Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Tarantila
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Istipisti
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Set
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
R3dNeX
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
NAKA
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Makk
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Ragnaros
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Cslk
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Toki
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcapHeads or Tails - Page 18 I_voting_barHeads or Tails - Page 18 I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcap50%Heads or Tails - Page 18 I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcap30%Heads or Tails - Page 18 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcap10%Heads or Tails - Page 18 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Heads or Tails - Page 18 I_vote_lcap10%Heads or Tails - Page 18 I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Heads or Tails

Go down 
+22
Jiijo
Dawe
NAKA
Gogetto15
XST
ObiVan
Breaker
R3dNeX
Szaba
enzius
Yusei
Rochester
Siverius
Nheil
Istipisti
Deadbone
Ragnaros
Cslk
Tarantila
Joco
Toki
pendecho
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 12:40 am

Na most két kérdés is jött egy válaszra, szóval megválaszolom mindkettőt :I

előben kalandjáték, számítógépen inkább stratégia.
Set kérdésére. Az attól függ, hogy megdug-e a 3 elítélt. Ha nem akkor börtön, ha igen, akkor inkább a felvonulás, mert a barátok tudják, hogy csak poénból mentem ki.

Melyik csajjal jönnétek össze?
Jól néz ki, perverz, rengeteg szex, de nem szereted/csaj jól néz ki, szereted, de nagyon visszafogott.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 12:58 am

Nheil írta:
Naka kérdése : Ez egy hülye kérdés volt, igencsak nulla az esélye hogy bárki is feltalált volna valamit közülünk
Úgy értettem, hogy volt-e már olyan, hogy kitaláltatok valamit, hogy milyen fasza lenne, és pár évvel rá megjelent. Mert pl nekem már volt. Kurva régen egy messzi-messzi galaxisban, amikor még nem voltak okos telefonok, csak PDA-k, akkor gondoltam arra, hogy milyen fasza lenne egy olyan teló, ami csak egy kurvan agy érintőképernyő. 2 év és bumm! ...megjelent az iPhone.
Ilyesmire gondoltam. Tuti hogy volt nektek is hasonló.
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 2:25 am

hát biztos volt, most igy konkrétan egy iylen van, de eddig csak filmben jelent meg Very Happy

hogy beülünk egy gépbe, és abban éljük az életünket roboton keresztül, másik változata a gondolatomnak, hogy virtuális világban élünk...

Ragna kérdése érdekes, mivel általában a visszafogottak még durvábbak tudnak lenni Very Happy, az csak a külső látszat, aztán közben egy igazi vadállat Very Happy, úgyhogy a visszafogott Very Happy, meg alapból ha megvan a szeretet, de kérdés kinek mikor hogyan mire Very Happy

póker/társasjáték

Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 2:25 pm

A visszafogott csajok a legperverzebbek az ágyban utána.

Társasjáték talán, pokert szeretik az emberek vérkomolyra venni.

PC/Laptop?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 8:23 pm

PC. Próbáltam mind a kettőt, de valahogy a pc jobban tetszett.

Ha egy ismerősötök ingyen kokainnal kínálna, elfogadnátok?
(mondjuk a 80-as években, mert akkor még nem volt telekeverve minden szarral)
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Feb. 13, 2013 10:01 pm

Elfogadnám. Ingyen pláne. Sir Arthur Conan Doyle és Ady endre is nyomott ilyet, akkor meg pláne nem volt tele szarral.

Elszívsz egy füves cigit de teljseen egyedül nem haverokkal közösen / egy minimális adag speedet orrba felnyomsz
Vissza az elejére Go down
Istipisti

Istipisti


Posts : 1523
Join date : 2009. Dec. 30.
Age : 35

Tapasztalati pont
Credits: 55
Győzelmi mutató: 12-11

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 12:13 am

Nehéz nagyon. A speedtől félek, viszont szeretek orrba feldugni dolgokat. A fűvel semmi bajom cigizni azonban nem szeretek.
Legyen minimális adag speed ha már választani kell, azt még úgy se próbáltam Very Happy

Toll/ceruza
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 12:16 am

ceruza, azzal jobban lehet rajzolni, meg szebben tudok irni, de akk már inkább rotring

microsoft/apple
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 9:16 am

Microsoft.
Mert a software-jeit lazán leszedhetőek bárhonnan ingyen, és még a hardware-jei is olcsók.
Ráadásul sokkal több progi fut rajta.

Zene telefonról vagy mp3-ról?
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 10:15 pm

Mp3. Azt vallom, hogy telefon telefonlásra való, és nem költök rá többet, hogy tudjon zenét lejátszani, amikor még ott a működő MP3 lejátszó.

Animés kérdés. Háttér story.
Death Note: Van egy füzet, amibe, ha beírod valakinek a nevét, 40 másodpercen belül meghal szívrohamban. Név beírása után 40 másodperced van beírni a halál pontos idejét, ezen fellül további 6 és fél perced áll a halálnem kiválasztására, és részletei pontos leírására.

Ha találnál egy ilyen füzetet, és tudnád róla, hogy igazi, akkor kipróbálnád, használnád, vagy inkább megsemmisítenéd?
Vissza az elejére Go down
Toki

Toki


Posts : 598
Join date : 2010. Mar. 28.
Age : 31
Location : Central Europe

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 1:46 am

A hatalom szerintem jó dolog (ezt, azért ne ilyen napóleonos/hitleres háttérgondolkodással tessék érteni), és ha megadatik bármilyen formában, jobb megtartani amíg lehet, ezért a füzetet megtartanám. A két opció amúgy nem zárja ki egymást, lehet hogy használnám aztán ha gáz van elégethetem...

Amúgy nem ismerem az animét de elég irREÁLIS és átgondolatlan alapötlet: ha beleírnám hogy Nagy Péter, emberek százai halnának meg Very Happy

Lottó / kaparós sorsjegy?
Vissza az elejére Go down
Set
Moderator
Moderator
Set


Posts : 1145
Join date : 2010. May. 17.
Age : 32
Location : Oulu, Finland

Tapasztalati pont
Credits: 77
Győzelmi mutató: 11-9

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 9:49 am

Ha nem ismered annak az arcát akit meg akarsz ölni akkor nem működik, érdekes anime nézd meg
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 5:37 pm

Kaparós sorsjegy, simán matematikailag sokkal nagyob beséllyel nyersz, bár az se magas, de a lottóhoz képest jelentős a különbség

Gemini Elf / Mad Dog of Darkness
Vissza az elejére Go down
Makk

Makk


Posts : 815
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 34
Location : Maglód

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 6:35 pm

Mad dog of Darkness, mert az jó Baboon-ra is meg Chaosnak is!

Alien / Pradator?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 11:42 am

mindkét szörny nagyon jól kitalált és megvalósított lett, de az Ali En számomra mindig is félelmetesebb volt, különösen az első részben, amikor csak 1 db volt de mégis összeszartam magam tőle

vodka / jagermeister
Vissza az elejére Go down
XST

XST


Posts : 38
Join date : 2010. Sep. 13.
Age : 29
Location : Bp

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 0-0

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 1:05 pm

Vodka, de csak valami gyümölcslével felöntve. egyszer nagyon eláztam csak jagertől, azóta nem bírom


több olcsó sör v. egy/kevesebb drága
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 2:09 pm

Mivel nem szeretem a sört, legyen a kevesebb.

Háttér sztori a kérdésemhez: Kiskoromban megvettem videón a Lilo & Stich rajzfilmet, amihez kaptam egy plüss stich-et. A kis kék dögöt. Olyan akció volt, hogyha vettél egyet, adtak hozzá. Mivel hibás volt a kazetta, visszavittem, és visszakértem a pénz. A plüsst persze megtartottam, mert nem kérték vissza.

Vissza kellett volna adnom/Jó, hogy megtartottam.
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 3:11 pm

Hát mivel ez nem a Vackor 2. fejezetében történt, így szerintem jó, hogy nem vitted vissza. Lényegében ez lopás, de szerintem a videó tékások leszarták, hogy 645 vagy 644 kék ufó maradt az akció után a boltban. Gondolom így is anyáztak, amikor vissza kellett csomagolni a maradékot a karton ládákba.

Ti örülnétek ha lenne egy szellemetek?
és hogy nem legyen ilyen könnyű a válasz:
A szellem sose mehet tőled távolabb 10 méternél, tehát nem sok marad a magán életedből (és persze halálodig veled lesz). Cserébe jó arc és jó társaság.
Question
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 3:58 pm

Eleinte tuti hogy összeszarnám magam az ijedtségtől, de aztán örülnék neki. Mennyi faja dolgot lehetne csinálni egy szellemmel ha jó fej. Ha meg magányra vágyok, megkérem, hogy mennyem már 10 méterrel arrébb, vagy át a falon.

Raboltak már el űrlények?
Vissza az elejére Go down
Nheil
Admin
Admin
Nheil


Posts : 2631
Join date : 2010. Mar. 08.
Location : Esztergom

Tapasztalati pont
Credits: 170
Győzelmi mutató: 8-14

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 8:36 pm

Nem raboltak el csak egyszer bejött egy ufó és megette a maradék pörköltet a fazékból.

alien első része / 2. része
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 10:45 pm

Első jobban tetszett.

narancs/citrom
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 11:12 pm

citrom

szimpatikusabb Very Happy, jó limonádét lehet belőle csinálni, tequilázni, sütikhez szóval sokmindenhez lehet használni Very Happy

pesti/ vidéki egyetem
Vissza az elejére Go down
Ragnaros
Moderator
Moderator
Ragnaros


Posts : 765
Join date : 2010. Mar. 16.
Location : Budapest

Tapasztalati pont
Credits: 0
Győzelmi mutató: 13-10

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 1:05 pm

Pesti. Itt is élek, itt is történik minden.

Hogy maradjunk a téma nevénél:
Fej vagy írás?
Vissza az elejére Go down
R3dNeX

R3dNeX


Posts : 1020
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 34
Location : Place of God :D

Tapasztalati pont
Credits: 50
Győzelmi mutató: 3-5

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 11:28 pm

Fej, mert az kerek Very Happy

Sci-fi vs Adventure?
Vissza az elejére Go down
NAKA

NAKA


Posts : 877
Join date : 2011. Jan. 27.
Age : 31

Tapasztalati pont
Credits: 12
Győzelmi mutató: 5-9

Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 5:20 am

R3dNeX írta:
Fej, mert az kerek Very Happy

Sci-fi vs Adventure?
A kettő nem éppen zárja ki egymást. Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy krimi vagy a jelenben játszódó film.
Sci-fiből csak azokat szeretem amelyek a nem túl távoli jövőben játszódnak, az alieneseket meg kifejezetten nem szeretem, míg Adventurenél nincsenek nagy kedvencek, de bajom sincs egyikkel se.
Legyen Sci-fi, mert számomra ritka köztük az élvezhető, de ha mégis egy ilyennel van dogom, akkor garantált, hogy jól fogok szórakozni.

Papír könyv, vagy e-book?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Heads or Tails - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heads or Tails   Heads or Tails - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Heads or Tails
Vissza az elejére 
18 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Off section-
Ugrás: