked daragonnal nyomom a decket

Boldog újévet nektek!
és már érik sztem egy meeting
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 5:20 pm

hát jah, majd egy heroest is bekéne pótolni amit megbeszéltünk Very Happy meg minden egyéb játék ami fun, és elfut gyenge gépeken Very Happy pl ezzel Very Happy https://www.youtube.com/watch?v=UGo7iMUcxLc

jah és Boldog Új Évet

igyatok helyettem is, én keveset iszok, az tuti, főleg h még nem jöttem rendbe
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 5:30 pm

BÚÉK amúgy már több mint 2 évesek vagyunk Very Happy jupííííííííííííí

Ma bebaszok mint a ló, nektek is ezt kívánom afro
Mad Cow
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 7:38 pm

B.u.é.k.!

( ba+ Nheil hogy kihagytál :'( )
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 8:47 pm

éjfélkor vki revolt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dawe

Dawe


Posts : 273
Join date : 2010. Jun. 03.
Age : 28
Location : Tornyospálca

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 10:06 pm

Inkább egy nagy duel party. Engem kihagytál, elkaptalak duelbe én is, holott kaknoobnak néztél még fél éve. Sztem jobb lettem ygoba, haverokat szereztem, kockultam ofc, és nem fogadok meg semmit, mert kurvára nincs értelme ha úgyis elfelejtem. Mindenesetre reggelig fent fogok baszni, bár lehet, a vodka amit haverral ittunk, elaltat, de nem érzem magam szarul szóval lényegtelen Very Happy

mind1 boldog new year-t mindenkinek, basszatok be! santa

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Szilveszter-2012csomagra-150x150
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 2:37 pm

lol milyen vodkát ittál noob?
Basszus Isti úgy hallottam megint felborítottál valamit Gépágyú
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 3:52 pm

Azt hiszem Set az ilyen baleseteket én már nem kerülhetem el Laughing
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 4:02 pm

Nekem elég behúzósra sikerült a buli.
De én is hibás vagyok mert sose tudom jól érezni magam. Sad
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 5:07 pm

Még Scooter koncerten se?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 5:11 pm

Én személy szerint nem tudtam, hogy merre a menet, bementünk haverokkal 3 házibuliba, az éjfélt az utcán töltöttük (szerencsére még a buszon felszedtem egy csajt, úgyhogy volt kivel ünnepelni), utána meg bementünk valami irgalmatlan házibuliba.
Most meg éppen az újévi lencsét eszegetem, a másnapossággal küszködve, de azt hiszem MEGÉRTE!
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 5:39 pm

Istipisti írta:
Azt hiszem Set az ilyen baleseteket én már nem kerülhetem el Laughing
De ilyet hogy MINDENT ilyen nem létezik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 6:27 pm

NevemNaka írta:
Én személy szerint nem tudtam, hogy merre a menet, bementünk haverokkal 3 házibuliba, az éjfélt az utcán töltöttük (szerencsére még a buszon felszedtem egy csajt, úgyhogy volt kivel ünnepelni), utána meg bementünk valami irgalmatlan házibuliba.
Most meg éppen az újévi lencsét eszegetem, a másnapossággal küszködve, de azt hiszem MEGÉRTE!
Spoiler:

És ő is emlékszik rád? Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 8:05 pm

megkeresett, úgyhogy az a tippem hogy igen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 9:00 pm

Jah búék pöcsök. Naka, szemrevaló kiscsaj, ugye nem csak annyira szedted fel, h megfogtad a kezét? Very Happy
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 10:08 pm

Toki írta:
Jah búék pöcsök. Naka, szemrevaló kiscsaj, ugye nem csak annyira szedted fel, h megfogtad a kezét? Very Happy

jaaaa
az nem annak számít? Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen   BÚÉK - év végi  topic aminek semmi értelme sincsen I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
BÚÉK - év végi topic aminek semmi értelme sincsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vicc topic
» Kire haonlítasz a LoLban fucking spam topic xD

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: