Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Tarantila
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Istipisti
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Set
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
R3dNeX
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
NAKA
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Makk
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Ragnaros
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Cslk
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Toki
Társalgó - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Page 2 I_voting_barTársalgó - Page 2 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Társalgó - Page 2 I_vote_lcap50%Társalgó - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Társalgó - Page 2 I_vote_lcap30%Társalgó - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Társalgó - Page 2 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Társalgó - Page 2 I_vote_lcap10%Társalgó - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Társalgó

Go down 
+17
R3dNeX
hajas
Kalmakun
Breaker
XST
Freed
Szaba
Istipisti
Ragnaros
Set
Makk
pendecho
NAKA
Toki
Tarantila
Joco
Nheil
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 3:24 pm

ATTENTION!

In case you try to open KCVDS and it doesn't work, that means the server is having an issue.

Seto Kaiba will fix it as soon as he is aware of the case.

Sorry for the inconveniece and thanks for your patience!



Tegnap sem ment,ma sem megy....
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 7:35 pm

Bazmeg kikaptam JP ben Shooting Quasar Dragont lehozta Rekindling után - Set imádja úgyis a Rekindlinget biztosan élvezte volna ezt a kombót :
Rekindling, utána 2 Librarian, utána Formula Synchron utána Shooting Quasar ami 4000 ATK és ktészer támad körönként, mi ez ha nem broken?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 11:07 pm

Basszus el is felejtettem hogy JP-ben Librarian thx affraid
lol a Rekindling is az alapból Very Happy
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:06 pm

Kockák holnap igazi HUDA találkozó lesz Pesten, jön Nheil, Set meg én is ott leszek az már a HUDa fele kb. Ragna, Isti vagy egyéb Pest(környék)i, ha gondoljátok gyertek el sörözni
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:29 pm

Nem szeretem a sört :B
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 8:38 pm

érdekes... azt mondtam, hogy nem leszek egy ideig, de a sör szó egyből aktivált.
mikor és hol?
ja Ragna nem kötelező a sör: lehet pálinka is.


A hozzászólást Istipisti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 06, 2011 10:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 10:25 pm

Hánykó lesz? Esélyes hogy megyek.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 10:42 pm

Lol Istipisti eltűnik 3 hónapig szakdogát írni meg lediplomázni azt valaki beírja hogy "sör" erre egyből ugrik ezel szerint tiokban mégiscsak követi a fórum minden postját king

bájtevéj én olyan negyed 3tól elvileg a Ludovikában leszek már egy haverral, aki jön az hozzon plz valami akármllyen 1000 éves akár axe raideres ótvar decket csak a fun miatt (mármint kettő decket hozzon hogy lehessen duelezni de erős decket ne hozzatok az nem érdekel normal monsterrel akarok irl támadni)
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 11:48 pm

Az meg hol van?
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 4:14 am

Holnap nekem meló, pöcs Thoki ma bejött zaklatni engem XD
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 10:38 am

Jól van, a Ludovika az okés. Szóval akkor már délutántól kezdünk? Az időpont nekem sem tiszta.
Ja Ragna a Ludovika Üllői 109-en van.
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 1:57 am

Nah i am at home, sztem kurvajó volt de legközelebb Szabának is jönnie kell! What a Face
Ja és kössz Toki hogy kijöttél velünk a keletibe xD
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 3:05 am

Maguk kilencen... mélyen ostobák! (gyengébbeknek: https://www.youtube.com/watch?v=qrO001B1ZNs)

Ragnaros: benyafog egy idiótát hogy nem szereti a sört, pluszba meg arra se képes hogy beírja Google-be hogy "Ludovika Budapest", mondd hogy szarsz a fejünkre, de ne ilyen lametard kifogásokkal gyere thx

Makk: MAJDNEM jött...

Szaba: szokásos zh meg beadandó kifogások, utána meg írja az sms-t hogy karót kapott télleg megérte gg (kíváncsi vagyok vizsgaidőszak után milyen excuse-t talál hogy ne jöjjön)

Tarantila: kiöregedett vén fasz, akinél már előrébb van a meló a haveroknál, rest in peace Partypók

Set: ma még érettségizett angolból, azt mégis leugrott basszátok meg Miskolcról, tessék példát venni

Isti: faszagyerek továbbra is csak kiborítgatja a sört meg a vodkát meg még a poharat is eltöri a részeg disznó ^^

Nheil: jobb arc élőben mint fórumon mer élőben nem beszél el melletted meg nem olyan bighead-bossy

Joco4: nehogy kimozdulj a 4 fal közül és továbbra se mutasd a nemlétező szociális igényed töredékét se, amúgy tök jó a szám a neved végén gg!

A többieknek most így előre annyit hogy vizsgaidőszak utánra beszéltük meg a következőt (június közepe), a tardoknak már most lehet gyártani a kifogásokat, hogy miért nem jönnek, a jófejek már most kezdhetnek decket építeni.

Nheil bazmeg 2x kiszopott riveren azt a napiszar-gyanús arckifejezést kellett vna látnotok XD
Vissza az elejére Go down
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 4:24 am

Jah am elaludtam szal mehetek pótzhzni.
A gigalol meg az hogy most jöttem meg buliból de nem tudtam előre hogy ez lesz szal jah akár pestre is mehettem volna bár most ez a local összeröffenés jobban esett de vizsgaidőszak után akarok menni veletek is.

Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 10:14 am

Király volt tegnap! Csak ne hagyjátok, hogy következőre 2 sörnél többet igyak. Komolyan olyan nagyon meglátszott, hogy több volt a kelleténél? Jah amúgy meg nem biztos, hogy én törtem el a poharat. Egy másikat is felborított valamelyikőtök.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 10:31 am

Bazmeg kétszer is lemákolnak riveren főleg mikor egy out lehetett csak a sorhoz reális.

135 Ftról 145re emelkedett a Königsburg xddd rejtély hogy lehet ilyen olcsó sör Pesten szerintem ez pénzmosoda...
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 10:51 am

Hát ja majdnem jöttem, de mondtam attól függ hogy végzek itthon a dolgaimmal és 6-ig baszkodtam, úgyhogy nem indultam már sehova. Majd legközelebb, mondjuk picit előbb is tudom hogy lesz egy ilyen, akkor nem így terveztem volna, na de tutturuu!
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 10:53 am

A pókerba tegnap pont a mákolások volt a legjobbak. Én is bemondtam párszor az all int és a végén csak bejött.
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 11:48 am

Toki, ha nem esett volna le a nem szeretem a sört poénból mondtam. (mondjuk tényleg nem szeretem, de nem kifogás volt.)
És Ludvikkal kapcsolatban faszom tudja hogy mi a szar az, ezért rákeresni se tudtam. Pl mondom hogy találkozzunk a Szent Lászlónál. Én tudom, sok haverom tudja, de te nem tudod hogy miről beszélek.
Mellesleg nem értem rá. Ha pénteken vagy szombaton mentek valahova nagyobb eséllyel tudok menni, mintha hétköznapra szerveztek valamit.
Az meg hogy szarok-e rátok azt döntsed el magad.
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 11:50 am

Megnéznék egy élő póker headsupot Joco4 vs Szaba87 ellen és valamelyikük riveren mákolja le a másikat jó nagy verekedés lehetne talán.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 2:37 pm

Ennyi nem megyek oda sörözni 10 forintot emelkedett rablás...

Legközelebb majd megyek én is, és sorry azoktól akik bejöttek a KFCbe kajolni, Angry hangulatban voltam, ugyan is előtte 10 percel veszekedtünk a ribanc főnökömmel, úgyhogy bekaphatja. (meg sajnos nem is mehetek előre...)
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 3:35 pm

Ragnaros végülis te még csak 1 éve olvashatod (ha olvasod) a postjaimat itt a fórumon, biztosan tudod hogy tényleg offendelni akartalak és seriously basztalak le, mert általában ezt teszem ^^. Ha tényleg hurtöltelek in any way, akkor bocsánat.
Am az a baj hogy legtöbben egyetemről vagyunk és a csütörtök az ideális. De ha majd nagy lesz az érdeklődés júniusban akkor úgy csináljuk hogy mindenkinek jó legyen, egyszer senki se szakad bele hogy péntekre tegyük.

Pók, elég a kibaszott kifogásokból, még csak azt se nyögted oda Setnek hogy nice glasses bro, vagy vmi. De a Longerébe ugyanúgy belecsuláztál mint az enyémbe azt lefogadom. Kétszínű kis geci.

jah am mikor szerdán bementem volt a vendégtérbe az az alacsony szőke Magdi volt a neve asszem hát bazmeg az vagy 40 éves... meg a tegnapi csajok is... télleg rondák vannak nálatok, Betti az egyetlen suna Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 7:24 pm

No, problem már megszoktam :B
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 6:59 pm

Igyatok narancsos sört berúgni nem fogtok tőle de fasza a melegben.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 9:57 pm

Szaba ajánlásával
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: