Hungarian United Duelists Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Kezdőlaphttp://unitedhuKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Statistics
Összesen 236 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Mihi

Jelenleg összesen 14453 hozzászólás olvasható. in 609 subjects
Legutóbbi témák
» Társalgó
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeSzer. Ápr. 12, 2023 10:15 pm by Breaker

» A nap zenéje
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:09 pm by Nheil

» Windows 7 Ultimate 64 Bit Sp1 Key Finder Torrents
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:08 pm by Nheil

» Mese mondóka újratöltve
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 8:52 pm by Nheil

» A zelső HS verseny!
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 7:28 pm by Istipisti

» Verseny szervezési szabályok!
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 11:39 pm by Istipisti

» 2014. Okt 1. tiltó
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:22 pm by Istipisti

» Ki is játszik valójában? azaz: Képek a júzerekről
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 11:58 pm by NAKA

» Zene játék
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:54 pm by Makk

» HUDA film klub
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:47 pm by Tarantila

» Választás 2014
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 1:39 pm by Tarantila

» A nap kártyája
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 9:02 am by Makk

» OCG Banlist 2014 április
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:14 am by NAKA

» Isti normál versenye
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 3:15 pm by Istipisti

» Káosz verseny
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 11:25 am by Nheil

Top posters
Nheil
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Tarantila
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Istipisti
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Set
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
R3dNeX
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
NAKA
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Makk
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Ragnaros
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Cslk
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Toki
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcapCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_voting_barCyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap 
Poll
Legyen-e normális verseny?
Igen TCG!
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcap50%Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap
 50% [ 5 ]
Igen OCG!
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcap30%Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Nem mert homokos vagyok!
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcap10%Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Karalábé!
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_lcap10%Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Összes szavazat : 10

 

 Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) Empty
TémanyitásTárgy: Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun)   Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 3:51 pm

Ez a pakli elég fura, amikor eszkábáltam, kicsit dolgozott bennem az alkohol, de végül kijött egy [(szerintem)] jó kis deck. Fő az, hogy Cyber Dragonokra építene elsősörban, de nem osztom tovább a szót, ha kipróbáljátok, meglátjátok milyen a deck. ^^

Decklist:(40)

Effect Monsters:(20)
Cyber Dragon
Proto-Cyber Dragon x3
Honest x3
Shining Angel x3
Hanewata x2
Dekoichi the Battlechanted x3
Black Salvo x3
Hyper Synchron
Chaos-End Master

Spell Cards:(11)
Power Bond x3
Brain Control
Heavy Storm
Mystical Space Typhoon
Book of Moon x2
Lightning Vortex
Mind Control
Scapegoat

Trap Cards:(9)
Call of the Haunted
Mirror Force
Threatening Roar x2
Bottomless Trap Hole x2
Ray of Hope x2/Dimensional Prison x2 (opcionális)
Beckoning Light/Dimensional Prison (opcionális)

Extra Deck:(15)
Cyber End Dragon
Cyber Twin Dragon x2
Chimeratech Fortress Dragon

Armory Arm
Ally of Justice - Catastor
Black Rose Dragon
Brionac, Dragon of the Ice Barrier
Goyo Guardian
Stardust Dragon x2
Red Dragon Archfiend
Dark End Dragon
Power Tool Dragon
Colossal Fighter


Szóval, a deck legelső funkciója a Cyber Twin Dragon-nal való OTK (One Turn Kill) lenne, amit könnyen elő lehet állítani egy Proto-Cyber Dragon-nal a field-en + egy Cyber Dragon-nal a kezedben (vagy a field-en), egy Power Bond-dal összekeverve őket. Így kapunk egy Cyber Twin Dragon-t 5600 ATK-val ami ugye kétszer tud támadni így lehet az ellenfélnek egy max. 3200 ATK-os szörnye, OTK-t hajthatsz végre. Hanewata tökéletes a Power Bond hátulütőjét kicselezni, így nem veszítjük a cost-ot, ha nem sikerülne az OTK. Aztán ugye gondolkodtam, hogy mi van akkor, ha nem jön be az OTK, és kombó nélkül maradva, Esmeralda-s kisírt szemmel nézem a monitort, hogy darál le az ellenfél. Ezért adtam hozzá a Dekoichi - Black Salvo kombót, hogy Synchro supportot csináljak, majd hogyha Synchro support, akkor legyen Chaos End Master is, mert azt elég durcán hozza Shining Angel, és legvégül beraktam egy Hyper Synchron-t is a kis robotok tiszteletéből (R2D2, stb.) , és a néha életmentő effect-je miatt. De kicsit már elsynchrosodott az egész, így azon kaptam magam, hogy Cyber-deck-kel örömmel summon-olom a Stardust-okat, ezért fordult meg a fejemben, hogy valami itt nem jó, és egy picit rágyúrtam a Cyber-ekre is. Ezért tettem bele Ray of Hope-t, ami az elhasznált (Proto-)Cyber Dragonokat visszatetette a deck-be. Lehet ezt az utolsó move-t rosszul tettem... mindegy, fő az, hogy szerintem élvezhető kis deck lett belőle, várom majd a véleményeket, sok szerencsét és jó szórakozást hozzá!

[*Ez a pakli egy KCVDS-ben felépített pakli másolata, így totálisan elkészíthető a KCVDS 1.21-es verziójában. Elírásokat/hibákat nem találtam, de légyszíves mondjátok el nekem, ha ilye(neke)t észleltek!*]

Nah, mégegyszer jó szórakozást a deck-hez, pacsi!


A hozzászólást Cslk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 30, 2010 11:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Joco

Joco


Posts : 517
Join date : 2009. Dec. 27.
Age : 18

Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun)   Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 10:35 pm

Ez is jó nagyából. Btw látom te is szereted a roarokat. Smile
Vissza az elejére Go down
Cslk

Cslk


Posts : 608
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 14
Location : Debrecen

Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun)   Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 11:05 pm

Jah, kedvelem őket, Very Happy ideális attack-negate...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun)   Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cyber-hybrid deck /hogy legyen mit fikázni 2/ (have fun)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dragon deck /hogy legyen mit fikázni/ (have fun)
» Legyen-e verseny?
» BW fun deck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hungarian United Duelists Academy :: Akadémia kezdő :: Paklik-
Ugrás: