Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Cslk's Chess deck I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Cslk's Chess deck I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Tarantila
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Istipisti
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Set
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
R3dNeX
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
NAKA
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Makk
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Ragnaros
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Cslk
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Toki
Cslk's Chess deck I_vote_lcapCslk's Chess deck I_voting_barCslk's Chess deck I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Cslk's Chess deck I_vote_lcap50%Cslk's Chess deck I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Cslk's Chess deck I_vote_lcap30%Cslk's Chess deck I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Cslk's Chess deck I_vote_lcap10%Cslk's Chess deck I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Cslk's Chess deck I_vote_lcap10%Cslk's Chess deck I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Cslk's Chess deck

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:50 pm

Hello, most kivételesen nem YGO-ról lesz szó, hanem a sakkról. Szeretem ezt a játékot, mert sok benne a gondolkodás, és tényleg felpörgeti a szürkéinket. Mikor meghallottam, hogy innen többen is sakkoznak, akkor gondoltam kipostolom a bábuimat:

1 King of Black
1 Queen of Black
2 Bishop of Black
2 Knight of Black
2 Rook of Black
8 Pawn of Black

Nemtudom, sokan mondták már, hogy ne Black set-et run-oljak, mert a White set-nek szinte 100%-os esélye van a kő-papír-olló megnyerésére. De függetlenül, én szeretem a BS-t, ha tudtok segítsetek.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:52 pm

Szar... White a nyerő, ki játszik manapság Blackel...

Szerintem -16 Black bábu, +16 White bábu
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:55 pm

nem rossz de ha competetive player akarsz lenni vegyél ki 2 pawnt stabilitás végett
am kinget én kivenném mert igaz hogy mindenfele tud lépni de mattot kaphatsz vele nem hiába nem volt a top 16 chesslistekbe....am egész jó army


A hozzászólást Szaba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 05, 2010 10:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:56 pm

Ha engedik versenyen a sideot, mindenképp sideolj be még1 Queent King helyére. Hasonló bábuk, észrevehetetlen ha swapolod és jobb a mozgástere mint a Kingnek. 1 Queen amúgy is túl random.


A hozzászólást Thoci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 05, 2010 10:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:57 pm

Szerintem Lekó Chess listjét checkold le, lenne mit tanulnod még Chess építésből...

PAWnokat meg ne csökkentsd mert keresi a Queent... te buta...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:59 pm

Jah, hallottam, hogy Lékó a legutóbbi Shonen verseny győztese, csak mégsem akartam 'netchess'-elni. :S
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:01 pm

Amúgy azért is jó a PAWN mert keres, a Bishopot meg negálja a Queen buta...
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:02 pm

am szerintem a queent limitálni kéne mert qrva broken....mindenfele mehet faszom kissé über


faszért kell ruinolni a metachesst ilyen pieccel
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:04 pm

jah eléggé sacker bábú..
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:07 pm

Épp akartam ajánlani hogy böngészd chessplayer.com-ot, ott fel vannak ratelve a legjobb deckek. Vannak kreatívak, pl a legújabb tier1 deck az 1 Rook 3 Knight alapú, mert 3 Knighttal összezavarhatod az ellent. Pláne 3 Knight jó a 2 Bishopos deckek ellen mert a tricky Knight negálja a gyors Bishopot.
Am fontold meg igen merész dolog de -1 Bishop -1 Rook +2 Pawn mert Spec Summonol Grave-ből és visszahozhatja a field hátrányod.
Vissza az elejére Go down
Tarantila
Admin
Admin
Tarantila


Posts : 1544
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 35
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 75
Győzelmi mutató: 11-5

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:11 pm

Szerintem a jobb kezdés érdekében én raknék bele -2 Knight of Black +2 Knight of White, általában field előnyhöz jutatt.
Vissza az elejére Go down
https://hungarianudacademy.hungarianforum.com
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:13 pm

am japánban már bannolták a kinget állítólag ....ez megmagyarázza mért olyan ritka a matt arrafele


A hozzászólást Szaba összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 05, 2010 11:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:13 pm

Jah tudom, kössz a tanácsokat, múltkor láttam egy build-et abban -8 pawn + 3 queen + 3 knight +2 bishop volt, igaz, hogy Grave-ből nem tudsz idézni, de legalább kicsit megmarad a Field-előnyöd. Amúgy én a Rook-ot szeretm side-olni, mert eléggé erős hozzá, csak kicsit lassú. A pawn-ok szerintem eléggé deadstep-eket adnak, szal azokból mindig próblok kiside-olni párat..
Vissza az elejére Go down
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:17 pm

tengerentúlon már kijöttek a Pawn Herok...ezek olyan pawnok amiknek spec abilityjük is van pl kettőt léphetsz velük alapállásból

Csong Csingacskuk evvel lett top 8as múlt héten.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:47 pm

Kaptak új artwork-öket az új OBG-s bábúk, sztem jók lettek:
Cslk's Chess deck Wood_Control_www.kepfeltoltes.hu_Cslk's Chess deck Bishop_of_White_www.kepfeltoltes.hu_Cslk's Chess deck Bishop_of_Dark_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
pendecho

pendecho


Posts : 467
Join date : 2010. Mar. 29.
Age : 32
Location : Slovakia,near Galanta

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 8-5

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 11:52 pm

Valaki felvilágosítana hogy ez mi is akar lenni?
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 12:05 am

Találtam egy új build-et, eléggé merész, de sztem próbát megér, majd lehet kipróbálom a követkeő tunrey-n.
Cslk's Chess deck YNNT_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Szaba

Szaba


Posts : 224
Join date : 2010. Mar. 09.

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 12:09 am

ez a build szart sem ér....kasparov evvel ment linaresben és kikapott egy 12 éves kisgyerektől....én azt mondom ne kísérletezz ilyne rogue buildekkel hanem netchesselj vmi szart chessplayerről
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 10:30 pm

Most mondott egy haverom egy jó move-t, cserediák, és japán, szal ért ehhez. Itt egy kép róla, sztem tök jó, majd egyszer kipróbálom...
Cslk's Chess deck OBG_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 10:38 pm

Hát az a Csin bábu ott a Szej-3-on abszolút misplayerre vall, ha fekete okosan nyit (japánoknál a feka kezd ha jól tudom), akkor easy win.
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitimeVas. Aug. 08, 2010 10:49 pm

Jah igen, nálunk levágtak egy sort, és egy oszlopot, ez egyfajta óvintézkedés volt, mert a gyerekek sokszor dobálták egymásra a sakktáblát és ezzel az 1-1 sorral átlépte az úniósan elfogadott "játéktáblasúly" kétszeresét. Náluk ugyanakkor négy bábúval többet használnak, de annak az okát, hogy nálunk négy bábúval, 3 szhoan deljin(paraszt)-el, és egy rookjinsu(bástya)-val kevesebb van történelmi homály fedi, sokan Tell Vilmos újításának tartották ezt, de sokan VI. Alexander pápa alias Rodrigo Borgia ötletének tartják, de az erősen hungaristák Petőfi költeményei utánra teszik ennek a változtatás létrejöttének idejét. Nem tudhatjuk, de szerintem az OBG-s tactic-ok nagyon is használhatóak a TBG-s változatára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cslk's Chess deck Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cslk's Chess deck   Cslk's Chess deck I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cslk's Chess deck
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» BW fun deck
» Ben Kei deck.
» Dragunity Deck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: